Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Średnia ocena: 3.48/5

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

mechaniczne
tłusta, mieszana
oczyszczające
w buteleczce

rewelacja!

peeling z prawdziwego zdarzenia!!!! najlepszy, świetnie złuszcza i odświeża, skóra jest promienna, świeża.
peeling hamuje przetłuszczanie się twarzy dzięki czemu koniec ze świeceniem :))

jest bardzo mocny, nie należy przesadzać bo wychodzą pryszcze...! wlasnie nie wiem czemu ale u mnie tak było.
rewelacja :( moj KWC :)

Świetny

Peeling robi dokładnie to co powinien: usuwa obumarły naskórek i odświeża skórę. Mam cerę mieszaną z niedoskonałościami, z mnóstwem zaskórników. Po użyciu peelingu zaskórniki stają się mniej widoczne, skóra nabiera zdrowego koloru, ale nie jest czerwona i podrażniona, jest lekko napięta i nawilżona. Delikatny zapach, mocne działanie. Doskonałe opakowanie jak na ziaje, pompka z dozownikiem jest higieniczna i precyzyjna-ale to chyba tylko zarezerwowane jest dla serii PRO.
Daję max gwiazdek, bo jest to chyba najlepszy peeling jakiego używałam.

Peelingowe KWC

Właśnie tego szukałam.Potrzebowałam dośc mocnego peelingu,który będzie świetnie oczyszczał,ale nie podrażniał mojej wrażliwej cery.Skusiłam się więc na niego pod wpływem opinii na KWC i to był strzał w 10 ;) Używam go średnio raz na tydzień.
Plusy:
+świetnie,dokładnie ściera.Twarz jest oczyszczona,ale nie podrażnione.Nie używam go w prawdzie przez 15 min,ale przez 5,ale moje skóra jest pełna blaku po użyciu (w końcu usuwa martwy naskórek)
+usuwa zaskórniki
+ładnie pachnie
+tani i wydajny
+naprawdę nie podrażnia,chociaż ma ostre drobiny
+opakowanie solidne,pompka jest genialnym rozwiązaniem ;)
Już chyba nie będę dłużej szukac,bo znalazłam ideał.Minusów-nie swierdzam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

KWC wśród peelingów

Peeling idealny. Cera gładka jak nigdy dotąd!

Wyrównuje powierzchnię skóry, ale nie wysusza. Ściera, ale nie podrażnia. Nie uczula. Taki mocny, a taki łagodny :lol:

Na pewno nie jest ZA mocny -można przecież jakby dozować efekt, masując skórę dłużej lub krócej.
Wydajny, idealna konsystencja i zapach.
Dobra cena.
Opakowanie też na plus - super że z pompką.

Cała seria Ziaji pro zasługuje u mnie na najwyższe noty i jak już ktoś tu napisał, mam nadzieję że nigdy nie przestaną produkować tych kosmetyków ;-)

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Uwielbiam:)

C tu dużo pisac ten peeling jest po prostu bossski:D Super ściera nie podrażnia, ma neutralny zapach i jak pisały poprzedniczki jest superwydajny!!! Ukłony w strone Ziaji za ten produkt! Aha zauwazylam jeszcze ze stosujac go razem z zelem normalizujacym znacznie ograniczyl wydzielanie sebum:D

Używam tego produktu od miesiaca

Bardzo porządny kosmetyk

Dowód na to, że dobry kosmetyk nie musi przyprawiać mojego trochę zbyt oszczędnego męża o zawał serca:)
Cóż mogę napisać. Wyjątkowość tego peelingu polega na tym, że pomimo, że jest naprawdę bardzo mocny i intensywnie ściera naskórek, nie podrażnia skóry i nie szkodzi jej wrażliwszym, suchym partiom (mam cerę mieszaną). PO zastosowaniu tego peelingu mam trudności w nałożeniu podkładu - po prostu nie ma się na czym trzymać. Twarz jest idealnie gładka, nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam. Naprawdę jestem zachwycona jego działaniem.
Dodatkowy plus - kosmetyk jest hiperwydajny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet jednego

Mój KWC :)

Nie dość, że doskonale usuwa martwy naskórek z mojej buźki, to jeszcze znacznie zmniejsza produkcję sebum co da się zauważyć gołym okiem już po kilku zastosowaniach ;) Jak za te pieniądze, kosmetyk jest genialny!!! ;) Gdy użyłam tego mazidła po raz pierwszy obawiałam się o stan naskórka :D To pumeks w kremie ;) Nie za rzadki, nie za gęsty i przede wszystkim baaaaaaardzo wydajny :)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego :)

Papier ścierny :)

Świetny peeling. Doskonale czyści skórę, wygładza nierówności, zaskórniki są jakby mniejsze a cera wygląda świeżo i młodo. Jest ładnie zaróżowiona. Peeling jest mega wydajny, wystarczy odrobina , ponadto zawiera mnóstwo drobinek ścierających. Są ostre jak piasek ale nie podrażniają. Używam go nie tylko do twarzy, świetnie się sprawdza także na ... pośladkach ;)

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

najlepszy!

musze przyznać, ze to najlepszy peeling jaki miałam do tej pory i wątpię czy kiedykolwiek jakikolwiek inny go zastąpi:)
poręczne opakowanie z dozownikiem, bardzo bardzo wydajny, fantastycznie masuje twarz, oczyszcza, skóra jest miękka, gładka, oczyszczona i miła w dotyku i co najważniejsze- rzadziej pojawiają się wypryski!! Duża pojemność i niska cena, Ja jestem na tak!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

super-peeling

peeling jest najlepszy w swojej kategorii i już.
Mnóstwo małych drobinek ścierających, czuć porządne szorowanie.
Skóra czysta jak nigdy, tuz po zabiegu zmasakrowana i czerwona, rano piękna, promienna i odnowiona.
To nie jest zwykły peeling z drogerii czy apteki- to SUPERPEELING.
Wystarczy 1-2 naciśnięcia popmki na całą twarz, zapach delikatny i niedrażniący, kosnystencja zwarta, nie spływa z palców i twarzy.
IDEAŁ. Zeby w każdej kategorii znalażł się tak wybijajacy kosmetyk za tak niską cene- życie byłoby piękniejsze.
na pewno kupię ponownie jak tylko się skończy.Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w tracie 1

KWC

Bardzo dobrze i mocno ściera przy czym nie podrażnia twarzy.
Duża pojemność i wydajność.
Bardzo przyjemnie się go stosuje. Jeden z lepszych peelingów jaki miałam a kosztuje naprawdę niewiele.
Używam go razem z maseczka oczyszczającą z tej samej serii i efekty są bardzo zadowalające.

najlepszy

mocny i ostry ścierak.

zawiera mnóstwo drobnych i bardzo ostrych drobinek, które polerują skórę niczym papier ścierny :D

do tej pory używałam raczej delikatnych peelingów jednak żaden mnie nie spełniał moich wymagań w 100%. bardzo mocny jest pierwszym, który zostawia moją buzię idealnie gładką, idealnie przygotowaną na przyjęcie kremu.

co więcej, twarz jest w stanie diealnym aż do następnego seansu z peelingiem [robię co tydzień]. problem suchych skór został zlikwidowany, każdy kosmetyk leży teraz na mojej buzi idealnie.

relacja cena/pojemność/jakość jest rewelacyjna. kosmetych wszechczasó za śmieszne pieniądze. must have do końca życia :D

Używam tego produktu od: kilka tygodni [około 1,5 - 2 miesiące]