Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Ma dwufazową formułę łączącą delikatność olejku oraz świeżość wody. Usuwa nawet wodoodporny makijaż bez podrażniania skóry. Nie zawiera alkoholu, jest bezzapachowy i łatwo tolerowany przez skórę, aby uniknąć uczucia dyskomfortu. Produkt zawiera naturalne składniki roślinne pozyskiwane metodą ekstrakcji, która pozwala zachować ich jakość i czystość. W skład formuły wchodzą łagodzące ekstrakty roślinne oraz witaminy E i B5.

prawie kWC

Idealnie usuwa makijaz robi to skutecznie i szybko ,zwlaszcza oczy dwa ruchy i zmyty tusz ,kredka, cien.

Natmiast jesli chodzi o stosowa cala twarz wydaje mi sie za tlusty i rzadko go tam uzywam ,natmoaiast jak dla mnie prawie kwc ,oczy nie szczypia ,mega wydajny starcza na 4-5 miesiecy przy codziennym uzytkowaniu ,polecam

Polecam!

Najlepszy dwufazowy płyn jaki miałam! Inne się do niego nie umywają, przynajmniej w tej półce cenowej, bo droższych nie próbowałam i raczej nie będę miała okazji...
+ Świetnie zmywa makijaż
+ Nie jest tak tłusty jak np ziaja.
+ Nie podrażnia mi oczu
+ Wydajny
Ubolewam nad tym, że nie można go już nigdzie dostać:/ Pozostaje mi czekać z nadzieją, że może wypuszczą jakąś nową wersję, nie ustępującą w niczym tej.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań:

Czemu go wycofali???

Rewelacja do zmywania oczu - wydajny, tani, delikatny, skuteczny... i można tak długo wymieniać, tylko po co - właśnie został WYCOFANY!!! Z całą serią Skóra Wrażliwa , która była jedyną serią "naturalną" u Garniera!
Mam ochotę kląć i tupać.
Jeśli myślą, że przestawię się teraz na drogiego i gorszego dwufaza LOreala (to ten sam koncern), to grubo się mylą.
Nie wiem czym będę zmywać tusz.
Wodoodporny chyba w ogóle pójdze w odstawkę, bo to był jedyny płyn, który go zmywał (czytaj: rozpuszczał), a nie ścierał, wyrywając rzęsy.
Protestuję!!!!!!!!!!!
Chyba że wypuszczą go w nowym, ulepszonym opakowaniu (tamto trochę nieporęczne, można się było polać). Ale szczerze wątpię.

Używam tego produktu od: odkąd się pokazał
Ilość zużytych opakowań: kilka, jak nie więcej

Calkiem niezly

Jest jednym z najlepszych plynow dwufazowych do wodoodpornego tuszu do rzes - zaden z nim nie ma szans. Do tego nieperfumawany, bez dodatku alkoholu, bez parafiny, nie wywolujacy zadnych niespodzianek, tani i latwo dostepny. Naprawde ciezko sie do niego przyczepic. Co jakis czas do niego wracam. Używam tego produktu od:5 lat?
Ilość zużytych opakowań:niezliczone

Nie , nie, nie !

Kosmetyk ten dostałam w prezencie. I całe szczęście, bo nie szkoda mi było wydanych pieniędzy. U mnie całkowicie się nie sprawdził, kompletna porażka.

- podrażniał mi skórę wokół oczu, która zbytnio wrażliwa nie jest, a po jego użyciu była zaczerwieniona i piekąca!
- pozostawia tłustą lepką warstwę, zarówno na oczach jak i skórze.
- rozmazywał, a nie zmywał ;/ tusz, cienie, kredka , cokolwiek by nie było na oczach - wszystko wkoło rozmazane, a nie usunięte . A na twarzy - zamiast zmytego makijażu, takie dziwne tłuste smugi ;/
- kompletnie nie nadawał się do makijażu wodoodpornego - ze zwykłym sobie nie radził, a co dopiero z takim..
- za dużo płynu wylewało się na płatek

Co do wydajności - nie odpowiem na to pytanie, ponieważ oddałam kuzynce, która również nie była z niego zadowolona i chyba go wyrzuciła ;]

Używam tego produktu od: używałam 3 dni.. i raz po imprezie.
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę pierwszego.

