L'biotica, Biovax Silk (Jedwab w płynie)

L'biotica, Biovax Silk (Jedwab w płynie)

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Silk to jedwabista kuracja do włosów wymagających troskliwej pielęgnacji.
Ten wyjątkowy preparat:
- intensywnie regeneruje zniszczone włosy,
- silnie nawilża włosy i skórę głowy,
- reperuje i zamyka rozdwojone końcówki włosów,
- wygładza włosy i zapobiega ich elektryzowaniu,
- nadaje włosom jedwabisty połysk i miękkość.

Wcześniej dostępny w innym opakowaniu i pod nazwą `Moc Natury Wax Jedwab w płynie` o identycznym składzie.

jedwab
wygładzające, ochrona końcówek
z silikonami
z pompką, w butelce

Polubiliśmy się:)

Kupiłam w ciemno, zachęcona promocją w drogerii.

Moje końcówki od zawsze mają tendencję do szybkiego samo-zniszczenia. Dlatego często stosowałam jedwab w płynie lub inne sera wspomagające końcówki.

Ten jedwab jak dla mnie jest bardzo dobry. Po stosowaniu od około miesiąca zauważyłam że końcówki są gładsze, mniej rozdwojone, bardziej nawilżone...

Dobra konsystencja- nibu taki olejkowaty, ale nie lejący. Opakowanie z dozownikiem- bardzo poręczne. Zapach- cudny!:)

Nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się nawet jak czasem ręka poleci mi wyżej i nałożę nie tylko na końcówki:)

Bardzo wydajny!

Na pewno zostaniemy ze sobą na dłużej:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Nic ciekawego

Ktoś chyba źle przepisał skład, bo ja wyraźnie na swojej buteleczce tego jedwabiu na końcu mam napisane alcohol....?

Plusy:
-Zapach
-Nie obciąża

Minusy:
-Nie wygładza
-Nie nawilża
-Stan włosów pogarsza się, wyglądają na wysuszone!
-Nie robi nic a trzeba za to płacić
-Nie wydajne
-Skład.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Sprawdzona firma

Stosowałam jedwab innej firmy. Dowiedziałam się, że nie dokońca ma idealny skład, więc kupiłam ten jedwab zachęcona opiniami na KWC. Włosy po zastosowaniu nie są zbyt szybko tłuste. Cena jest niska w stosunku do jakosci oraz wydajności produktu. Wielki plus za opakowanie z dozownikiem.

Używam tego produktu od: 10 mies

Hit :)

Lubię i to bardzo! Kupiłam, jak większość swoich kosmetyków - w ciemno. Używam na zmianę z serum od kilku lat. Wygładza, nawilża i zabezpiecza włosy. Pięknie pachnie. Na moich cienkich włosach bardzo dobrze się sprawdza. Jest wydajny i kosztuje mało. Uważam, że każda powinna mieć ten produkt w swojej szafce :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Uwielbiam :)

Zabezpiecza, wygładza, nawilża, chroni przed wysoką temperaturą, ujarzmia. Ale szczerze nie widzę różnicy między tym jedwabiem a jego kuzynem -serum A+E z Biovax\\\'u :)
O tej "regeneracji włosów" nie mogę porównać, ponieważ gdy zaczęłam stosować ten jedwab to już miesiąc olejowałam włosy :) Ale ogólnie mówiąc to ten produkt ma same plusy :) Bardzo go lubię i zawsze chętnie go kupuję, mimo tego,że tak szybko się zużywa ;)

Ujarzmił.

Plusy:
+Wydajny.
+Nawilża.
+Ułatwia rozczesywanie.
+Wygładza.
+Nie obciąża.

Minusy:
-Niezbyt wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Nie szkodzi, ale i nie działa

Produkt ten ma kilka plusów, takich jak: nie obciąża, przyjemny zapach, niska cena, opakowanie, dostępność. Jeżeli jednak chodzi o działanie na włosach, to jestem z niego średnio zadowolona. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania - nie były sypkie, nawilżone, wygładzone, błyszczące. Do tego był niewydajny. Znam produkty, które lepiej sprawdzają się na moich włosach. Nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Polecam!

Miałam bardzo zniszczone włosy i pomimo iż są one przetłuszczające to końce były bardzo suche. dzięki tej odzywce na nowo odzyskały blask, stały się mocniejsze, mniej rozdwojone, miękkie w dotyku oraz gładsze. Mam problem żeby go kupić w sklepie na jakiejś promocji, ale będę szukać. Naprawdę jest to jedna z lepszych odżywek.

bardzo dobry produkt

Rewelacyjny jedwab. Uzywam go na zmiane z Biovax Serum A+E.
Plusy:
- wlosy sypkie, nawilzone;
- nie obciaza;
- przyjemny zapach;
- cena;
- dostepnosc.

Używam tego produktu od: 1,5 roku (na zmiane z Biovax Serum A+E).
Ilość zużytych opakowań: ze 4

bardzo dobry produkt

Świetny produkt.
Nadaje włosom zdrowy połysk, jakiego do tej pory nie dawał mi żaden inny kosmetyk.
Nałożony rozsądnie - w czym bardzo pomaga pompka - nie obciąża, nie przetłuszcza /mam włosy szybko przetłuszczające się a mimo to nie widzę, aby ten produkt im szkodził/.
Włosy po zastosowaniu tego preparatu b. dobrze się rozczesują, łatwiej je wymodelować.
Mniej się puszą /chociaż nie jest to efekt na dłużej - do kolejnego mycia/.
Wydaje mi się, że produkt poprawił kondycję moich włosów, zamierzam go stosować dalej, zwłaszcza, że producent obiecuje ochronę przed ciepłem a ja myję i suszę suszarką włosy codziennie.
Do stosowania zachęca przyjemny zapach, który jest też lekko wyczuwalny na włosach przez jakiś czas.
Wydajność średnia wg mnie, ale ja stosuję praktycznie codziennie więc dosyć szybko go ubywa.
Ogólnie - polecam :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam - ok. 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Cudo!

Jeszcze nigdy moje włosy nie były takie gładkie, lśniące i \'\'sypkie\'\' . Moje włosy się strasznie plątały mimo stosowania odżywek ułatwiających rozczesywanie, dopiero to cudo dało sobie rade. Włosy mogę w końcu przeczesać palcami, nie natykając się na kołtuny.

Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte pierwsze

Świetny silk bez parabenów:)

Kupiłam produkt z mega promocja za 3 zł w SP:) W sumie to kupiłam 3 opakowania bo lubię takie małe poręcznei odżywki do końcówek:)
Mam bardzo suche końcówki, farbowane i przetłuszczające się włosy więc taki produkt jest dla mnie chyba najlepszym wyjściem.
Przyznam sie że pomógł moim końcówkom , wcześneij uywałam Bioslika ale neistety straszniemi wysuszył końcówki. Bez wahania mogę polecić Jedwab z Lbiotici. Jest zupełnie inny chociaż nei różni się konsystencją i bezbarwnością. Zapach ma dużo przyjemniejszy
- nie ciągnei taką chemią jak Biosilk.
-jest wydajny
- Pompka jest poręczna i wyciskamy tyle prodkuktu ile potrzebujemy
- trochę się lepi na dłoniach- ale to jest do rpzezycia
-cena - jak trafimy na promocję to możemy kupić ją za grosze
-nie wysusza końcówek
- długo utrzumje się zapach na włosach
- niestety mała pojenność- 15 ml- mogła by byc większa:)

Polecam , polecam i jeszcze raz polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 całe , 1 w trakcie