Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Aksamitny tonik w żelu

Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Aksamitny tonik w żelu

Niezwykle wygodna formuła, z bardzo bogatą kompozycją składników, doskonale pielęgnuje skórę twarzy. Tonik w żelu z wyciągiem z daktyla i jabłka w połączeniu z delikatnymi perełkami olejku bawełnianego, odżywia i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Odpowiedni dla każdego typu cery, przeznaczony dla osób powyżej 20. roku życia.

Średniawka

No cóż... Przetestowałam całą serię Lirene DYS i wychodzi na to, że chyba im nie wyszła. Kremy kiepskie, pianka średnia i tonik też. Chociaż w porównaniu z kremami to jest bardzo bardzo dobry. Czy on daje spektakularny efekt tak jak obiecuje producent na opakowaniu? Raczej nie. Nie usuwa resztek makijażu. Wchłania się dosyć długo, sprawiając wrażenie mokrej od wody twarzy. Wydajny jest - to fakt. Ma też piękny zapach. Jakby nie patrzeć - 3 gwiazdki się należą, ale dla mnie to jednorazowa przygoda.

Używam tego produktu od:trzy miesiące

Trochę niedopracowany

Dokupiłam go do pozostałych produktów z tej serii, ponadto nigdy nie uzywałam jeszcze toniku w żelu i byłam ciekawa czym różnią się od pozostałych. Muszę przyznać, że ten kosmetyk to nic specjalnego, moze i wart wypróbowania, ale kolejnego zakupu już raczej nie. Konsystencja- ni to żel ,ni to nieco gęstsza woda(?), przez co nalaży uważać przy wylewaniu na wacik, by nie porozlewać go dookoła. Po użyciu lubi zostawiać na twarzy lepiącą warstwę, trzeba trochę czasu odczekać, by się wchłonął. W przeciwnym razie trudno o nałożenie kremu. Opakowanie- może być.
Plusy: dobrze chłodzi twarz, jak już się wchlonie to skóra jest bardzo gładka w dotyku; ładny zapach, nie podrażnia.
Mimo wszystko myślę, że pozostanę jednak przy tradycyjnych tonikach.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w tr.1

średniaczek

Powiedziałabym, tonik jakich wiele. Nie zauważyłam ani poprawy ani pogorszenia stanu cery. Nie oczyszcza cery jakoś ponadprzeciętnie bo pojedyncze krostki jak mi się tworzyły tak jast nadal.
Konsystencja niestety jest dla mnie na minus. Po pierwsze wylewa się z butelki, ciężko nałożyć ja na płatek kosmetyczny, ani nie wsiąka w płatek, tylko lubi z niego spłynąć :]. Wchłania się nieco dłużej, a ja niestety nie miałam do tego cierpliwości, więc krem zwykle tępo rozprowadzał mi się na twarzy po tym toniku.
I wg mnie nie wchłania się aż tak do zera, raczej zostawia minimalny film.
Zapach przyjemny to zdecydowanie na plus.

Polecam ;)

Zalety:
- piękny zapach,
- bardzo wydajny,
- nie jest tłusty,
- szybko się wchłania,
- niska cena.

Tonik jest bardzo delikatny.

Najbardziej lubię go za zapach.
Może to przypadek, ale poprawił mi się po nim stan cery.

cudo

Cudo. Pierwszy tonik, który podpasował mojej mieszanej cerze. Kupiłam go z ciekawości jak sprawuje sie tonik w żelu i teraz jest to mój numer jeden.
Zalety:
1. ślicznie pachnie
2. super sie nakłada
7. wydajny
8. cena przystępna
9. nie wybiela cery
10. super

Dodam jeszcze, że przed nałożeniem podkładu przemywam nim twarz i to wystarczy jako baza, już nie daje kremu i podklad ładnie trzyma się na twarzy cały dzień i buźka sie nie błyszczy.

Jeszcze musze spróbować pianki do mycia, mam nadzieję, że bedzie tak samo fajna jak tonik

Używam tego produktu od:miesiąca

lepka maź

plusy:
-wydajność

minusy:
-lepka konsystencja, która się nie wchłania
-twarz wygląda brzydko po tym cudzie
-tworzą się zaskórniki
-wylewa się z pudełka
-ciężko nalożyć to cos na twarz, żeby z niej w mgnieniu oka nie spłynęło

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego i oddałam

Małe toto, a cieszy.