Ten płyn jest bardzo skuteczny, po makijażu nie zostaje żaden ślad. Zawsze miałam problem z usunięciem dużej ilości czarnego cienia do powiek. Odkąd używam tego płynu cień po prostu znika, rewelacja. Rzeczywiście działa na makijaż wodoodporny, czego nie można powiedzieć o niektórych płynach, których używałam. Nie zamieniłabym go na żaden inny.

Używam tego produktu od: ok. roku

Mój KWC

UWIELBIAM!!!
* doskonale zmywa makijaż i nie podrażnia skóry
* jest delikatny i niesamowity do demakijażu oczu, nie podrażnia ich
* bardzo wydajny.

Szczerze polecam

przyzwoity

Jako produkt tzw. "niskopółkowy" to jest nadzwyczaj dobry. Skutecznie i szybko zmywa wszystko z oczów, nie podrażniając ich. Ponieważ jest to kosmetyk dwufazowy jest tłusty, ale wcale nie zostawia aż tak bardzo tłustego filmu na twarzy, w porównaniu np. z płynem Ziaji.
Mnie odpowiada w pełni. Oczywiście, znam z testów dużo lepsze "wysokopółkowce", ale szkoda mi pieniędzy na coś, co ma tylko zmywać tusz i cienie.

Jednak odejmuję jedną gwiazdkę, bo podrażnia mi kąciki oczu - są czerwone po demakijażu.

dobry

Używam go do usuwania makijażu niewodoodpornego. Moim zdaniem dosyć dobrze oczyszcza twarz ale niestety z tuszem sobie nie radzi. Muszę porządnie się przyłożyć żeby go całkiem usunąć i w tym momencie mam bardzo podrażnioną skórę powiek. Przeszkadza mi tłusty filtr jaki pozostawia, zawsze po demakijażu muszę jeszcze umyć twarz żeby się go pozbyć.

Dla osób robiących delikatny makijaż na co dzień może być dobry, nie polecam osobom które lubią dobrze wytuszowane rzęsy.

Napisałam że raczej go już nie kupię, bo teraz przestawiam się na micele ale jak nie znajdę niczego fajnego to może kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od:roku

a ja go lubię

wprawdzie teraz używam miceralu, ale jak tylko mi sie skończy, to od razu wrócę do garniera. Głownie dla tego "tłustawego filmu", jaki pozostawia na twarzy, a który przeszkadza wielu moim Poprzedniczkom:) Mam cere okropnie suchą i ten film wspaniale koi podrażnienia. Płyn fajnie zmywa makijaż, niewiele kosztuje, jest wydajny. Dziwi mnie tylko jego zapach. Pachnie, ładnie pachnie, tak orzeźwiająco i nawet zdecydowanie. Tym bardziej zdecydowanie, że to produkt niby bezzapachowy...:)

Używam tego produktu od: 1 rok

Nie powala na kolana

Miałam go kiedyś raz i już nie wrócę. Lepiej zmywa makijaż z oczu jego brat - zielony płyn do demakijażu oczu. Muszę dodać, że nie stosuję tuszu wodoodpornego. Jeżeli chodzi o zmycie podkładu - nie radzi sobie w ogóle, tylko rozmazuje. Do tego ta lepiąca się warstwa "po".

Używam tego produktu od: miałam 1 opakowanie jakiś czas temu

KWC

Używa go moja mama, siostra, ja, naprawdę uwielbiam go

Zalety:
-Bardzo dobrze usuwa wszystkie tusze, te wodoodporne i normalne
- jest delikatny, przytrzymuję na chwilę na oku i potem delikatnie pocieram
- zostawia delikatną lepką wartwę która potem znika
- rano nie budzę się z resztaki tuszu pod oczami
- nadaje się również do zmywania szminek
- tani
- wydajny, nawet bardzo!

Wady:
- ta zakrętka.. ale jak kupuję zagranicą co dziwne zakrętka jest lepsza, lepiej nabiera mi sie produkt, może teraz w Polsce też jest ten z czarną nakrętką. W środku ten sam produkt :)

ta drobna wada nie zmieni mojej oceny. Jest naprawdę super, nie odbiega od wysokopólkowych lancome i bodajże chanel miałam i nie widzę różnicy jeśli chodzi o efekt. Bardzo polecam i to do każdego makijażu nie tylko wodoodpornego

Używam tego produktu od: 2,3 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 mniej więcej