Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Poprawia wygląd zmęczonych oczu, rozjaśniając cienie i likwidując niewielkie zmarszczki.

Delikatnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, nie zatyka porów. Oczy mają zdrowszy i młodszy wygląd. Produkt jest hypoalergiczny,przebadany dermatologicznie.

Oferowany w 4 odcieniach: fair, light, medium, dark.

Niedostępny w Polsce.

Cena: ok. 16zł / 11ml

/mw/

bardzo fajny

mam ogromne problemy z ciemnymi sińcami pod oczami plus lekko zapadnietym oczodołem więc od korektora pod oczy wymagam wiele. jednak ten spełnil niemal wszystkie moje oczekiwania:
- bardzo, bardzo tani
- naprawdę dobrze kryje. sam w sobie może z sińcami sobie nie poradzi ale nałożony na średnio kryjący podkład ukrywa sińce niemal całkowicie.
- bardzo wydajny - wystarczy maleńka kropla
- ma lekko żółtawy kolor
- jest lekki - skóra nie wygląda na obciążoną

jego jedyną wadą jest to ze po kilku godzinach trochę zbiera się w załamaniach jednak wystarczy go tylko rozetrzeć

dodam że używam koloru medium który doskonale pasuję do double weara light 1.0 czyli najjaśniejszego więc radzę uważać z doborem koloru.

Bardzo fajny :)

O korektorze dowiedziałam się jak zawsze z wiażu i po przeczytaniu opinii postanowiłam go zakupić. Kosztował niewiele, bo tylko 12 zł. :) Jest bardzo wydajny więc na pewno starczy na długo. Mam kolor yellow - po nałożeniu wcale nie wygląda na żółty i ładnie się wtapia. Ma lekką konsystencję przez co fajnie się rozprowadza. Ładnie rozświetla zmęczone oczy. :)
Odejmuję 1 gwiazdkę za to, że czasem roluje się w załamaniach i nie do końca kryje moje bardzo ciemne sińce.
Za tą cenę zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zdecydowane TAK!

Kupiłam zachęcona recenzjami na Wizażu (oczywiście na allegro za naprawdę przystępną cenę). Kolor 10 fair - jasny. Z koloru jestem zadowolona. Jest co prawda trochę różowawy ale przy mojej dosyć ciemnej karnacji spisuje się w porządku. Choć wybór na allegro "w ciemno" rzeczywiście utrudnia sprawę.

Ten z czystym sumieniem mogę polecić. Plusy:

* megawydajny (tubka 11 ml)
* dobrze się rozprowadza (ma konsystencję podobną do lekkich podkładów) - choć trzeba go wklepać palcami
* dobrze kryje i rozświetla - wydaje mi się że posiada delikatne rozświetlające drobinki
* nie roluje się i nie gromadzi w zmarszczkach dzięki czemu ich nie uwydatnia
* nie tworzy sztucznego efektu rozjaśnienia
* trwały (choć nie idealny)

Minusy:

* dozownik (w kształcie jakby lejka. jeszcze nie potrafię odmierzyć nim idealnej ilości korektora i zawsze wylewa mi się go trochę za dużo, ale to na pewno kwestia wprawy :))

Podsumowując za tą cenę taka ilość produktu tej jakości jest naprawdę godna uwagi, więc POLECAM!

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

fajny

mimo kłopotów z dostępnością w sklepach, znalazłam do na allegro :)
kupiłam kolor 20-light na opakowaniu ciemniejszy a po rozsmarowaniu jaśniutki, nawet zastanawiam sie czy nie za jasny dla mnie, mimo że mam bladą cerę.
Jak na tą niską cenę jest na prawdę dobry.
Oczy są ładnie rozjaśnione, rozświetlone, nie za bardzo mam jakie cienie zakrywac pod oczami, bo ich nie mam, więc jak dla mnie spełnia efekt rozświetlenia i to dla mnie najwazniejsze.
Nie roluje sie, nie uwydatnia zmarszczek.
BAAAARDZO WYDAJNY!!!!
wystarczy odrobinka, mam wrażenie że nigdy się nie skończy :)

POLECAM

Ok

* pierwszy, który tak fajnie kryje moje cienie pod oczami
* nie wygląda sztucznie
* dość długo wytrzymuje

Mam odcień light, długo się wahałam, ale choć wygląda na ciemniejszy, w rzeczywistości jest jaśniutki.

Dlaczego nie ma go w Polsce, nie wiem. Grunt, że na Allegro jest tani, a przy tym bardzo wydajny.

edit: Niestety, wysuszył trochę moją już i tak suchą skórę pod oczami, za co odejmuję gwiazdkę :)

fajny

jestem zaskoczona tym korektorem:) po pierwsze kolor w tubce wydaje sie sztuczny, taki trache a la barbie, ale po wklepaniu pod oczy ladnie rozswietla skore jest pudrowy, ma fajna konsystencje i jest wydajny.
jak dla mnie jednak jest za rzadki, zostawia kolor na palcach przez co nie jest do konca trwaly, roluje sie w zalamanicha choc to moze wynikac i ilosci jaka nalozylam, nie jest higroskopijny to znaczy nie pochalania wody a tym samym puder, ktorym go pokrywam po kilku godzinach przechodzi w nie do konca sucha konsystencje.
mimo tego jestem zadowolna z produktu bo jest tani, choc nie dostane go w polskich drogeriach z tego co widzialam. zamowilam na alle za 15zl. jest to dobra cena za korektor o tej pojemnosci, przeliczajac na czas jaki bede go stosowac. preferuje jednak male kosmetyki. taki idealny korektor dla mnie to 5-6 ml. wtedy kosmetyk mozna zmieniac i uzupelniac innymi niedobory np witamin zawartych w takich cudenkach:)
5gwiazdek nie daje bo to jednak nie to, ale jego aplikacja jest identyczna jak ta za pomaca pedzelka...odziwo:)

Używam tego produktu od: 14dni
Ilość zużytych opakowań: ohoho pierwsze zaczelam

Dobry - i tyle.

