Avon, Planet Spa, Hawaiian Thermal Volcano, Warming Face Mask (Maseczka rozgrzewająca do twarzy)

Maseczka z olejkiem z orzechów makadamii i bentonitem z popiołów wulkanicznych. Do stosowania raz dziennie.

Świetna!

Kosmetyki Planet Spa to jedne z moich ulubionych jeśli chodzi o firmę Avon :ehem: A ta maseczka jest naprawdę rewelacyjna.
Właściwie tak naprawdę jest to maseczko-peeling, gdyż ma drobinki, które wyjątkowo dobrze ścierają naskórek. Przy nakładaniu na twarz wykonuję lekki masaż twarzy i wtedy czuć wyraźnie ciepło. Efekt rozgrzewający zatem jest. Pozostawiam specyfik na twarzy jeszcze na kilka minut i potem zmywam wodą, ale uwaga! Użycie zbyt ciepłej powoduje, że skóra lekko piecze, więc lepiej zrobić to wodą letnią lub chłodną :ehem:
Efekt maseczki jest zauważalny od razu - twarz idealnie gładka, jędrna, pory oczyszczone i zmniejszone. Zupełnie jak po jakimś zabiegu SPA :D Dodatkowo efekt ten nie jest chwilowy ani jednodniowy i za to też duży plus.
Zapach jest delikatny, ale przyjemny; opakowanie poręczne zaś sama maseczka bardzo wydajna.

Polecam i zachęcam do wypróbowania. Sama nie wiem czy ją ponownie kupię, bo chyba ją już wycofali :(

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

Zdecydowanie polecam!!!

Maseczka, faktycznie jest raczej pillingiem. Ale buźka jest po niej niesamowicie gładka w dotyku. Ślicznie pachnie i daje uczucie czystości i świeżości skóry =)

Zdecydowanie polecam !!! =)

bardzo lubię linie Planet Spa, ten produkt też mi się podoba, chociaz faktycznie jest raczej pilingiem niz maseczka:)
rozgrzewa tylko w czasie nakładania, zostawiam na 10 i potem chwilę masuję (wtedy tez jest cieplutko) na konec zmywam
pieknie pachnie, drobinki ścierające są delikatne, zostawia twarz miękką i gładką

Używam tego produktu od:pół roku

KWC

Wreszcie fajny kosmetyk od Avonu. Nie wiem, dlaczego nazwali go maseczka, bo jest to bardziej peelinig, niz maseczka.

Plusy:
- wydajna dzieki gestej konsystencji, najpierw rozrabiam ja troche woda w dloni i potem wsmarowuje w twarz, nie ma dzieki temu problemu z rozsmarowaniem (jak pisza niektorzy wymieniajac wady)
- boski zapach
- kocham ten efekt rozgrzewania, twarz jest jeszcze przez kilka minut po zmyciu rozgrzana, zaczerwieniona, to chyba wplywa pozytywnie na wnikanie kremu, ktory wklepuje w twarz na noc po zmyciu maseczki
- efektem uzycia maseczki jest gladka, aksamitna buzka (chociaz ja i tak zawsze mam piekna i gladka cere ;) ale po tej maseczke jest jeszcze lepiej
- cena w promocji bardzo niska - 4,50 euro (normalnie 9 euro)

Zamierzam te maseczke kupowac tak dlugo, jak dlugo bedzie w ofercie Avonu. Mam nadzieje, ze jej nie wycofaja.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

wspaniały

Wspaniały kosmetyk. Cudownie oczyszcza moją mieszaną cerę. A ten zapach - można się zakochać:-) Używam całej serii tego kosmetyku. Rewelacja. Dla mnie KWC

Ilość zużytych opakowań:zaczynam 2

Rewelacja ! ! !

Cudownie rozgrzewa przy nakładaniu.
Pięknie pachnie.
Niesamowicie oczyszcza skórę.
Idealna konsystencja.
Skóra po użyciu jest wspaniale wygładzona i miękka.
Ładne opakowanko.

Ja nie widzę w niej żadnych wad :)

Jestem zachwycona :D :D :D

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

fajny gadżet

bardzo przyjemna maseczka-głównie ze względu na zapach-słodki i egzotyczny:slina:
-rozgrzewa na krótko, tylko w momencie rozsmarowywania-im cieplejszą wodą zmoczymy twarz,tym mocniej rozgrzewa(tak samo dzieje się w trakcie spłukiwania-jak w saunie:D)
-producent nie napisał na opakowaniu, że trzeba ją trzymać 10 minut i mam mu to za złe:(, bo wyczytałam to dopiero w gazetce Avonu
-po tym, jak trochę zastygnie, masuję twarz i maska usuwa martwy naskórek-taki delikatny acz skuteczny peeling(ma w sobie drobinki ścierne)
-wyraźnie odświeża i wygładza skórę, choć nie nadaje się do mocno łuszczącej skóry
-stosuję ją parę razy w tygodniu(są takie tygodnie, że robię to codziennie)
-ma poważną wadę-zasycha i bardzo ciężko ją wydobyć z tubki-dlatego najpierw robię dziurkę wykałaczką, żeby odczopować wylot;)

taki gadżet do domowego spa:)

Używam tego produktu od:jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1. :D

Bardzo dobra

Maseczka ma wspaniały zapach. Dobrze oczyszcza dzięki temu że ma drobinki peelingujące, ale nie wysusza skóry. Twarz po jej nałożeniu jest miękka i gładka. Fajne jest też uczucie rozgrzewania ale trwa tylko kilka sekund. Ma dobrą konsystencję, dobrze się rozprowadza i jest wydajna. Po nałożeniu na twarz robi się śliska a wtedy drobinki lepiej ścierają martwy naskórek.

jest ok

Maseczkę kupiłam kilka tygodni temu i jedyne, co mnie w niej NAPRAWDĘ zachwyciło to...zapach! Jest cudowny:)
Co do reszty, to:
* skóra wydaje się być miekka, ale ponadto nie stwierdziłam żadnego innego działania
* maeczka ma bardzo gęsta konsystencję (jak dla mnie- za gęstą), ciężko się rozprowadza
* rozgrzewa tylko na sekundkę w momencie wcierania w wilgotną skórę
* nie odpowiada mi ten peelingujący dodatek zawarty w maseczce- przecież peeling to peeling, a maseczka- jak na mój gust powinna być DELIKATNA

Ogólnie rzecz biorąc- żadna rewelacja

Używam tego produktu od: kilku tygodni