Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Nowa baza pod makijaż Smashbox Photo Finish Foundation Primer Light jest idealna dla cery trądzikowej, tłustej lub wrażliwej. Ponieważ w 60% składa się z wody i oparta jest na beztłuszczowej formule, zapewni skórze matowy wygląd.

Kosmetyk zawiera składniki absorbujące nadmiar sebum oraz cząsteczki rozpraszające światło, które minimalizują zmarszczki i niedoskonałości cery, dlatego można ją stosować także samodzielnie, bez podkładu.

Baza przedłuża trwałość makijażu i zawiera antyoksydanty, a także aktywne składniki pielęgnujące, takie jak witamina i peptydy pomagające w walce ze starzeniem się skóry.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, matujące, rozświetlające
w buteleczce

nie warto

Najpierw miałam zwykłą wersję, jednak miałam wrażenie maski na twarzy, więc potem sięgnęłam po bazę light. I cóż mogę powiedzieć? Faktycznie jest taka bardzo light, że u mnie nic nie daje.. Fakt, łatwiej nakłada się podkład, ale mam wrażenie, że schodzi z twarzy tak samo szybko jak bez bazy, cera się świeci tak jak się świeciła już po godzinie. Spodziewałam się jakiegoś cudu, ale myślę, że nie byłoby u mnie różnicy gdybym nie nałożyła bazy wcale (oprócz momentu nakładania podkładu).

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

eee tam

Właśnie kończę opakowanie tej bazy - mam ją lekko ponad rok, więc wydajna jest jak nie wiem co, ale muszę przyznać, że nie stosuję na co dzień tylko od czasu do czasu. Nie kupię jej ponownie, bo cena jest zbyt wysoka, nieadekwatna do jakości. Baza nie jest zła, ale nie jest to też cud nad cudy. Baza z Oriflamu czy Daxa wcale nie ustępują jej jeśli chodzi o efekt, a ich cena jest wielokrotnie niższa. Kupiłam wersję light, bo mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania. Podsumowując:
Plusy:
- matuje, ale nie na cały dzień. po 4-5 godzinach nie jest już tak pięknie
- daje ładny poślizg przy nakładaniu podkładu i trzyma go przy skórze, ale znów nie na długo - jakieś 6 godzin
- nie zapchała mi porów, ale kto wie, co by było, gdybym ją stosowała codziennie
- wygładza i ujednolica skórę twarzy sprawiając, ze pory są mniej widoczne
- praktyczne opakowanie
Minusy:
- absolutnie nie nadaje się jako baza pod puder sypki - nie idzie z nim w parze. Wypróbowałam kilka pudrów, ale za każdym razem robię sobie plamy, a przy próbie ich roztarcia, baza się roluje wraz z pudrem
- nie lubi się z każdym podkładem. Pod niektórymi po kilku godzinach twarz się dusi i wygląda na zmęczoną
- cena!

Ogólnie dobry produkt, ale nie wow - cudów nie czyni, ale nie szkodzi. Ot, niezła baza - jak wiele innych - tańszych.

Używam tego produktu od: ponad rok

robi swoje...

przed smashboxem miałam bazy pupy (zieloną i przezroczystą) i sephory. w tym pojedynku smashbox jest bezkonkurencyjny. świetna konsystencja, rzeczywiście utrwala makijaż. namówiła mnie na niego ekspedientka sephory. wspominała coś o cudownych właściwościach...leczniczych? oczywiście przymróżyłam na to oko;) oczekiwałam poprawy przyczepności podkładu do twarzy i utrwalenia co ta baza niewątpliwie gwarantuje

-1 gwiazdka dlatego żeby zaapelować o dbanie o nawilżenie. to podstawa!!! żaden makijaż nie będzie się trzymał przesuszonej skóry, nawet na smashbox-cudzie

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 -troche mało wydajna...

Może być

Dla mnie poprostu bez rewelacji. Spełnia oczekiwania ale radzi sobie z tym gorzej niż klasyczna baza smashboxa. Byłam pewna, że ta bd lepsza bo mam cerę tłustą z niedoskonałościami, ale chyba się myliłam. Matuje na dosc długi czas, wygładza ale nie jakoś niesamowicie. Ma białe zabarwienie, delikatną, lekką formułę. Jest wydajna. Jakość produktu do ceny- raczej mierna, szczerze mówiąc jestem tą bazą rozczarowana :( baaardzo podobny efekt daje baza matująca z sephory za 50zł!

Używam tego produktu od: 3tygodnie

Love it...

Świetna rzecz...stosowałam wcześniej inne bazy, ale nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Ta jest zupełnie inna - wersja light bardzo sprawdza się na mojej mieszanej cerze.
- łatwa i przyjemna aplikacja,
- bardzo wygładza skórę,
- przedłuża "wytrzymałość" makijażu,
- zauważyłam również właściwości polepszające wygląd cery (zmniejsza niedoskonałości).

Cena rzeczywiście zaporowa, 195 zł, ale w promocji warto. Zdecydowanie powtórzę zakup.

