Cece of Sweden, Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Cece of Sweden, Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Odżywka do włosów z jedwabiem. Nawilża włosy i odbudowuje ich zniszczoną strukturę. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz przywraca im połysk i zdrowy wygląd. Nie obciąża.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych

Mój KWC!

Uwielbiam ta odżywkę, kocham, ubóstwiam. Ja w ogóle nie wiem ja mogłam żyć wcześniej bez niej! Jest rewelacyjna.
- nawilża, a dla mnie to bardzo ważne bo po każdym myciu prostuje włosy
- pachnie znośliwie ładnie
- bardzo wydajna (używam wersji w saszetkach, gdyż często wyjeżdżam i wygodniej mi schować saszetkę niż butlę)
- zdecydowanie przy częstszym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę włosów tzn. nie puszą się, są idealnie gładkie (po prostowaniu!), sypkie i takie milutkie w dotyku
- cenowo też nie jest kolosalnie drogi
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. kilkunastu saszetek

Spełnia obietnice :)

Mam włosy do łopatek, blond z balejażem... delikatnie przesuszone końcówki..... Generalnie boję się odżywek z jedwabiem, bo większość przetłuszcza i obciąża.... ale nie ta :)
Włosy są bardziej nawilżone (choć mogłoby byc lepiej, ale co tam.... ) , nabrały deliktanego blasku :) , są sypkie, co bardzo lubię :). Generalnie po ok. miesiącu używania i zużyciu całej buteleczki moje włosy wyglądają zdrowiej, nabrały jak to się mówi ,,życia" ;).
Co do wydajności, to jest nieźle, cena też rozsądna, bo zapłaciłam za nią 17 zł. :)
Generalnie polecam. Planuję kupić serum na końcówki z tej serii.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i ok. 1/5 drugiego opakowania

jestem na tak

uwielbiam tę odżywkę i stosuje razem z szamponem z tej samej serii, włosy są miękkie, fajnie się błyszczą i są przyjemne w dotyku, ułatwia również rozczesywanie włosów. podoba mi się w niej również ciekawe opakowanie i przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:miesiąca

Coś mało tego jedwabiu...

Plusy:
-włosy są nabłyszczone
-łatwo się rozczesują
-są nawilżone ale bez rewelacji
-wydajna

Minusy:
-zbyt płynna konsystencja
-mało poręczne aplikowanie
-trzeba czekać kilka minut
-mało przyjemny zapach

Polubiłam ją

Odżywka jest zaskakująco dobra. Regeneruje i odżywia zniszczone, suche włosy. Wygładza je i nadaje blask, nie powoduje szopy. Sprawia, że są przyjemniejsze w dotyku, łatwo się rozczesują, bez problemu układają. Moje loki mają ładnie podkreślony skręt. Zapach odżywki jest bardzo przeciętny. Wydajność - całkiem niezła. Jedyny minus to konieczność spłukiwania (nie zawsze mam czas, aby odczekać kilka minut)
Ogólnie polecam :)

Czas używania produktu: 2,5 miesiąca

skuteczna

Stosowana razem z szamponem z tej samej serii bardzo skuteczna. Odżywia włosy, wyglądają duużo lepiej, są bardziej miękkie ( pewnie tu też przyczynia się fakt,że już dawno się nie farbowałam ) nie obciąża też za bardzo.Opakowanie jak wspominałam przy recenzji szamponu podoba mnie się :-) W sumie to takie trochę nietypowe jest.No i do tego wygodnie sie trzyma.Zapach i konsystencję również pochwalam.Opłaca sie wyprobować.

Używam tego produktu od:jakis miesiac bedzie

3 i 1/2 gwiazdki

Podobnie jak szampon odżywka specjalizuje się w pielęgnacji a nie w rozpieszczaniu użytkownika/użytkowniczki. Ma dość rzadką konsystencję, czasem wylewa się poza nadstawioną dłoń. Trzymana przez kilka minut na włosach wygładza i nawilża suche kosmyki, bardzo pomaga przy rozczesywaniu włosów. Przy długotrwałym i systematycznym stosowaniu widocznie poprawia stan włosów (nabłyszcza, nawilża, wygładza, ale nie obciąża).
No ale nie rozpieszcza ;)i nie wyróżnia się niczym ponad inne szampony oprócz porządnej pielęgnacji. Pewnie kiedyś wrócę.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Polecam!

