Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Nowa baza pod makijaż Smashbox Photo Finish Foundation Primer Light jest idealna dla cery trądzikowej, tłustej lub wrażliwej. Ponieważ w 60% składa się z wody i oparta jest na beztłuszczowej formule, zapewni skórze matowy wygląd.

Kosmetyk zawiera składniki absorbujące nadmiar sebum oraz cząsteczki rozpraszające światło, które minimalizują zmarszczki i niedoskonałości cery, dlatego można ją stosować także samodzielnie, bez podkładu.

Baza przedłuża trwałość makijażu i zawiera antyoksydanty, a także aktywne składniki pielęgnujące, takie jak witamina i peptydy pomagające w walce ze starzeniem się skóry.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, matujące, rozświetlające
w buteleczce

zawod

Totalny zakupowy niewypal. Wlasciwie nic nie robi i jakos tak nieprzyjemnie sie robi na twarzy po jego nalozeniu. Nie dla cery wrazliwej. Nie polecam, gdyz zdecydowanie nie przedluza on trwalosci podkadu.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Niewypał

Niestety 2 razy pokusiłam się na kupno tej bazy, oczywiście po zachwytach Pani ekspedientki w sklepie, no cóż, głupich nie sieją. Niestety baza używana zarówno na krem, jak i na samą stonizowaną twarz działa tak samo, czyli wcale. Kompletnie nie matuje, nie przedłuża w żaden sposób trwałości podkładu, moim zdaniem jest to kasa wyrzucona w błoto. Nie nadaje się na pewno dla cer mieszanych ani tłustych, użyłam jej na koleżance, która ma piękną, zadbana i bezproblemową cerę i jako tako sobie poradziła (dodam, ze podkład był sam w sobie bardzo dobry), natomiast jeśli ktoś ma problemy z błyszczeniem to naprawdę radzę kupić pierwszą lepszą bazę sylikonową i efekt pewnie będzie lepszy, a kasa zostanie w portfelu...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zbednik

Z moja twarza nie robi nic, po prostu nic.
Zreszta - jeszcze zaden produkt Smashboxa mnie nie zachwycil, chociaz...wiele ekspedientek w roznych D. i S-ach baaaardzo te firme chwali :-) Dla mnie niewypal.

Używam tego produktu od: kilku razy
Ilość zużytych opakowań: pojedyncze probki

Szkoda pieniędzy

Co do cery tłustej to :

-zapycha
-wyskakują czerwone krosty, wynikające z zapchania
-makijaż pod wieczór spływa, stosując sam podkład na krem trzymał się on przyzwoicie cały dzień, a po 3 dniach testowania, to codziennie wieczorem ledwo miałam podkład na nosie.. pomimo poprawiania pudrem transparentnym, gdzie bez bazy efekt był super od 6 rano do 17 i wystarczyła lekka poprawka..

+faktycznie wygładza, ale efekt jest dobry przez 1-2 godziny

Więc odradzam, wiadomo, że warto najpierw przetestować..

Najlepsza spośród baz Smashboxa, choć nie powala:)

Efekt zadowalający... ale nie na długo. Po pewnym czasie powodowała wysuszenie mojej cery. (Mam cerę wrażliwą). Szczerze powiedziawszy oczekiwałam czegoś lepszego, choć z pewnością nie jest to kosmetyk, którego nie wykorzystam do końca.
Ma całkiem przyjemną konsystencję i jest wydajna, ale jak za tą cenę to nic niesamowitego:)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Spełnia swoje zadanie

Za marką Smashbox nigdy nie przepadałam, miałam kiedyś zieloną bazę i była moim zdaniem okropna.

Tej na pewno bym sama od siebie nie kupiła, ale dostałam najpierw próbkę w S. A że lubię testować postanowiłam raz wypróbować i muszę przyznać że była zadowolona, no i kupiłam bazę. Cena niestety zostawia wiele do życzenia, nie wiem moim zdaniem ta marka ma zbyt wysokie ceny, które są do porównania z cenami kosmetyków Guerlain czy Dior, a jakościowo nie jest tak dobra.

Baza ma lekką konsystencję, wygładza cerę zaraz po nałożeniu, nie wiem czy zawiera silikony, nie znam się za bardzo na składzie, ale pani w S. twierdziła że nie.
Na bazę używałam różne podkłady, Lasting Silk Armaniego, Long Lasting Bobbi Brown oba podkłady trzymały się cały dzień, bez schodzenia. Wystarczyła mi tylko jedna poprawka i to po siłowni (wiem wiem, na siłownię z makijażem, ale chodzę pomiędzy jedną pracą a drugą i nie mam czasu na zmywanie i ponowne nakładanie). Makijaż w idealnym stanie!

