Kevin Murphy, Young Again, Immortelle Infused Treatment Oil (Olejek wygładzający)

Lekka kuracja bez spłukiwania zawierająca kwiaty Immortelle przeciwdziałające procesowi utleniania i starzenia. Prostownice, suszarki i koloryzacje wzmagają proces utleniania, który niszczy strukturę komórek włosów działając jak rdza. Immortelle, olejek z łopianu i wyciąg
z pestek winogron przeciwdziałają i powstrzymują niszczenie włosów, dostarczając im substancji odżywczych i antyoksydantów. W efekcie włosy są dobrze odżywione, lekkie i sprawiają wrażenie odmłodzonych (YOUNG.AGAIN)

Efekt: Włosy zabezpieczone przed utlenianiem i łamaniem. Z dnia na dzień poprawia się ich sprężystość, nawilżenie i nabierają zdrowego blasku.

olejek
wygładzające, ochrona końcówek, nabłyszczające, odżywiające
z pompką

Olejek KW

Olejek Kevin'a kupiłam w salonie fryzjerskim po tym, jak wykonano na moich włosach odżywianie i koloryzację produktami tej firmy. Używam go praktycznie codziennie.

Konsystencja która łatwo się rozprowadza po całych włosach. Jedna pompka starcza mi na jedno zużycie, a moje włosy są do łopatki. UWAGA: olejek kupiłam 8 miesięcy temu, a mam jeszcze ponad połowę opakowania. Jest bardzo wydajny, kondycja moich włosów znacznie się poprawiła (używam również szamponu i odżywki Kevin'a), nie zostawia na włosach po sobie tłustego śladu.

Zdecydowanie jest to najlepszy produkt tego typu, z jakich korzystałam dotychczas. Kupię ponownie, nie ma sensu szukać czegoś innego.

Zaskakująco dobry

Olejek wygładzający Young Again zakupiłam w salonie fryzjerskim po tym jak wykonano mi całą koloryzację kosmetykami marki Kevin Murphy. Olejek wart swojej ceny, super wygładza i nie pozostawia tłustego filmu tak jak inne tego typu olejki. Ba! Powiem, że moim zdaniem jest lepszy niż olaplex no9! Mocne słowa, ale to fakt, dla moich rozjaśnianych włosów jest idealny i zamierzam z nim zostać na dłużej.

Dobrze wygładza

Mogę polecić ten olejek. Długo szukałam produktu, który rzeczywiście wygładzi włosy, aż zakupiłam pod namową fryzjera ten olejek. Rzeczywiście spełnia swoją funkcję i dość dobrze wygładza łuski włosa. Bardzo dobrze się go aplikuje przez co nie marnuje się i jest dozowana odpowiednia ilość produktu. Myślę, że kupię go ponownie.

Super olejek do zniszczonych włosów.

Uwielbiam marke Kevina, jednakże ma ona jeden spory minus...cene. Produkty są naturalne, mają piekny zapach i pozostawiają super efekty. Ten olejek faktycznie regeneruje włosy i nadaje im nowego życia. Odżywia, pozostawia fajny blask. Używam razem z szamponem i odżywką z KM i jestem bardzo zadowolona.

Świetny

Do zakupu przekonała mnie moja fryzjerka i nie żałuję. Mimo dość wysokiej ceny, uważam, że warto. Świetny skład, przyjemny zapach, wydajność i te zbawienne działanie - no same zalety. Wydaje mi się, że na dłuższą metę nie powoduje super zmian - na pewno nie w pojedynkę, jednak od razu po użyciu włosy wyglądają świetnie. Za tydzień mamy rocznicę z tym wspaniałym produktem i jeszcze troszkę mi go zostało, choć muszę przyznać, że przez ostatnie dwa tygodnie bardzo oszczędnie się z nim obchodzę. Wcześniej stosowałam go nawet kilka razy dziennie. Przy długich włosach wystarczyła jedna pompka. Nawet jak przesadziłam z ilością, nie obciążał włosów.

Bardzo dobry produkt. Rzeczywiście świetnie wygładza nawet mocno przesuszone i zniszczone włosy. Efekt utrzymuje się stosunkowo długo. Ważne jest że przy takim poziomie wygładzenia i nawilżenia nie obciąża moich włosów. Dla mnie to bardzo ważne, ponieważ moje włosy są gęste, grube i ciezkie z natury wiec dodatkowe obciążenie nie jest już mile widziane. Ten kosmetyk można z powodzeniem stosować do każdego rodzaju włosów.