Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Aksamitny tonik w żelu

Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Aksamitny tonik w żelu

Niezwykle wygodna formuła, z bardzo bogatą kompozycją składników, doskonale pielęgnuje skórę twarzy. Tonik w żelu z wyciągiem z daktyla i jabłka w połączeniu z delikatnymi perełkami olejku bawełnianego, odżywia i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Odpowiedni dla każdego typu cery, przeznaczony dla osób powyżej 20. roku życia.

Szału nie ma

Na tonik skusiła mnie jego innowacyjna konsystencja.
Niestety po nalaniu kosmetyku na płatek - tonik z niego spływa, dużo łatwiej nalać trochę na dłonie i wmasować w skórę jak krem. Nawilża skórę, ale pozostawia nieprzyjemną lepką warstwę z jakimś dziwnym połyskiem.
Zużyłam połowę opakowania w mękach.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Nie spodobal mi się

Uwielbiam toniki i podczas poszukiwan tego jedynego natrafilam na ten. Wtedy tonik w zelu byla to zupełna nowośc, wiec jak tu nie sprobowac. Jednak nie byla to dobra decyzja. Tonik, owszem, ma kilka zalet:
-ładnie pachnie
-fajna zelowa konsystencja
-wydajny
-nie wysusza
Ale niestety efekt lepkiej skóry po uzyciu go zupelnie dyskwalifikuje. Nie odczuwalam zadnego odswiezenia, oczyszczenia, nic. A przeciez po to go kupilam.I w ten oto sposob wydajnosc tego produktu stała się wadą bo mialam problem z jego szybkim zuzyciem.

Używam tego produktu od:uzywalam dawno, jakies 2 lata temu, moze wczesniej

Nareszcie się skończył

Kupiłam ten tonik, jak pewnie większość, w ramach eksperymentu; był akurat wyprzedawany w Rossmannie (4,49 zł), bo uważam, że "normalnie" jest raczej drogi. Eksperyment oceniam jako nieudany. Tonik co prawda krzywdy nie wyrządza, nie podrażnia skóry, trochę nawilża, ładnie pachnie, ale nie daje tego, za co najbardziej lubię toniki - uczucia odświeżenia, oczyszczenia, tego chwilowego relaksu dla cery oraz o wiele lepszego jednak nawilżania.
Jego konsystencja utrudnia aplikację, bo z wacika notorycznie spływa, a na dłoń przecież nie wyleję... Klei się po nim cera. Podrażnia oczy (wiem, że toniki generalnie nie są do oczu, ale zawsze przecieram nimi powieki i nigdy nic się złego nie działo; przy tym - nie da się). Żeby przetrzeć całą twarz i szyję muszę dwu- lub trzykrotnie nawilżać sam wacik. Opakowanie starczyło na trochę dłużej (ok. tygodnia) niż płynne toniki, ale to mi zupełnie nie rekompensuje wad.
Być może wszystko to są naturalnie cechy toników w żelu, ale w takim razie nie chcę ich i więcej żadnego nie kupię.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc

szału nie ma

"Doskonałość" - yyy, nie sądzę!
Ładnie pachnie - jabłuszkiem.
Oczyszcza twarz - średnio.
Aplikacja - okropieństwo; tonik spływa i za szybko się wchłania, pozostawiając nieprzyjemną warstwę.
Nie podrażnia, ale zapycha i to baaardzo.
Ogólnie nietrafiony zakup.

Dobry tonik

Zazwyczaj stosuje serum zamiast toniku, ale w ostatnim czasie pojawiło się tyle toników w ofercie promocyjnej, ze skusiłam się na zakup.
Ten żelowy tonik bardzo mi służy w codziennej pielęgnacji skóry. Nie spływa z twarzy, szybko się wchłania, pięknie pachnie. Posiadam również krem na dzień z tej serii i jestem bardzo zadowolona z działania.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

sama nie wiem

Kupiłam tonik przez zwykłą ciekawość. Tonik ma faktycznie żelową konsystencję przez co nie jest zbyt wygodny w aplikacji (spływa z płatka). Stosując go nie miałam problemów z cerą, jednak ciężko mi się do niego przekonać. Mam wrażenie, że nie oczyszcza dokładnie twarzy i ją tłuści. Buzia jest po nim gładka i miła, ale troszkę napięta.

