Pierre Cardin, Emotion for Men EDT

Pierre Cardin, Emotion for Men EDT

Pierre Cardin 'Emotion for Men' to zapach mężczyzny młodego, jednak już dojrzałego, nowoczesnego, pewnego siebie i swoich wyborów. Jest to zapach świeży, orzeźwiający dzięki świeżym orientalnym przyprawom.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamot, mandarynka, grejpfrut, meksykańska limonka, aromat ginu z tonikiem
nuta serca: fiołek, jagody jałowca, gin, imbir, anyż, tony kwiatowe
nuta bazy: tony drzewne, wetiwer, ambra, wanilia, piżmo.

kwiatowe, orientalne, drzewne
wody toaletowe

fajny męski zapach, przyjemny.

Dostałem emotion od Żony jakieś 4 lata temu i nie przypadł mi jakoś do gustu, używałem tej wody od czasu do czasu, ale bez większego entuzjazmu, muszę przyznać że chyba dojrzałem do niej z wiekiem bo w butelczynie zostało jej na kilka psiknięć a ja myślę o zakupie kolejnej butelki, poza tym kupiła mi ją moja kobieta więc coś w tym musi być...ogólnie rzecz biorąc fajny zapach za niewielkie pieniądze i dosyć trwały i to na plus, polecam:-)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 75ml

Cudny

Najpiękniejsze perfumy jakie do tej pory udało mi się wyszperać dla mojego mężczyzny :) on też je bardzo lubi :) nie są ciężkie, może lekko orientalne, delikatne, świeże i orzeźwiające. Uwielbiam kiedy mój TŻ nimi pachnie

Używam tego produktu od: mój mężczyzna używa 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 5-6 flakoników