Używam tego produktu od: tygodnia

najlepsza na rynku

namówiła mnie do niej znajoma makijażystka twierdząc, że lepsza baza jak na razie po prostu nie została wymyślona, że zgarnęła sporo nagród, że inna niż wszystkie etc.

dziś uważam, że jest to jeden z lepszych dostępnych w Polsce kosmetyków do makijażu

dodam, że mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, z tendencją do drobnych wyprysków

ta baza doskonale tuszuje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia, a przy tym matuje, ujednolica i przedłuża trwałość podkładu (w moim przypadku jest to Chanel Mat Lumiere). skóra jest po niej niesamowicie aksamitna w dotyku. praktyczne, wydajne opakowanie

gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1,5 roku

super rozświetla i wygładza

Moim zdaniem baza jest jedną z lepszych. Opakowanie super z pompką, bardzo estetyczne, podobne do chanelowych. Znacznie bardziej odpowiada mi wersja light, bo jest lżejsza. Efekt: jednolita, naprawdę rozświetlona cera.

Używam tego produktu od:testy

żyć bez niego nie mogę!

cerę mieszaną ze skłonnością do świecącego się co jakiś czas nosa. próbowałam setek baz, i ta nie tylko przedłuża żywotność fluidu w takim stopniu że wychodząc z domu o 6.30 wracam ze świeżym makijarzem o godzinie 18. matuje, nawilża, wyrównuje. jestem zachwycona i z pewnością kupie go po raz kolejny.

Ilość zużytych opakowań: 1, właśnie kupiłam 2

odliczam dni do końca

To ja skuszona super opiniami poleciałam po próbki do S.....y i sama namieszałam, bo niestety po fakcie okazało się, że w przypadku testów byłam bardziej zadowolona z tej bazy, ale nie w wersji : light. Więc namieszałam i poleciałam kupić light bo :
- do cery mieszanej jest
- matuje
- przedłuża trwałość makijażu i ...
Mówiąc krótko : ta baza nic z tych obietnic nie spełnia !!! Zawiedziona jestem ogromnie - do tego stopnia, że nie zamierzam już próbować bazy standardowej. Zraziłam się i tyle...
Jedynie co mi się podoba to : opakowanie - proste, klasyczne i zgrabne. Ot i tyle...

Ilość zużytych opakowań:prawie jedno - ani sztuki więcej

Mniej, niż średnia...

A oto, jak to się stało, że kupiłam ten kosmetyk; szukając dobrej bazy pod podkład i plując sobie w brodę, że kupiłam Lancome La Base Pro, która okazała się mniej niż średnia, buszowałam po Wizażu i byłam w 100% pewna, że następnego dnia będę posiadaczką najlepszej bazy na świecie;), czyli właśnie Photo Finish Foundation Primer Light. Pobiegłam do Sephory po to cudo, które miało matować moją skórę na całe godziny i utrzymywać makijaż w stanie nieskazitelnym od rana do wieczora, kupiłam bazę i po powrocie do domu zaczęłam się malować:)) Dodam, że używam wysokopółkowców, więc pudry i podkłady tego rodzaju raczej nie powinny były zepsuć efektu. Po paru godzinach spojrzałam w lustro i... niestety, efektu utrwalenia i matu zupełnie brak, a buzia przetłuszczona znacznie bardziej, niż bez niczego. Nawet pryzmy w kompakcie nałożone na filtr Avenki są u mnie znacznie bardziej trwałe, niż makijaż na tej bazie!! Zaczęłam sprawdzać na opakowaniu, czy na pewno kupiłam to, co miałam kupić:)) Przeprosiłam się więc z konieczności z Lancome La Base Pro, z której byłam zupełnie niezadowolona, bo nawet ona ładniej utrwalała makijaż. Jutro idę po satynową bazę Dermiki...

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: od kilku tygodni na zmianę z Lancome

REWELACJA DLA BŁYSZCĄCYCH

Zaryzykowłam i kupiłam na allegro - od pierwszego uzycia,a był oto gorace lato, uzywam cały czas. Jest świetny: lekki, bardzo zmniejzsa pory ( czego nie moge poeiwdziec o słynnym fluidzie Estee lauder Idealist, który po godzinie spowodował pory wielkośći kraterów), przez całe lato uzywłam go zamiast podkładu!!!!A jescze lepiej sie spraqwdza zima przy kaloryferach.Miałam baze dax cosmetics ale po niej sie szybciej przetłuszczała skóra!!!!Ten jest idealny.Mam mieszana skórę,skłonną do podrażnień. A do tego CENA-jak na jakośc kosmetyku bardzo przystepna ( w porównaniu z w/w wymienionym lauder).WYDAJNY!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

sprawdza się

Szkoda, że mojej poprzedniczce nie przypasował ; ja po wypróbowaniu w perfumerii i kupiłam tą bazę na nieocenionym Allegro, bo cena w perfumeriach jest naprawdę zaporowa...... (A wystarczy spojrzeć na ceny produktów Smashboxa w USA) i za tą właśnie cenę "perfumeryjną" odejmuję jedną gwiazdkę.
Baza spełniła moje oczekiwania jako posiadaczki cery mieszanej :
- ładnie wyrównuje i ujednolica skórę twarzy
- podkład rozprowadza się na niej bardziej równomiernie i trzyma się dłużej. Zapobiega również efektowi "ważenia się" podkładu do czego moja skóra ma skłonności w ciągu dnia.
- wygodne i oszczędne dozowanie
- efekt "ładnej twarzy" trwa u mnie aż do 8 godzin co u mnie dowodzi wyjątkowej trwałości bazy (bez bazy ok. 1 do 2 godz. Strefa T )
- dużo lepsza od swojej poprzedniczki
Reasumując produkt dobry ; chociaż cena zaporowa POLECAM
Używam tego produktu od: 1 miesiąca