Clarins, SOS Pure, Rebalancing Clay Mask (Maska oczyszczająca)

Clarins, SOS Pure, Rebalancing Clay Mask (Maska oczyszczająca)

Oczyszczająca maska przeznaczona dla cery mieszanej lub tłustej, która zmaga się z nadmiarem sebum, widocznymi porami i utratą blasku. Kremowa konsystencja z białą i zieloną glinką absorbuje nadmiar sebum oraz ściąga pory, nie wysuszając przy tym cery, w zaledwie 10 minut. Uwolniona od zanieczyszczeń, świeża i miękka, Twoja skóra oddycha i odzyskuje zdrowy blask.
Wyciąg z wierzbownicy alpejskiej bio: redukuje błyszczenie się, matuje skórę.
Kaolin + zielona glinka: pochłaniają zanieczyszczenia, wygładzają oraz dodają skórze blasku.

klasyczne
mieszana, tłusta
oczyszczające
w tubie

Oczyszczające, ładnie pachnące odświeżenie.

Lubię tą maseczkę za ładny zapach, nieschodzącą, dobrze współpracującą konsystencję no i oczywiście za efekty :)

Produkt znajduje się w ładnej zielonej tubce z zakrętką. Plastik jest transparentny na tyle, że jest się w stanie dostrzec ile maseczki zostało.
Konsystencja jest przyjemna, lekka, ale nie płynna. Nigdzie nam nie ucieknie podczas aplikacji i nie zmarnuje się. Ładnie pokrywa skórę i nie przemieszcza się w trakcie czekania tych 10 minut.

Tuż po aplikacji czuję lekkie pieczenie. Sądzę, że to glinka pracuje z moimi strasznie rozszerzonymi porami. Po zmyciu maseczki z twarzy skóra nie jest podrażniona i nie ma śladu po zaczerwienieniach. Producent zaleca zmywanie maseczki zimną wodą i efekt maseczki dzięki temu jest spotęgowany. Zmywa się całkiem dobrze jak na maseczkę z glinką.

EFEKTY: Cera nabiera blasku, jest rozświetlona, wyrównana pod względem powierzchni (na tyle ile może po bliznach potrądzikowych i wielu rozszerzonych porach) i kolorytu. Czuję, że skóra jest oczyszczona z sebum, bardzo przyjemnie odświeżona na długo. Lekko napina skórę. Lekko zwęża bardzo widoczne pory.
Nie podrażniła mojej cery.

Stosuję ją na noc i na dzień. Świetnie sprawdza się po ciężkiej nocy jako odświeżający lifting i "trzymacz w ryzach" sebum.

Zapach długo utrzymuje się na dłoniach (nakładam maseczkę palcami) i jest bardzo przyjemny.

Moja cera: 30+, tracąca jędrność, pozbawiona blasku, po przejściach wieloletnich z trądzikiem, wiele rozszerzonych porów na policzkach i czole.
Maseczka sprawdza się na niej na 5!

PS. Efekty na opisanej powyżej cerze, którą regularnie złuszczam delikatnymi peelingami enzymatycznymi.

Produkt kupiłam w drogerii Douglas.

Wykorzystała: kilka próbek

Najładniejsza maska

Spróbowałam wszyscy maski od Clarins i ta maska stała ulubioną. Mam problemną cerą i maska mnie bardzo pomaga świetnie wyglądać. Bardzo łagodna. Najlepsza ze wszystkich))) Polecam

Bardzo dobra

Po kilku probkach w koncu skusilam sie na pelnowymuarowy produkt. Jest drogi, ale wydajny i bardzo dobrze dziala. Cera ladnie zmatowiona, pory zmiejszony. Gdyby nie cena, bylby to ideal.

Wykorzystała: kilka próbek

Przyszła z pomocą

Już tyle razy miałam ją zamiar kupić..... tak kusila
Niestety odstraszyla mnie cena ktora jest dość wysoka i za to minus
Ale dostałam kilka próbek tej maski
Efekt - Już wiem ze na pewno ją kupię
● Pięknie matowi skórę i oczyszcza z nadmiaru sebum
● pozostawia skórę gladziutka doskonale przygotowana na dzień pod makijaż czy na noc jak kto woli ja różnie nakładam maske choc zdecydowanie wolę z rana by cieszyć sie cały dzień piękna buźka.
Ma przyjemna konsystencję, pachnie świeżo i delikatnie.
Minusem jest cena, ale za to extra dzialanie wybaczam jej to!