Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Poprawia wygląd zmęczonych oczu, rozjaśniając cienie i likwidując niewielkie zmarszczki.

Delikatnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, nie zatyka porów. Oczy mają zdrowszy i młodszy wygląd. Produkt jest hypoalergiczny,przebadany dermatologicznie.

Oferowany w 4 odcieniach: fair, light, medium, dark.

Niedostępny w Polsce.

Cena: ok. 16zł / 11ml

/mw/

jestem na nie

Nie odpowiada mi z kilku względów:

-za słabo kryje,stanowczo za słabo aż sińce prześwitują i nie pomaga nakładanie kilku warstw bo wtedy się warzy

-cena zbyt wygórowana

-koszmarnie wysusza skórę pod oczami,to niedopuszczalne

-podkreśla bruzdki na skórze i w ten sposób postarza o dziesięć lat :(

-podkład źle się na nim rozprowadza

Nie polecam,znalazłam o wiele lepszy i co ważne tańszy :)

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Korektor ma fajna konsystencje dzieki czemu szybko sie go rozprowadza, dobrze radzi sobie z sincami pod oczami, oko steje sie promienne, poniewaz zawiera male drobinki rozswietlajace, zdarzylo mi sie go uzyc do zakrycia lekkich niedoskonalosci i tez sobie swietnie poradzil jak dla mnie jest znakomityi!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (konca nie widac :) )

dobry

Moim zdaniem korektor nawet dobrze kryje,jest bezzapachowy,rewelacyjna cena i łatwo dostępny(allegro :*).Jeżeli chodzi o trwałość to średnio tu wypada!Konsystencja jest trochę zbyt płynna,za rzadka jak dla mnie(bardziej preferuję Astor Antii Stress & Lift ).Za tak niską cenę można go wypróbować.Wystarcza na długo.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Dla mnie bomba!!

Znalazłam go w rewelacyjnej cenie, wiec z ciekawości zakupiłam. Bardzo miło się zaskoczyłam, żaden inny korektor pod oczy nie działał u mnie takich cudów jak on- jak tylko zrozumiałam że lepszego już nie znajdę to dokupiłam jeszcze dwa:) na zapas.
Polecam go. Jest jakby dla mnie stworzony :)
Do tego wydajny, lekki i trwały.
Mam wersję LIGHT polecam.

maksymalnie wysusza

Na początku muszę zaznaczyć, że zakupiłam ten korektor tylko do stosowania pod oczy ze względu na płynną konsystencję i pozytywne opinie na wizażu. Jeśli chodzi o krycie, to z moimi dość mocnymi cieniami daje sobie radę, ale niestety bardzo wysusza skórę wokół oczu, mimo że stosuję oczywiście wcześniej krem pod oczy. Według mnie to go zupełnie wyklucza.

Ilość zużytych opakowań: mam 2 w różnych odcieniach, ale żadnego nie zużyłam

niestety nie

kupilam ten korektor pod wplywem recenzji ktore tutaj przeczytalam

zamowilam na allegro za smieszna cene 10 zl wiec nie wydalam majatku... ;) tyle dobrze

w momencie nalozenia na skore korektor faktycznie ladnie kryje i rozjasnia skore ( uzywalam nie tylko pod oczy ale i czasami obok ust czy nosa). i wszystko bylo by pieknie gdyby nie to ze jest bardzo nietrawaly!!!
po kilku h skupia sie w taka widoczna warstewke pod oczami i skora wtedy wydaje sie tam bardzo sucha, oczy zmeczone... moze gdyby mial jaki sporzadny skladnik ktory rzeczywisci pomogl byanwilzyc ta skore byl by lepszy...?

