Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Średnia ocena: 3.64/5

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

mechaniczne
tłusta, mieszana
oczyszczające
w buteleczce

peeling świetnie sobie radzi z martwym naskórkiem

Jest to moja pierwsz butelka, kupiłam jakieś 2 tygodnie temu, stosowałam z 3 razy. Dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem, jest mocny i czuć produkt na skórze. Raczej nie polecałabym do delikatnej skóry, może ją lekko podraznić. Cena wydaje mi się adekwatna do jakości. Produkt zdecydowanie na 2/3 miesiące (w zależności od częstotliwości użytkowania)

Mocny!

Peeling jako bardzo mocny i skuteczny. Porządnie ściera martwy naskórek. Z jednej strony to zaleta, jednak nie jest raczej wskazany dla skóry wrażliwej i delikatnej. Na pewno będzie świetny do skóry tłustej. Jest bardzo wydajny i gęsty. Już mała ilość produktu wystarczy żeby osiągnąć efekty. Ma przystępną cenę w stosunku do jakości.

ZALETY: Mikrogranulki
Wydajnosc
Dobry w usuwaniu martwego naskórka i zanieczyszczeń

ok

Peeling w dość dużej butelce z pompką, chodź coś szwankowała mi trochę ta pompka z początku, ale potem już działała bez zarzutu. Konsystencja jest dosyć specyficzna, w produkcie są drobinki, które nie rozpuszczają się po kontakcie z wodą, dobrze masują twarz, pomimo że peeling jest naprawdę mocny, żadnej krzywdy sobie nie zrobiłam, skóra twarzy była idealnie oczyszczona, z początku była zaczerwieniona, ale to po chwili znikało. Efekt po użyciu produktu był naprawdę zadowalający, twarz była odświeżona, gładka, bardzo dobrze poradził sobie z okolicami nosa, gdzie mam największe problemy, do tego jak dla mnie bardzo wydajny, używałam go 2 razy w tygodniu bo nie chciałam przesadzić.

Hit peelingowy

Już nie sięgam pamięcią do daty zakupu owego peelingu. Zachęcony pozytywnymi opiniami - nie żałuję! Stosuje Zawsze, kiedy moja cera potrzebuje porządnego oczyszczenia. Nie polecam używania go czesto że wzg. Na jego,, siłę tarcia " - obietnica producenta spełniona. Twarz po aplikacji gładka i gotowa na kolejne zabiegi. Polecam szczególnie przed większymi wyjściami - sprawdza się idealnie przed nałożeniem ciężkich, zastygajacych podkładów.

Coś dla fanów mocnego złuszczania

Produkt doskonale nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Bardzo mocno i dogłębnie oczyszcza skórę twarzy, zmniejsza widoczność porów po zastosowaniu. Wygodnie opakowanie z pompką pozwala na dozowanie rozsądnej porcji produktu.
Dodatkową zaletą jest również niewątpliwie wydajność produktu - jedna porcja wystarcza na kilkuminutowy masaż całej twarzy.

Peeling

Ten produkt świetnie oczyszcza twarz, zbiera sebum, martwy naskórek, brudny, które gdzieś na niej głęboko siedzą. Oczyszczenie jest dogłębne i pełne, nie drapie skóry. Bardzo intensywnie oczyszcza. Zauważyłam, że produkt świetnie nadaje się do skóry z widocznymi porami, oczyści je dzięki czemu nie będą widoczne czarne wągry.

Ekstra peeling

Peeling jest świetny i przyznam szczerze, że nawet nie czuć jak bardzo zdziera!
Podczas użycia czuć przyjemne masowanie, jednak trzeba uważać, żeby zbyt dużo nie masować skóry, bo można ją przetrzeć za bardzo :)

Jest bardzo wydajny i niedrogi, a działa wspaniale!
Lepszy od drogeryjnych peelingów popularnych marek.

Świetny

Zacznę od tego, że mam cerę tłustą i lubię mocne peelingi. Produkt faktycznie jest dość mocnym zdzierakiem. Używam go raz w tygodniu. Świetnie oczyszcza skórę, wygładza, nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Cena za taką pojemność również nie jest wygorowana. Polecam.

Faktycznie bardzo mocny i ostry

Bardzo mocny, bardzo ostry, dosłownie pełen mikrodrobinek. Pięknie pachnie, dobrze się rozprowadza. Dla mnie szybko okazał się zbyt okrutny dla twarzy i stosuję go na niej, ale sporadycznie, a częściej używam do innych części ciała, ale ja generalnie mam dosyć wrażliwą i delikatną skórę. Kupiłam go w akcie desperacji, gdy moja cera miała gorszy okres pełen niedoskonałości, ale ja rekomendowałabym go tylko i wyłącznie dla osób z grubą, tłustą i wymagającą pod tym względem cerą. Może wiele zdziałać, ale ja nawet na dłoniach czuję dyskomfort po jego użyciu, producent nic nie kłamie opisując go jako mocarza ostatecznego. Trzeba używać rozważnie, a ładnie się odwdzięczy.
Opakowanie jest minimalistyczne, pompka parę razy mi się lekko zapchała, przez ilość tych drobinek i gęstość produktu, ale nie całkowicie, tylko wyrzucała mniejsze partie, do odetkania i po kłopocie. Plastik butelki jest twardy i porządny. Cena jak na dobry peeling, nie do częstego użytku atrakcyjna. Kupiłam w sklepie firmowym, nie widziałam nigdzie indziej.

Mega mocny

Bardzo, ale to bardzo mocny peeling. Granulki robią naprawde dobrą robotę. Natomiast peelingu nie polecalabym osobom z cerą delikatna i wrazliwą, oraz osobom które mają niedoskonałosci. Raczej jest to peeling dla skóry normlanej bardz tłustej ale bez wyprysków, bo potrafi je pieknie rozprowadzic po całej skórze :)

Nie kłamią - bardzo mocny!

Producent faktycznie nie kłamie reklamując ten peeling jako bardzo mocny. Porządnie ściera martwy naskórek. Warto zaznaczyć, że nie jest raczej dla skóry wrażliwej, ze względu na siłę działania. Na pewno będzie świetny do skóry tłustej. Cenowo ok, jest bardzo wydajny, jest gęsty i nie potrzeba wiele produktu, aby osiągnąć pożądany efekt.

Bardzo dobry do pozbycia się zaskórników, peeling bardzo mocny ślicznie pachnie i bardzo dobrze działa na cerę. Duże opakowanie sprawdza się na dłuższy czas do wielu zastosowań.