Zadaniem bazy jest również matowienie skóry, tego aż tak rewelacyjnie nie czyni, ale buzia aż tak bardzo mi się nigdy nie błyszczy, bo raz w ciągu dnia użyję bibułek matujących.

Dlaczego nie dałam 5* ponieważ mam przeczucie że w niektórych partiach twarzy (na brodzie) powoduje zapychanie porów i powstają drobne krostki, nie wiem czy to przez porę roku, bo wiosnę i jesienią moja cera wariuje i robi się z normalnej mieszana.

Dlatego osobą z tendencją do powstawania różnych niespodzianek polecam zaopatrzyć się najpierw w próbki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobra baza.

Zachęcona opiniami zakupiłam ten produkt.
Spodziewałam się rozświetlenia, wyrównania kolorytu i nie wiadomo czego jeszcze :( .
A tu baza wcale nie mnie zachwyciła.

Po nałożeniu miałam uczucie lekkiego ściągnięcia. Cera wydaję się gładsza, wszytskie pory znikają i można po niej śmigać innymi specyfikami.
Ja na bazę nakładałam delikatny podkład albo sam puder. Szczerze mówiąc wolałam drugą opcję, po nałożeniu bazy, korektora i podkładu miałam wrażenie ciężkości na twarzy.
A i jest zupełnie niewydajna, używałam może z 2 m-ce a ubyło połowę opakowania.

Jednak co by nie mówić baza spełnia swoją podstawową funkcję- wygładza i nie zapycha.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Co za koszmarny kosmetyk. Wzielam kilka probek z Sephory zeby dobrze przetestowac przed zakupem. I to sie nazywa intuicja! Po kazdym uzyciu mialam wysyp grudek na twarzy. Mega nasilikonowana maz, ktora okropnie zapychaja moje pory. Efekt tez nie jest tego warty. Podklad wcale sie dluzej nie trzyma. A dodatkowo skora pod nim nie oddycha i bardzo sie przetluszcza. Nie polecam jej nikomu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka probek

bardzo dobra

Jestem z tej bazy bardzo zadowolona- podkład długo się trzyma, twarz jest po niej bardzo gładka, no i przede wszystkim nic mi po niej nie wyskakuje na twarzy, nawet przy częstym używaniu (ze 4 razy w tygodniu).
Świetnie współpracuje z moimi lżejszymi, wodnymi podkładami.
Na pewno kupię ją ponownie, choć wątpię, żeby skończyła mi się w najbliższym czasie, bo na pokrycie całej buzi potrzeba mniej niż jedną pompkę.

świetna baza

zdecydowanie przedłuża żywotność podkładu bo głównie o to mi chodziła,zmniejsza i niweluje niedoskonałości głównie rozszerzone pory,zdecydowanie wygładza cerę .Mi jednak brakuję tego blasku zdrowej skóry? bo jednak cera jest nadal ziemnista.

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Idealny do cery mieszanej

Mam cerę mieszaną. Świecąca się strefa T oraz sucha skóra na policzkach. Długo szukałam kosmetyku który jednocześnie matowałby skórę, nie wysuszał jej i nie podkreślał suchych skórek. Będąc w Sephorze dostałam próbkę Smashbox\'a. Pokochałam go po pierwszym użyciu.

Plusy:
*Idealnie gładka, rozświetlona cera
*Nie wiem jak to robi ale potrafi ukryć małe niedoskonałości :)
*Makijaż trzyma się cały dzień. Bez poprawek !
*Nie wysusza skóry i doskonale matuje
*Przyjemnie się rozprowadza

Minusy
*Cena....

Cena jest zdecydowanie za wysoka. Ale warto. Mnie przekonał do siebie i na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie :) Kosmetyk idealny na lato gdy nie chcemy nakładać podkładu na twarz.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: tester

Podkład pod fluid...

Zalety:
+trwały oraz wydajny
+jest zapakowany w higieniczne opakowanie
+po nałożeniu buzia uzyskuję niespotykaną gładkość

Wady:
- nie zauważyłam zdecydowanego utrwalenia makijażu

Dodatkowe informacje:
* okres przydatności według producenta po jego pierwszym zastosowaniu wynosi 12 mcy