Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Smashbox, Photo Finish, Foundation Primer Light (Baza pod makijaż)

Nowa baza pod makijaż Smashbox Photo Finish Foundation Primer Light jest idealna dla cery trądzikowej, tłustej lub wrażliwej. Ponieważ w 60% składa się z wody i oparta jest na beztłuszczowej formule, zapewni skórze matowy wygląd.

Kosmetyk zawiera składniki absorbujące nadmiar sebum oraz cząsteczki rozpraszające światło, które minimalizują zmarszczki i niedoskonałości cery, dlatego można ją stosować także samodzielnie, bez podkładu.

Baza przedłuża trwałość makijażu i zawiera antyoksydanty, a także aktywne składniki pielęgnujące, takie jak witamina i peptydy pomagające w walce ze starzeniem się skóry.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, matujące, rozświetlające
w buteleczce

Super :)

Baza Smashboxa jest rewelacyjna. Doskonale utrwala makijaż i sprawia, że wygląda on bardzo naturalnie. Po nałożeniu bazy, podkład rozprowadza się bardziej równomiernie.

Producent nie zaleca stosowania bazy do utrwalania makijażu oczu, ale ja niewielką ilość tego primera nakładam także na powieki, dzięki czemu cienie pozostają na swoim miejscu do samego końca dnia ;o)

Generalnie POLECAM wszystkim. Na tym kosmetyku nie można się zawieść.

Radzę jedynie uważać na podróbki z aukcji internetowych. Nijak się mają do oryginlanego produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

calkiem calkiem:)

To moja pierwsza baza i nie zawiodlam sie na niej. Jest przyjemna w uzyciu, latwo sie rozprowadza, nie drażni zapachem - bo go nie ma ;) Nie wyczulam silikonowej powloczki na twarzy po jej nalozeniu. Nie podrażnila mojej mieszanej, ze sklonnościami do wyprysków, skóry. Podklad ladnie sie na niej trzyma (używam Fxa Smashboxa i mam wrażenie, że chyba sie lubią;) Nie ma problemów ze świeceniem przez dluższy czas. Nie wiem czy znowu ją kupię, bo chcialabym wypróbować inne bazy- wiadomo:P Polecam z czystym sumieniem. PS Moglaby być tańsza. Ja swoją kupilam w Stanach i cena jest tam 3 !? razy niższa niż w Polsce.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego