Eveline Cosmetics, Just Epil, Ultradelikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu

Średnia ocena: 3.59/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Ultradelikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych - dokładnie i skutecznie usuwa zbędne owłosienie.
Zawiera łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu, dzięki którym skóra na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Formułę wzbogacono o ekstrakt z Larrea divericata, który spowalniając odrastanie włosków po depilacji zmniejsza częstotliwość przeprowadzania zabiegu.
Krem zapewnia skuteczną depilację, pozostawia skórę aksamitnie gładką, daje długotrwałe poczucie komfortu.

kremy do depilacji
opóźniające odrost włosków, łagodzące
w tubie
wrażliwa

Kiepski

Spodziewałam się, że poradzi sobie z moim zarostem tam na dole gdyż nie jest on wyjątkowo mocny. Ale myliłam się. Wystarczyły mi dwie próby by się zniechęcić.

- brzydko pachnie, jak farba do włosów, nawet po umyciu rąk dalej śmierdzą
- "przyciął" tylko włoski
- ostra szpatułka

Zużyje go do końca, ale na pewno nie kupie go ponownie. Wole już przejechać raz dwa maszynką.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nic specjalnego

Właściwie wszystko, co chciałam napisać o tym produkcie zawarte jest w poprzedniej recenzji. Krem nie podrażnia, ale też nie usuwa wszystkich włosków, trzeba jeszcze po nim poprawiać maszynką. Większość włosków jest po prostu łamana, skóra po depilacji nie jest tak gładka, jak być powinna (z tym, że używałam tego kremu tylko do okolic bikini, gdzie włoski nie są zbyt miękkie, nie wiem jak się może sprawować np. na rękach). Po recenzjach oczekiwałam czegoś znacznie lepszego, dobrze że kosmetyk jest tani, więc dużo pieniędzy się nie wyrzuciło.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: mała część jednego

cieniutko:/

Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii zaryzykowałam kupno tego produktu.

Oto efekty:
- krem usuwa włoski, ale nie wszystkie(trzeba poprawiać maszynką)
- na początku skóra jest lekko podrażniona i zaczerwieniona, ale po kilku minutach wraca do normy
- zapach taki sobie
- niewydajny

W sumie wykorzystam to opakowanie do końca, ale nie jestem z niego zadowolona. Szukałam kremu, który faktycznie delikatnie ale i skutecznie usunie wszystkie włoski i pozostawi gładką skórę. Temu wiele brakuje. W tym przypadku wolę to robić maszynką - szybko i dokładnie.

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:napoczęte jedno

Super :)

Kupiłam go za namową koleżanek. Byłam dzisiaj w Rossmanie i pomyślałam sobie co mi szkodzi ;) Odrazu po przyjściu do domu postanowiłam wypróbowac kosmetyk (szczerze to nie oczekiwałam za wiele bo dawno hmmm się nie depilowałam :D) i co??? Bardzo pozytywne zaskoczenie!! Już po nie całych 10-ciu minutach usunął mi wszystkie włoski nawet te najgrubsze :D:D:D W końcu znalazłam coś odpowiedniego do depilacji bikini ^^

Używam tego produktu od: dzisiaj ;p

OK ;-)

produkt bardzo dobrze usuwa owłosienie z okolic bikini już po ok10-15min,skóra jest tylko przez chwilę zaczerwieniona,nie podrażnia,włoski odrastają bardziej miękkie,ale niestety depilację muszę powtarzac co 2dni co jest bardzo uciążliwe...zapach nie najgorszy :-) zapewne go jeszcze kupię,bo nie znalazłam nic lepszego :-)

Używam tego produktu od: pół miesiąca

doskonały

kupiłam ten krem wczoraj, dzisiaj użyłam na okolice bikini, super ! byłam pod wrażeniem. naprawdę działa i to niesamowicie .

teraz przyszła kolej na uda i ręce ..
przed chwilą zaczęłam nakładać .. i co czuję ? :O jakieś kawałki szkła, czy plastiku, nie wiem co to jest ;o naprawdę się przestraszyłam, a teraz widzę że wizażanka poniżej też tak ma .. no ja nie wiem co to jest. i nie wiem czy wszyscy tak mają ?

daję największą liczbę gwiazdek za niesamowite działanie .

Używam tego produktu od: .

Niebezpieczny!