Kupiłam na allegro, tani.
Konsystencja, zapach, opakowanie itd. są w porządku, a konsystencja nawet bardziej.
Właściwości kryjące ma w porządku, nie przykrył całkowicie moich średnich cieni, ale prawie nie było ich widać. Stosowałam też w inne miejsca na twarzy i na niespodzianki, ale tam sprawdza się średnio - cóż, to korektor pod oczy, nie będę dlatego obniżać oceny. Rozświetla lekko, nie nachalnie. Co do zmarszczek, to ich nie posiadam, więc w tym kierunku się nie wypowiem ;)

Używam tego produktu od: pół roku? może więcej.
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka, do cna wyciśnięta ;)

słabo!

mam bardzo duże cienie pod oczami i zastanawiam się czy cokolwiek jest w stanie je zakryć całkowicie i ten korektor na pewno nie jest w stanie tego zrobić

- kryje takie sobie,
+ nie osadza się w zmarszczkach,
- trwałość słaba, już po 2h prawie nic nie ma pod oczami
- kolory są za jasne, ja mam odcień light, to drugi najjaśniejszy kolor a za jasny, nie wiem dla kogo oni wyprodukowali taką kolorystykę
+ niska cena!
- niedostępny w Polsce, co jest dla mnie wielką zagadką,

Ogólnie zawiodłam się bo liczyłam na coś więcej po tak pochlebnych opiniach na jego temat.

nie da sie kupić lepszego

Zastanawiałam się nad zakupem korektora w kremie z Bobby Brown,testowałam,testowałam i powiem Wam-cieżkie to...robi maskę.

Załamana kupiłam sobie to cudo z maybelline za parę groszy i myślałam,ze będzie lipa,a tu SZOK.

Mój korektor z Benefitu nie dorównuje mu do pięt,ten z BB również,z Bourjois z YSL-wszystkie z nich są gorsze.

Do rzeczy:
-jest lekki i jakimś cudem MOCNO kryjący,pokrywa moje cienie w 100%tach
-nie wchodzi w zmarszczki i załamania,a wręcz je wygładza
-nawilża i nie niszczy delikatnej skóry pod oczami,nie podkreśla też suchych skórek
-ma świetny kolor-ja posiadam odcień YELLOW

Minusy
-brak,to rzecz doskonała-może mógłby być bardziej wydajny,a i jednak mam minusa konkretnego:

NIE DA SIĘ GO KUPIĆ W PL,WHY?:(((

NA szczęście na allegro zamówiłam sobie trzy sztuki i będzie zapas.
Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

nie zachwycił mnie

Mam najjaśniejszy odcień, który wpada lekko w róż. Efekt krycia OK. Konsystencja jest dość rzadka, łatwo przesadzić z ilością- mogłoby być inne opakowanie. Minusem jest też to, że strasznie podkreśla każde załamanie w skórze, po jego użyciu czuję się 10 lat starsza :P Dalej będę szukać ideału, choć już pomału tracę nadzieję ;)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Świetny!

Kupiłam go na allegro po przeczytaniu pochlebnych opini na KWC. I jestem zachwycona! Za kilkanaście złotych mam korektor, który daje efekt wart znacznie więcej. Zamówiłam odcień Fair, który mógłby być jednak odrobinę jaśniejszy dla mojej naprawdę bladej cery. Korektor jednak doskonale wtapia się w skórę, rozświetla, nie wysusza, a przede wszystkim kryje moje ciemne podkówki. Nie spodziewałam się, że preparat o tak lekkiej konsystencji może tak bardzo kryć. Jest bardzo wydajny, odrobina wystarcza by pokryć cienie. Nadaje się również do ukrywania innych niedoskonałości cery. Trzyma się przyzwoicie, przypudrowany trwa cały dzień. Zbiera się nieznacznie w załamaniach, ale łatwo i szybko można ten efekt zniwelować. Opakowanie jest wygodne i higieniczne. Dla mnie to numer 1 wśród korektorów pod oczy, absolutne KWC.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Na razie najlepszy!

Korektor ten jest dotychczas najlepszym z używanych przeze mnie, a jako, że cierpię na permanentne sińce pod oczami, próbowałam ich wielu.

Zalety:
+ dobrze kryje, pomaga ukryć cienie
+ bardzo wydajny - wystarczy kropelka do dobrego pokrycia
+ bardzo tani (~15zł z przesyłką)
+ trwały
+ rozświetla
+ nie wysusza
+ nie roluje się, nie grudkuje, etc.
+ dość długo trzyma
+ można smarować całą twarz

Wady:
- niedostępność (zakup przez internet)
- b.jasne odcienie (powiązane z poprzednim - nie można wypróbować na sobie)
- u mnie nie wytrzymuje całego dnia, potrzebna poprawka
- nie ukrywa dużych cieni całkowicie

Mimo swoich wad, jest to jak na razie moja najlepsza zdobycz, więc w trakcie poszukiwań ideału, zapewne będę wracać do Maybelline. Za drugim razem wezmę odcień ciemniejszy niż light. Za tą cenę produkt zasługuje na 5 gwiazdek :) Używam tego produktu od: dwóch miesięcy