Clean & Clear, 2 in 1 Cleansing Gel and Mask Against Balckheads (Oczyszczający żel myjący/maseczka 2-w-1 przeciw wągrom)

Nowy kosmetyk z serii Clean&Clear przeciw wągrom, działa na dwa sposoby, jako żel myjący usuwa martwe komórki i zanieczyszczenia powodujące powstawania wągrów, a jako maseczka dogłębnie oczyszcza pory i wchłania tłuszcz. Producent zapewnia, że efekty widoczne są już od pierwszego zastosowania dzięki nowej przełomowej formule.

żel
oczyszczanie twarzy
oczyszczające
w tubie

Fatalny

Miałam ogromną nadzieję, że ten produkt mi pomoże. Zaszkodził... do tego stopnia, że użyłam go aż RAZ. Takiego działania się nie spodziewałam. Moja przygoda z tym kosmetykiem zakończyła się u dermatologa. Skład jest fatalny, w tej cenie można śmiało kupić coś bardziej wartościowego.

Nie sprawdził się u mnie

Mam cerę trądzikową: sporo niedoskonałości, wągrów. Szukając kolejnej pomocy zakupiłam ten żel. Nie zauważyłam żadnej różnicy po używaniu, niestety po tygodniu na twarzy pojawiło się więcej wyprysków i pogorszył mi się stan skóry. Musiałam go natychmiast odstawić. U mnie się zdecydowanie nie sprawdził, może innym osobom będzie bardziej pasował.

szału nie ma

Nie mam zastrzeżen do tego żelu, nie zgadzam się z założenie producenta, bo do mojej cera, która posiada sporo wągrów w okolicy sfery T a żel w żaden sposób nie zmniejszył ich wystepowania ani widocznosci. Używam go wyłacznie pod kątem mycia buzi, poniewaz nie wysusza ani nie podrażnia.

Całkiem ok.

Co do obietnic producenta, to spełniła się na pewno jedna, ten żel oczyszcza i to nawet dobrze. Używam go codziennie do pozbycia się resztek makijażu. Skóra jest po nim gładka, a co najważniejsze w ogóle jej nie wysusza. Nie podrażnił mnie jak to często bywa z peelingami. Ponadto zapach jest świetny, wyczuwam w nim lekką nutę ogórka, którego ubóstwiam. Niestety nie poradził sobie u mnie z wągrami. Nie zauważyłam spektakularnych efektów w tej kwestii. Nie był zły, a dodatkowo bardzo wydajny, dosłownie kropla wystarcza na oczyszczenie całej twarzy. Być może kupię go ponownie, ale to jeszcze nie jest to czego szukam.

Jest ok. :)

Częściej używam tego produktu jako maski, ponieważ do samego mycia zdecydowanie wolę żele. No i ten krem/żel sprawdza się następująco.

- Dobrze usuwa resztki makijażu
- Pozostawia buzię gładką i miękką, to jest największe zaskoczenie, nie spodziewałam się takiego wygładzenia buzi. :) I to nie uklejenia jakimis substancjami czy natłuszczenia, tylko gładkość jak po dobrym kremiku na noc. :)
- Na pewno twarz nie świeci się po nim, czyli dobrze wciąga nadmiar sebum. Przy czym absolutnie nie wysusza.
- Nie podrażnia nic a nic, nie tworzą się po nim żadne wypryski.
- Jest mega wydajny, stosuję 2 miesiace, a nawet połowy jeszcze nie zużyłam. niewielka kapka znakomicie rozprowadza się po twarzy.
Ogólnie po nałozeniu tego preperatu jako maska mam uczucie wygładzonej, promiennej, zrelaksowanej twarzy, a ręka sama świerzbi zeby dotknąc cery, taka jest przyjemna w dotyku. :D

Jeden minusik za to, że pory oczyszcza nie najlepiej. :)

Ot taka se ..

Mieszkam od niedawna w UK a ,że skończyła mi się moja tubka maseczki oczyszczające jwięc wyruszyłam na zakupy po osiedlowych drogeriach w pogoni za jakąś niedrogą maseczką o.
Tą maskę kupiłam w drogerii superdrug ,ze względu na cenę(3 funty niecałe), ponieważ jakoś produkty typu kilka w jednym mnie nie przekonują.Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ,ale do rzeczy:

Z plusów maska jest tania,łatwo dostępna,wydajna i trochę odświeża twarz.

No własnie i to byłoby na tyle z dobrych rzeczy ,bo pojemność czy cena nie zachęcają mnie do ponownego zakupu.

Jeśli chodzi o minusy to jest ich zdecydowanie więcej,zacznę od kwestii oczyszczania.

Jakieś tam jest,buzia jest jakby odświeżona ,natomiast pory jak były zapchane tak są,zaskórniki nadal się pojawiają.W zasadzie następnego dnia po użyciu maseczki,twarz jest w takim samym stanie jak przed stosowaniem.

Jeżeli chodzi o 2w 1 w tym produkie to jako maseczka okej trzyma się na twarzy dobrze,natomiast nie wyobrażam sobie używania tego produktu jako żel do mycia twarzy,rano i wieczorem do mycia buzi ponieważ groziło by mi to mega przesuszeniem a mam skórę bardzo tłustą.

No własnie ,kolejnym minusem jest wysuszenie twarzy po zmyciu maski,trzeba ratować się od razu jakąś maską nawilżającą,ja mam akurat maskę z ziaji uspokajającą i daje radę.