Krem kupiłam skuszona wysokimi ocenami wizażanek.
Z zapałem zabrałam się do nakładania kremu i nagle poczułam na palcach...SZKŁO! wycisnęłam z tubki kolejne porcje preparatu - to samo! dobrze, że nie zdążyłam wsmarować go w skórę.
Okruchów szkła jest w tubie naprawdę sporo...napisałam e-maila do Eveline, odając nr serii z tubki i czekam na odzew. Zawsze lubiłam produkty Eveline, ale teraz zwyczajnie boję się,że mogłabym sobie wsmarować szkło np. wraz z kremem pod oczy...

Tak więc uważajcie dziewczyny, bo kontroli produktów jak widać w Eveline nie ma.Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego zarazem

DZIAŁA!!

po wielu podejściach do kremów do depilacji, po depilowaniu okolic bikini mechanicznym depilatorem, po którym skóra wyglądała nieciekawie, po zadecydowaniu o kupieniu sprzętu do depilacji woskiem stwierdziłam, że zanim wydam pieniądze na owy sprzęt, po tak dobrych opiniach na wizażu, dam szansę dla tego taniego kremu. i co??
* wystarczyło 10 min by krem poradził sobie nawet z twardym owłosienie
* ma przyjemny zapach
* skóra jest delikatna, niepodrażniona
po prostu super!

Używam tego produktu od:2 tygodni

OGROMNE zaskoczenie :-)

Kupiłam go w Rossmannie za niecałe 8zł. Kupiłam z przekonaniem, że z moimi włoskami w okolicach bikini raczej sobie nie poradzi i w efekcie będę go stosować do depilacji rąk. A tu taka niespodzianka!! Kiedy go spłukałam, skóra była gładka a po włoskach nie było ani śladu. I to nie na rękach! Do depilacji okolic bikini nadaje się idealnie- skutecznie usuwa włoski, nie podrażnia skóry, a jak będzie z opóźnieniem odrastania to się zobaczy. Tak czy inaczej,szczerze polecam .

Używam tego produktu od:kilku dni

...

Krem na początku był super, nie podrażniał, dokładnie rozpuszczał wszystkie włoski, nie śmierdział mocno.
Cud, miód - ale tylko do połowy tubki.
Gdzieś w połowie tubki wycisnęłam go i poczułam ostre krawędzie, myśląc, że mi się go wydaje rozsmarowałam na skórze i co? w tubce było szkło. kawałki potłuczonego szkła!!!
na początku myślałam, że może jest przeterminowany i coś się wytąciło, ale nie produkt miał jeszcze sporo do końca daty ważności.
Może trafiłam na wadliwą tubkę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Moj Ideał :)

Powiem tak nie spodziewałam się po tym kremie az takiego efektu, byłam wręcz w szoku jak zobaczylam jak swietnie poradził sobie z depilacją, trzymam go na skórze jakieś 10 minut i przy urzyciu szpatułki ściagam czyli tak jak w instrukcji i powiem wam ze jeszcze nigdy nie mialam tak dokladnie wydepilowanej skóry po prostu jest najlepszy używałam naprawde wielu kremow do depilacji, veet, joanna, dax, soraya (dno;/), ale ten bije je wszystkie na głowę!
dodatkowym plusem jest tak śmiesznie niska cena, po prostu już się nie rozstanę z tym kremem, znalazłam swój KWC w tej dziedzinie:) Szczerze Polecam!!

Świetny!!!

Tyle czasu miałam problemy z podrażnieniami i wrastającymi włoskami w miejscach wstydliwych co nie było nieprzyjemne a wręcz uporczywe!!
Próbowałam już prawie wszystkie rodzaje maszynek (dla kobiet, z paskiem nawilżającym, z dwoma- trzema- jednym ostrzem...) i inne sposoby depilacji. Wkońcu skusiłam się na ten właśnie krem.
Pierwsze wrażenie? Lipa. Ale szkoda wyrzucać. Spróbowałam jeszcze raz, tym razem starannie i bardzo delikatnie. O dziwo ładnie poschodziła większość tych dłuższych włosków, ale powstrzymałam się przed użyciem maszynki. Pod prysznicem, długo spłukując palcami można wyciagać osłabione włoski! A jak nie to gąbką przecierać skórę. Maszynka na koniec - choć i tak nie była konieczna - (bic - pure lady lub gillette - satin care) i radość wielka :)

Aby włoski nie wrastały należy codziennie nawilżać skórę (polecam oriflame - balsam po depilacji silk&smooth), ponieważ wtedy włoskom łatwiej jest się przebić przez skórę.
Bardzo ekonomiczny i tani. W Naturze często pojawia się w promocji za 6,99 :)
SZCZERZE POLECAM! :):):)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1, właśnie kupiłam drugie :)