Hugo Boss, Soul EDT

'Hugo Boss Soul' to zapach dla mężczyzny o osobowości, za którą kobiety szaleją, prezencją oraz urokiem osobistym. Potrafi uwodzić kobiety, bywa że robi to nieświadomie.

Kategoria: świeżo-pikantno-drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, mandarynka, czarny pieprz, anyżek, kardamon
nuta serca: kwiat muszkatołowy, lawenda, kolendra, cynamon
nuta bazy: drzewo tamboti, wetiwer, nuty piżmowe, nuty ambrowe, tonkowiec wonny.

drzewne, orientalne, korzenne
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Hugo Boss, Soul EDT

Za każdym razem gdy byłam w sklepie sięgałam po niego aby poczuć ten zapach, dla mnie jest ucieleśnieniem faceta wysokiego, męskiego ,zdecydowanego wiedzącego czego chce od życia. Niektórym Hugo Boss Soul kojarzy się z mężczyzną w garniturze mi ten zapach akurat nie,uwielbiam za świeżość dzięki mandarynce , pikantności kolendrze oraz nutom piżma. Nigdy obok tego zapachu nie przechodzę obojętnie w końcu pachnie nim mój mąż :)

• Flakon: 4

Soul.

Lubię tą nutę zapachową. Na pewno są oryginalne. Nie są słodkie ani mdłe. Bardzo ciekawie pachną. Co więcej utrzymują się całe dnie - są bardzo trwałe. Mają fajny flakonik. Super dla każdego mężczyzny!

W symbiozie z poprawnością...

Ten zapach gościł na skórze mojego faceta kilka lat temu. Wybraliśmy go "na szybkiego", bo była akurat na niego promocja. Zapach nie był powalający, ale też nie można mu było zarzucić tego, że jest odrzucający czy śmiertelnie nudny.
W tym zapachu wszystkiego jest po trochu, szczypta cytrusowego odświeżenia, tupnięcie drewnianego obcasa, drapieżny akcent pieprzu i łyk owocowo-kwiatowej słodyczy. Wszystko zważone w podobnych proporcjach, nic się nie wybija, a szkoda.
Jakkolwiek podbudowana tym, że mój facet będzie pachniał "ładnie" nie byłam do końca zadowolona.
Dlaczego? Dlatego, że nie jest to woń, która dosłownie zostawia ze zmysłów pogorzelisko. Nie jest to zapach, który wyzwala w nas bestię ;), to po prostu dobry codzienny zapach, który jest bezpieczny dla otoczenia.
Soul jest poprawny, pasowałby zarówno do pracownika biurowego, który maszeruje o 7 rano w białej koszuli dzierżąc skórzany neseser w dłoni, jak i do łysego "cwaniaczka" w adidaskach i koszulce marki Lonsdale, który ukrył w tylnych kieszeniach spodni dwa browce.
Nie za bardzo lubię tak uniwersalne zapachy, ponieważ kojarzą mi się one ze stagnacją i bezbarwną monotonią.
Zdecydowanie wolę jak perfumy są charakterystyczne i mają w sobie coś, co zniewala.
Jakkolwiek Soul początkowo pachniał przyjemnie - bardzo szybko spowodował obopólne znużenie nosów.
Flaszka 50 ml już z początku zaczeła "szarzeć" w naszych oczach. Zamiast uzależnić, złapać w sidła - po prostu znudziła się...
Jest to jeden z tych zapachów, które idealnie nadają się na prezent z racji tego, że są bardzo bezpieczne.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: duzo testów na skórze

kawa na ławę

każda nuta leży przed nami jak skarpetki na bazarku. A ja lubię rozkwity, ewolucje... Generalnie jest swieżo, poprawnie, schludnie, przyjemnie. Tak mógłby pachnieć chyba każdy. Jest bezpieczny, niezobowiązujący, zrównoważony, trochę słodki, trochę owocowy, iglasty.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: testy

Wyjątkowy

Zapach kupiłam tacie rok temu. Zakup w ciemno i jako jeden z nielicznych trafiony. Piękny zapach, bardzo trwały. Mężowi nie kupię bo zbyt mi się kojarzy z ojcem. Gdzie mój tata nie poszedł tam czułam Soul. Zapach słodkawy, tajemniczy, anyżkowy, wyczuwam i wanilię. Naprawdę piękny. Z męskich w moim prywatnym rankingu w pierwszej piątce. Butla osobiście mi się nie podoba. Jestem zdziwiona, że to dzieło Bossa bo zapachów tej firmy nie traktuje poważnie i wydaje mi się że z reguły są podobne i banalne. Ten jest wyjątkowy, i ta mega trwałość...

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:narazie 1

Śmirdziuszek:)

Tego zapachu niestety używał mój tata (teraz kupiłam mu boski Hugo Boss Selection;)) Mi on zupłnie nie odpowiada a wręcz śmierdzi i to w dodatku takim duszącym potem... Jeżeli o mnie chodzi to ten zapach(?) jest porażką totalną, nie wiem jak mogli wypuścić coś takiego na rynek....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: na szczeście tylko 1:)

Piekny

Dostałam probke tego zapachy przy zakupach w Douglasie i byłam wtedy nim zachwycona. Ciagle marzyłam, ze moj facet kiedys na pewno bedzie go nosil. Miłosc do bylego sie skonczyla, ale do zapachu Nie.

Dla mnie do najpiekniejszy zapach meski, ktory testowałam. Otwiera sie piekno i soczysta bergamotka z dodatkiem mandarynki. Nie czuje na szczescie anyzku, ani czarnego pieprzu. Potem dochodzi piekna lawenda i kolendra z cynamon cały czas urzekajac mnie swoim aromatem. Caly czas jest piekno i bogato, a perfumy dzieki przepychowi nie sa nudne. Bardzo mi sie podobaja i w przyszłosci planuje zakupic mały flakonik, jesli bede miala znowu faceta:D.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:probka

Ideał.

Ze znajomą lubimy urządzać sobie rajd po perfumeriach w poszukiwaniu idealnego, męskiego zapachu. Któregoś razu trafiłyśmy na tester Soula iii.. to był strzał w dziesiątkę. Od razu się zakochałam w tym zapachu i wiedziałam, że mój mężczyzna musi go mieć. Tak też się stało i do dzisiaj jesteśmy nierozłączni (jak się potem okazało koleżanka namówiła swojego chłopaka, a nawet moja matka zmotywowała ojca! ;) ). Jak dla mnie zapach jest niezwykle męski, może trochę słodki? Niemniej jednak działa na mnie piorunująco i mogłabym się otulać w jego aurze (i w pewnych ramionach) cały czas.

Używam tego produktu od: no nie ja ;) ale już 2 lata