Tak dla podsumowania zużyje maskę bo szkoda mi ją wyrzucić i na pewno nie kupię więcej,nie polecam jej do osób z większymi problemami ze skórą bo po prostu nie da rady.

Używam tego produktu od: trzech tygodnii
Ilość zużytych opakowań: jedno męcze

Niezły żel do mycia twarzy :)

W miarę lubię ten produkt, choć moim KWC nie jest. Pewnie kupię go jeszcze, bo jest niezły, ale będę też rozglądać się za czymś nowym, lepszym. Dla mnie zaletami jest: fajna konsystencja, niedrażniący mnie zapach,dosyć fajnie chłodzi twarz, nie podrażnia mnie,raczej wydajny, dosyć dobrze oczyszcza mi twarz, wągry nawet nieźle zmniejsza, są mniej widoczne,czasem nawet o połowę mniej ich widać, a mam ich sporo także widzę różnicę wtedy, czuję, że cera jest dosyć odświeżona.

Używam też jako maseczki do twarzy i efekty no może trochę lepsze od jako żel, ale raczej też niestety krótkotrwałe.

Z wad to niestety czasem lekko wysusza, no i działanie jest krótkotrwałe, nic takiego długofalowego,więc tak jak nawet zmniejszy widoczność porów, to niestety jakiś czas po aplikacji znowu jest to samo, a ja bym oczekiwała trwalszego efektu, no i mam wrażenie, że oczyszczenie mimo że niezłe, to mogłoby być lepsze. Także działanie krótkotrwałe niestety.

Jednym słowem działanie moim zdaniem mogłobny być lepsze, nie jestem w pełni zadoolona, niezły jest, ale to jeszcze nie to dla mnie. Będę szukać dalej mojego KWC.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 opakowania

Kiedyś mi wystarczał

Jak byłam młodsza miałam okropne problemy z wągrami. Używałam go jako maseczki 2 razy w tygodniu

Zmniejszone pory po użyciu
Wydajność

Efekt wysuszonej cery
Krótkotrwały efekt

Obecnie szukam czegoś co poprawi wygląd mojej cery, a nie bedzie ok tylko po użyciu

Używam tego produktu od: Ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 8-10 opakowań

wolę tą drugą wersje

Kupiłam go przez przypadek bo wzięłam zły z półki:)
Jako maseczka jest nawet fajny:)
+konsystencja
+cena
+dostępność
+fajnie odświeża

-piecze mnie w twarz
-nie widzę jakiś mega rezulatów

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Jeden z lepszych

Żel doprowadził do polepszenia stanu mojej cery po ciężkiej grypie, kiedy to moją twarz dotknęła okropna "inwazja" wągrów i zaskórników.

+ bardzo dobrze oczyszcza twarz,
+ ochładza ją,
+ przyspiesza gojenie się pryszczy,
+ lekko niweluje zaczerwienienia,
+ jest bardzo wydajny,
+ nie podrażnia,
+ cena adekwatna do pojemności i działania,
+ zapach - przypomina mi szampon "Head & shoulders menthol" :D

- lekko wysusza, ale przy dobrym kremie nawilżającym jest to praktycznie niezauważalne,

Mam, lubię, polecam :)

Mam dość kłopotliwą cere, bo mieszaną, bardzo skłonną do przesuszeń i z masą wągrów. Nie mogę używać zbyt inwazyjnych i mocnych produktów, bo zraz mam buzię jakbym papierem ściernym ją darła, a suche skórki sypią się jakym miała łupież O_o a zatkane pory wraz są... Długo się zastanawiałam nad kupnem tego żelu, praktycznie wszystkie opinie były zgodne - wysusza. A tu niespodzianka! :D Wcześniej miałam starą wersję i faktycznie troszkę mnie wysuszała, ale bardzo ładnie oczyszczała buzię, więc kupiłam kolejną tubkę, tym razem trafiłam na nową wersję, która mnie nawet nie wysusza :)

plusy:
-dobra konsystencja
-dobrze się nim myje
-opakowanie, tubka, nie wylewa się z niej, a dodatkowo nowa wersja jest trochę przeźroczysta dzięki czemu widać ile się zużyło produktu
-całkiem dobrze spełnia swoje zadanie, a mianowicie wągrów jest połowę mniej! :)
-nie wysusza
-sprawdza się i jako żel i jako maseczka :)

Jak narazie najlepszy jaki miałam, ale szukam dalej :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

lubię, ale dalej szukam

Polubiłam ten żel-maseczkę od "pierwszego użycia".

Okej, nie usuwa wągrów, nie robi z cery cudów, ale używając go miałam wrażenie, że zmniejsza widoczność wszystkich wyprysków.

+ wydajność
+ nienachalny zapach
+ wspaniałe odświeżenie, po zastosowaniu czuję się obudzona, a skóra nabiera rześkości
+ nie podrażnia (a skórę mam dość wrażliwą)
+ opakowanie jest całkiem ładne i poręczne

- nie jest tak skuteczny jakby się mogło wydawać, ale w takiej granicy cenowej jest naprawdę okej

widziałam wiele opinii, że wysusza skórę i podrażnia, u siebie takiego zjawiska nie zauważyłam mimo dość wrażliwej skóry

produkt polubiłam, ale obecnie testuję inny tego typu, mimo to myślę, że do niego jeszcze wrócę

Używam tego produktu od: trzy miesiące