Eveline Cosmetics, Just Epil, Ultradelikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ultradelikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych - dokładnie i skutecznie usuwa zbędne owłosienie.
Zawiera łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu, dzięki którym skóra na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Formułę wzbogacono o ekstrakt z Larrea divericata, który spowalniając odrastanie włosków po depilacji zmniejsza częstotliwość przeprowadzania zabiegu.
Krem zapewnia skuteczną depilację, pozostawia skórę aksamitnie gładką, daje długotrwałe poczucie komfortu.

kremy do depilacji
opóźniające odrost włosków, łagodzące
w tubie
wrażliwa

Rewelacja!!!

Jest naprawdę świetny;) to mój pierwszy krem do depilacji ale jestem z niego naprawdę zadowolona;) depilacja przebiega szybko, sprawnie włoski można dokładnie usunąć już po 5 minutach;) po depilacji skóra jest wspaniale nawilżona i mięciutka w dotyku;) zapach też nie jest najgorszy w sumie;p

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:0,5

porażka

Okropny krem, śmierdzi i nie depiluje. Szkoda na niego nawet złotówki.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy i nie mogę zużyć

Na razie najlepszy

Jak na razie najlepszy, jednak nadal szukam ideału, o ile takowe są ;) Krem bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, aczkolwiek według mnie ta szpatułka jest trochę za ostra. Łatwo się nią skaleczyć. Wracając jednak do samego kremu. Nie uczula, co jest wielkim plusem. Jeśli chodzi o zapach, to się lepiej nie będę wypowiadać. Jednym słowem: tragiczny, ale jeszcze nie spotkałam kremu do depilacji, który ładnie by pachniał. Hmmm... Skuteczność produktu bardzo dobra. Wystarczy 10 minut (?) i włosków nie ma. Poza tym rzeczywiście późniejsze "odrosty" są słabsze. Czasami trzeba powtórzyć zabieg, ale ogólnie nie jest źle. Cena też nie jest wygórowana, bo krem jest dosyć wydajny. W każdym razie polecam :)

Działa.

Kupiłam ten krem pod wpływem pozytywnych opinii, do zastosowania głównie w okolicach bikini. Ma odpowiednią konsystencję, gęstą, przez co nie "spływa" po skórze. Ja i tak nakładałam ten kosmetyk dość obficie - skuteczniej działa. Trzymałam go zawsze nie dłużej, niż było napisane na opakowaniu (10 minut). Bardzo dobrze radzi sobie z twardymi włoskami, nie trzeba się jakość szczególnie męczyć, żeby je usunąć poręczną szpatułką. Efektem zawsze u mnie jest gładka skóra :)
Wady też ma - śmierdzi przeokrutnie, ale w końcu jak praktycznie każdy krem do depilacji ;) Czasem też podrażnił moją skórę, szczególnie na rękach (o dziwo). Raczej muszę go używać rzadziej niż co tydzień, jestem alergikiem (i tak to cud, że nie mam po nim jakiegoś megauczulenia ;) ).
Jeśli chodzi o skuteczność - polecam go z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Polecam!

Przeczytałam Wasze recenzje i dałam się skusić. Nie żałuję!
Dzisiaj wydepilowałam sobie okolice bikini i jak? Doskonale. Żadnych podrażnień, zero szczypania, nic, tylko doskonale gładka skóra bez włosków (:
Moja skóra w okolicach bikini jest bardzo wrażliwa, po niektórych produktach bardzo szczypała, robiły się czerwone plamki, okropność, ale po tym jest zupełnie inaczej!
Gładka i dokładnie wydepilowana skóra, to jest to (;

Używam tego produktu od: dzisiaj

super:)

Bardzo dobry krem do depilacji.Mam delikatne blond włoski i używam tego kremu do depilacji przedramion.Spisuje się super: dobrze usuwa włoski w krótkim czasie(5 minut),nie podrażnia, włoski odrastają wolniej i są słabe.Dodatkowo kosmetyk ten nie śmierdzi tak jak inne kremy do depilacji,zapach jest dużo delikatniejszy.Dość wydajny.

DLA MNIE BOMBA

Kupilam, bo gdzies przeczytalam ze jest niezly. Kosztowal w rossmanie 7.99 wiec postanowilam zaryzykowac- w koncu to smieszna kwota.

Krem jest pozytywnym zaskoczeniem i moim odkryciem roku :)
Jestem brunetka- mam grube cimne wlosy w okolicach bikini- w dodaktu jest ich duzo. Poradzil sobie z nimi znakomice! Nawet nie wiedzialam ze tak sie da.

Veet przy tym doslownie wymieka- z moim owlosieniem absolutnie nie radzil sobie.
Polecam wszystkim, bo on działa.

Minus to to, ze wloski syzbko odrastaja- tak jak przy goleniu maszynka. Producent coprawda obiecuje ze przy regularnym stosowaniu wloski odrastac beda wolniej, ale roznie to bywa. :)

Dla mnie bomba- brak zastrzezen.

Używam tego produktu od:2 tyg

W porządku

To mój pierwszy tego typu kosmetyk, więc nie będę obiektywna, ale właściwie jestem z niego zadowolona. U mnie usuwa tak. ok 90-95% włosków, więc co do efektu nie mam się o co czepiać ;) natomiast niesłychanie denerwuje mnie, że włoski odrastają już następnego dnia. Nawet dnia przerwy :/ Trzymam go na skórze 10min.- mnie nic a nic nie podrażnia, faktycznie jest ultradelikatny :). Zapach ohydny, czysta chemia, ale w sumie da się przeżyć. Oczywiście włoski odrastają jeszcze mocniejsze i grubsze ale taka uroda kremów. Faktycznie jest nisłychanie niewydajny, trzeba nałożyć grubą warstwę żeby zadziałało. Nie wiem czy kupię ponownie, bo chciałabym wypróbować inne, chociaż ten mogę polecić.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

okej.

Krem usuwa ok. 80% włosków wcześniej osłabionych przez depilację depilatorem i woskiem.
Z włoskami wczesniej nie depilowanymi radzi sobie w ok 70%, niektóre tylko łamie.

Ale ja jestem z efektu zadowolona, jest bardzo delikatny, wogole nie podrażnia i do tego ładnie pachnie.
Trzymam go 20 minut.

Za tą cenę mogę polecic, mimo, że jest mało wydajny.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dość dobry.

Plusy:
-bardzo dokładnie usuwa owłosienie
-dosyć wygodny w użyciu

Minusy:
-fabryczny zapach(nie umiem inaczej tego określić)
-skóra po depilacji jest bardzo podrażniona(dlatego radzę używać ten krem wieczorem aby skóra mogła się przez noc zregenerować)
-jest nieekonomiczny(na depilacje rąk i okolic bikini zużyłam 3/4 tubki)
~ ~ ~
A co do nazwy to nie zgodzę się, że ten krem jest ultradelikatny, gdyż jak napisałam wcześniej mocno podrażnia skórę.

Jednak jestem w stanie znieść wszystkie minusy tego produktu bo bardzo dobrze poradził sobie z nieporządanymi włoskami.

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:3/4 opakowania