Używam tego produktu od: styczeń
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Doskonalość roku 2008Twój Styl

Właściwie tylko dlatego kupiłam ten tonik... Niestety dla mojej dość tłustej cery zupełnie się nie sprawdza.Ciężki w aplikacji na wacik przez swoją żelową konsystencję.Skóra po zastosowaniu gładka i miła w dotyku ale szczerze mówiąc cudów to ten tonik nie czyni. Kiepsko zmywa resztki makijażu.Kiepsko się wchłania.
Plusy:
+ładny zapach
+przyjemna konsystencja
Minusy:
-kiepsko się wchłania
-kiepsko oczyszcza skórę
Raczej nie polecam

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego

Ładnie pachnie......

W zasadzie nie przepadam za tego typu specyfikami, a kupując nie wiedziałam, że to w zasadzie taki rozcieńczony olej.konsystencja kleju w sztyfcie.Ciężko się aplikuje, ciężko dozuje.Oprócz przyjemnego dla nosa zapachu tak na prawdę nie zauważyłam żadnych innych pozytywnych cech tego toniku.I za pewne już nie zobaczę, bo go przestałam używać, chyba że dodam te pozostałe 3/4 butelki do jakiegoś kremu.Na buźce pozostawia lepki film, długo się wchłania, w zasadzie ta konsystencja sprawia, że nadaje się tylko do stosowania wieczorem.Nie przypadł mi do gustu, bo taki ładny zapach można uzyskać dodając substancje perfumujące, a nie jak obiecuje producent wyciągi owocowe-nie mają takiej intensywnej woni.Nie lubię inwestować pieniędzy w takie buble, które później walają się w łazience.W swoim składzie zawiera olejek bawełniany, który zaliczany jest do substancji komedogennych. Zatem jeśli zależy wam na nie zapychaniu porów skóry, lepiej nie maziajcie nim buzi:)Używam tego produktu od:6m-cy
Ilość zużytych opakowań:1sze w toku

Cóż, żelowy

Nic szczególnego. Żelowa konsystencja nieco mnie irytuje (mało odświeża), ale nie odejmuję za to *, bo producent ostrzegał. Zapach średni, działanie to nic szczególnego - niektóre toniki lepiej wygładzają. Z drugiej strony, spełnia podstawowe funkcje toniku: nawilża, zapobiega ściągnięciu cery, opakowanie z najwyższej półki (a niby czemu się na niego złapałam?).Meeeega wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Doskonały. Spełnia obietnice

Tak wiele toników mnie uczuliło, że kupując Lirene byłam niemal pewna kolejnego nieudanego zakupu. Jakież było moje zdziwienie gdy po nałożeniu toniku moja skóra w ogóle mnie nie piekła! Mało tego po paru dniach była aksamitnie gładka i nawilżona.
+nie podrażnia, nie uczula
+wygładza i lekko nawilża skórę
+bardzo wydajny
+przepiękny zapach
+szybko się wchłania
Jedynym minusem jest niezbyt poręczne opakowanie.
Polecam tonik jak i również krem z tej samej serii:)

Używam tego produktu od:miesiąca

mazidełko

Skusiłam się na ten tonik ze względu na "jedwabistą formułę", żelową konsystencję....Praktyczne opakowanie (wygodne zamykanie), śliczny zapach. Tonik faktycznie jest żelowy-łatwo wylać za dużo, jest baaardzo wydajny. Trochę trudno było mi się przemóc do takiej formy aplikacji i małego orzeźwienia-zwykłe toniki odświeżały moja skórę bardziej i miałam wiekszy komfort stosowania. Tutaj ciągle mam wrażenie, że skóra się "zapcha" chociaz nic takiego nie następuje. Ogólnie tonik chyba spełnia swoje zadanie, skóra jest ok. Wydajność tego produktu to jego przekleństwo-używam 3 miesiąc dzień w dzień i nie ubyło nawet 20%...Kiedy ja to zużyję...

Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Mam mieszane odczucia

ostatnio zainteresowałam się firma Lirene. Tonik w żelu to dla mnie nowość, a cena akurat była promocyjna ok 12 zł

Plusy to zdecydowanie zapach śliczne, delikatne zielone jabłuszko. Myślę, że cena , ładne i poręczne opakowanie również. I oczywiście fakt , że bardzo dobrze oczyszcza buzię ( zdarzyło mi się stosować w ekstremalnych sytuacjach do demakijażu i jak najbardziej się sprawdził). Dobrze odświeża, wydajny.

Chyba wolę te tradycyjne toniki o bardziej wodnistej konsystencji. Żel trudno mi jakoś rozprowadzić wacikiem na buzi. Dość szybko się wchłania i moja cera po kilku chwilach matu, wygląda jakby była wypolerowana na połysk - szczególnie nos :)delikatnie też naciąga skórę na buzi.