Bardzo dobra odzywka. włosy po niej są miękkie, łatwo się rozczesują oraz są niesamowicie lśniące. Minusem może być niewygodne do stosowania opakowanie. Poza tym nie zauważyłam poprawy kondycji końcówek, a tego się spodziewałam po preparacie z jedwabiem. Mimo to jako zwykła odzywka sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od:niedawna, ale będę częściej :)
Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

żadna rewelacja

Upewniłam się,że ta rubryka na pewno dotyczy włosów koloryzowanych, kręconych( a z tej racji raczej zdecydowanie suchych- włosy kręcone już ze swej natury są suche) i dlatego piszę ...
Po kosmetykach aptecznych i profesjonalnych oczekuję więcej...
Wiem jakie są w dotyku włosy, które choć powierzchownie zostały nawilżone i mają dobrze zamkniętą łuskę-po tej odżywce tak nie jest.Być może sprawdzi się na włosach prostych i nierozjaśnianych farbami,żelami itp.Dla włosów kręconych i rozjaśnianych jest za słaba.

Używam tego produktu od:czerwca br.

świetna

jak dla mnie super. wlosy sa gładkie, błyszczące lepiej się układają i wyglądają na zdrowsze :) próbowałam wielu odzywek i żadna nie działała na moje sianowate i zniszczone wlosy tak jak ta. Odżywka nie jest najtańsza, ale bardzo wydajna, ma dobry skład, nawilża włosy. jest jedyną odżywką do której wracam tak często.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

ot...odżywka

Odżywka nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia, ale też nie mogę powiedzieć by była zła. Ot, takie zupełnie przeciętne mazidło do włosów. Stosowałam razem z szamponem z tej samej serii.
Jej konsystencja to coś pomiędzy gęstym kremem, a rzadkim fluidem. Wbrew pozorom dosyć wydajna (opakowanie starczyło mi na dwa miesiące codziennego stosowania).
Działanie: nie obciąża włosów, nie powoduje ich przetłuszczania. Czupryna staje się miękka i delikatna, włosy łatwo się rozczesują, ułatwia odrobinę ich układanie. Niestety z nawilżeniem czy odżywieniem nie jest najlepiej. Włosy wprawdzie odrobinę się wygładziły i nabrały blasku, ale generalnie ich kondycja nie uległa długotrwałej poprawie.
Moje włosy nie są zniszczone, od dawna ich nie farbuję, dlatego śmiem twierdzić, że na włosach zniszczonych zabiegami fryzjerskimi się nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesięcy

dobra

Pierwszy raz używałam tej odżywki 4 lata temu.Wtedy jeszcze nie farbowałam włosów na blond i byłam z niej nawet zadowolona.Ostatnio postanowiłam kupić ją ponownie.Jej zalety:
-ładny zapach
-gęsta konsystencja
-dobra wydajność,mam włosy do łopatek a na jedno użycie wystarczy mała porcja
-nie obciąża i nie przetłuszcza.
Natomiast samo działanie oceniam średnio.Coś tam zmiękcza,nawilża i wygładza,ale zachwycona nie jestem.Ponadto ma też minusy:
-podczas deszczowej,wilgotnej pogody moje włosy robią się sianowate i puszą się (przy innych odżywkach po prostu robiły się fale,a nie siano)
-niby kosmetyki z tej serii mają nie uczulać.Mam wrażliwą skórę i jednak odżywka nie jest aż tak łagodna
-cena-ok.25 zł to dla mnie za dużo.
Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się u dziewczyn o zdrowych,gładkich włosach,które potrzebują lekkiego nawilżenia.

Używam tego produktu od: z przerwami od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 1,5