"nie wiem" czy polecam bo moze ten korektor zachowuje sie tak akurat na mojej skorze. nie jest drogi wiec zawsze mozna sprobowac

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

to zdecydowanie nie jest mój typ

Zaczęło się jak zwykle od pozytywnych recenzji na Wizazu,ale niestety,tym razem totalna porażka.Po pierwsze korektor wg mnie kryje zbyt słabo i jest nietrwały.Po drugie -odcień/20,light/,wydaje się bardzo jasny,ale po chwili stapia się ze skórą,ciemnieje i po rozjaśnieniu nie ma śladu,poza tym,ten odcień jest wg mnie paskudny/no,ale zakup przez allegro uniemożliwia przetestowanie/.
Po trzecie-korektor wysusza skórę wokół oczu,mim,ze stosuję go na vichy z vit. c i filtr przeciwsłoneczny.
To by było na tyle,moim niedoścignionym ideałem/w tym momencie dla mnie zdecydowanie za drogi/ pozostaje korektor la Roche zółty i w odniesieniu do niego maybelline age rewind wypada bardzo,ale to bardzo słabiutko.

Używam tego produktu od: tygodnia

Polecam ten korektor jak najbardziej.

Plusy:
+konsystencja
+ cena ( na allegro ok. 10zł)
+ dosyć dobrze kryje, ale nie wiem czy poradziłby sobie z większymi cieniami pod oczami, ponieważ ma bardzo lekką konsystencję
+ zapach
+wydajny

Minusy:
- mało trwały

BEZNADZIEJNY JAK DLA MNIE :(

Na allegro dostałam bez problemu ale radość trwała krótko i już wyjaśniam dlaczego.
Otóż oprócz konsystencji i zapachu nie miał dla mnie żadnych zalet :(
Przede wszystkim korektor "kryje" stanowczo ZA SŁABO.
Nie poradził sobie z moimi sińcami i workami,mimo nakładania większej ilości i tak sińce przebijały przez skórę.
Kolejną wada jest trwałość a raczej jej brak,po dwóch godzinach prawie nie było po nim śladu i trzeba było bawić się nim od nowa,a w pracy nie zawsze jest na to czas !
Jest tez inna rzecz która mnie w nim bardzo irytowała; mianowicie podkreślał każdą zmarszczkę ,każde załamanie,zbierał się w tych szczelinach i przez to paradoksalnie zamiast KRYĆ - UWYPUKLAŁ to co chciałam schować !
Oczywiście takie działanie "korektora" mija się z celem i stąd taka a nie inna ocena z mojej strony.
Ja go nie polecam.Znalazłam tańszy i o wiele lepszy :)

Używam tego produktu od: listopad

jeden jedyny!!

może zaczne od plusów

+ konsystencja
+ opakowanie
+ zapach
+ kolor (ja ma kolor 40 dark, kupie inne :))
+ dostępność (allegro)
+ cena (allegro ok. 10zł)
+ działanie:
* zakrywa sińce i inne " niespodzianki "
+ bardzo bardzo wydajny starczy malusieńka kropelka
+ fajny aplikator "lejek"
- brak

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 x 11ml

całkiem fajny

Do zakupu przekonały mnie opinie na Wizażu. Kosmetyk jest taniutki, tylko 10 zł na allegro. Ja mam najjaśniejszy odcień - 10 fair.
I moje \'doznania\' ;)
* naprawdę dobre krycie,
* niezwykle wydajny,
* ładnie rozjaśnia okolicę oka (może czasem nawet za bardzo)
* i wcześniej wspomniana super cena.
Mam jednak pewne zastrzeżenia, otóż:
* zbiera się w załamaniach już po kilku minutach od nałożenia
* nie najlepiej się trzyma (u mnie max. 2h)
* trochę nieprzemyślany dozownik, korektor ma dosyć rzadką konsystencje i przy minimalnie mocniejszym nacisku wypływa go znacznie za dużo. Może po prostu muszę jeszcze nad tym popracować.

Myślę, że nada się dla osób z niewielkimi cieniami, ja, aby uzyskać wystarczające krycie muszę użyć grubszej warstewki, co może być powodem do zbierania się pod okiem. Jak dotąd jednak, nie znalazłam nic lepszego, wcześniej używane produkty albo w ogóle nie kryły, albo tworzyły \'skorupki\'.

Niezły

Jest całkiem niezły choć nie rewelacyjny. Plusem jest cena (na Allegro już za 9 zł) i konsystencja. Niestety po kilku godzinach mam wrażenie że "wyłązi"na wierzch. Używam tylko korektora pod oczy, nie paprzę cery podkładami i zbędną chemią i korekto spełnia swoje zadanie.