Mam cerę mieszaną, ale histerycznie wręcz wrażliwą. Normalnie nawet nie sięgnęłabym po tego typu kosmetyk, przekreślając go już tylko z tej racji, że jest perfumowany. Byłby to błąd. Ten tonik ma dla mnie przynajmniej dwie podstawowe zalety: nie uczula i w przeciwieństwie do kilku swoich poprzedników przeznaczonych dla cery alergicznej nie wysusza mojej skóry. Nie czuję, żeby domagała się ona natychmiast sporej dawki porządnego kremu nawilżającego.

Wadą jest tylko jego opakowanie - niewygodnie nakłada się go na wacik, zdarza się, że cieknie kapryśnie po butelce.

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

O nie.

Nie ma w nim absolutnie nic, co by mi się podobało. No może oprócz zapachu. Ale przecież to nie perfuma, jeno tonik do twarzy, a w tej roli się zupełnie nie sprawdził. Klei się toto, lepi, źle nalewa na wacik, źle wchłania, a jak już się nawet wchłonie, to ma się to ochotę zmyć. Zostawia na twarzy gorzką i lepką powłokę. Co najwyżej impregnat, ale bynajmniej nie nawilżacz. Moim zdaniem lekko wysusza i zapycha. Kompletna porażka. Nawet go nie można jakoś pożytecznie zutylizować, bo do czego innego wykorzystać tonik?

Ilość zużytych opakowań jedno

Beznadziejny

Dla mnie koszmar. Tonik klei się strasznie do twarzy, muszę odczekać min. 3 minuty żeby zacząć nakładać podkład. Jest nieekonomiczny, połowa wsiąka w wacik i muszę znowu nalewać. Jeśli chodzi o działanie to nie zauważyłam żadnego efektu. Wprawdzie to nie mój przedział wiekowy, ale pojawiające się po użyciu tego specyfiku krostki to już chyba nie mają z wiekiem nic wspólnego.

Ilość zużytych opakowań:1 i nie wiem czy skończę

Ciekawa odmiana!

Postanowilam zmienic swoj zestaw do pielegniacji z racji tego, ze dawno zmiany u mnie nie bylo i wybor padl wlasnie na zestaw Lirene. Zdecydowalam sie na tonik+krem. Zachecila mnie formula zelu oraz wyciag z bawelny. Tonik rzeczywiscie bardzo fajnie oczyszcza buzie i pozostawia ja swieza na dlugi czas.Nie wysusza, nie podraznia i nie uczula. Ma gesta konsystencje i jest bardzo wydajny. Uzywam 2 miesiace codziennie i ubyla mi dopiero polowa opakowania. Jedyne co mnie w nim drazni to troszke zbyt intensywny zapach, choc na poczatku bardzo mi sie podobal. Ale generalnie uwazam, ze to bardzo dobry produkt za male pieniadze.

EDIT: Zapomnialam dodac, ze tonik w ogole sie nie lepi na twarzy i nie pozostawia tlustego filmu. Odswieza buzie w tempie ekspresowym, mam cere mieszana i u mnie sprawdza sie znakomicie.

Używam tego produktu od: grudzien 2008

Rewelacja!

Pachnie bossko po prostu!! ;P
Bardzo przyjemny w użyciu, tylko to opakowanie trochę niewydarzone...
Nawilża, i jest bardzo delikatny. Nie pozostawia lepkiej warstewki na twarzy. Dobrze oczyszcza i odświeża. Zdecydowanie nie zapycha porów.
Mam cerę tłustą i sprawdza się znakomicie.
Stosowanie tego toniku to czysta rozkosz ;)

Używam tego produktu od:2 mce
Ilość zużytych opakowań:

doskonały!

Mój ulubiony kosmetyk z tej linii.
Ma świetną żelową konstystencję, a nie, jak większość toników (jeśli nie wszytskie) - wodną.
Dobrze nawilża i wygładza skórę.
Ładnie pachnie i jest niedrogi.
To mój ulubiony tonik razem z łagodzącym od garnira