Artego, It's Color (Permanentna farba w kremie)

Artego, It's Color (Permanentna farba w kremie)

Farba w kremie It's Color doskonale pokrywa siwe włosy, dodaje im blasku i sprawia, że są promieniste i piękne. Dzięki specjalnej formule bogatej w olejki mineralne i cząsteczki amfoteryczne It's Color nie narusza naturalnej struktury włosa i nie podrażnia skóry głowy, a dodatkowo odżywia włosy.
Konsystencja gęstego kremu sprawia, że farba jest łatwa w mieszaniu, idealnie przylega do włosów i pozwala na precyzyjną aplikację. Nie pozostawia zabarwień na skórze głowy i ma miły zapach.
Farba It's Color zapewnia długotrwały efekt. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorów - aż 103 odcienie.

farby
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

7 NN - czarny dramat

Recenzuję kolor 7 NN- chłodny naturalny BLOND.
\\nNa próbniku wygląda na ciemny blond/ jasny brąz.
\\nNa moich włosach koloru jasny szatyn na odrostach oraz jasny chłodny braz z poziomu 7 na długości , ufarbowanych tą farbą wyszła CZERŃ!!!
\\nUżywam profesjonalnych farb róznych firm, wybieram poziom 7 blond aby uzyskać jasny brąz i zawsze uzyskuje jasny brąz, zgodnie z opisem i z próbnikiem. Pierwszy raz zdarzyło mie się , ze farba koloru ciemny blond wychodzi na włosach NA CZARNO. Kolor uzyskany nie ma nic wspólnego z tym na próbniku. Jest kilka tonów ciemniejszy , po prostu CZARNY, trudno nawet ocenić odcień, czy jest chłodny , bo CZERŃ to CZERŃ. Zaznaczam , że w pudełku był własciwy kolor, sprawdziłam n tubce - widnieje kolor nr 7 NN.
\\nDodam,że jest to brzydka, przytbrudzona, matowa CZERŃ. Nie ma nic wspólnego z lsniącą czernią po typowo czarnym kolorze.
\\n
\\nW tym momencie nie interesuje mnie , że w tubce jest farby 120 ml, że ma korzystna cenę w stosunku do wydajności, ze ma bogatą paletę kolorów, nie smierdzi etc. Moje wielomiesięczne wysiłki o utrzymanie jasnego brązu zostały zniweczone. Jeżeli i blond z poziomu 7 wychodzi na włosach CZARNo, jest to kompletna dyskwalifikacja dla farby.

Prawie idealna

Na farbach tej firmy pracuje moja fryzjerka.
Zawsze gdy od niej wychodzę mam na głowie piękny kolor i zdrowe włosy.
Plusy
+piękne odcienie blondu i duży wybór
+nie niszczy włosów, wręcz je pielęgnuję
+szybko działa, wystarczy 25 minut i włosy są pofarbowane
+ma przyjemny zapach
+nie podrażnia skory głowy
+kolor wychodzi zawsze taki jak powinien
+włosy maja polyk

Minusy
-gdyby nie ten jeden ale jaki ważny!!!
FARBA BARDZO SZYBKO WYPŁUKUJE SIĘ Z WŁOSÓW... czego nie mogę przeżyć przy tej farbie. U mnie śa to 3 mycia i nie mam koloru...

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

W porządku

Farba pokrywa równomiernie, dokładnie. Ma bardzo gęstą konsystencję, trochę trzeba się namęczyć. Śmierdzi okropnie amoniakiem, drażni oczy. Włosy po niej są dość błyszczące, niezbyt zniszczone.
\\nMiałam problem z kolorem - nie wyszedł taki jaki chciałam. Zamiast rudego jest brązowo-blond, ale to jest moja wina - użyłam Alterego po Elgonie.
\\nFarba jest wydajna i wcale nie droga - ekonomiczna.

Doskonała !

Bardzo długo używałam koloru 7.40. Piękny jasny , rudy odzień. Teraz zmieniłam na 7.7 (tytoniowy blond) i też jest świetny.
Plusy:
*piękny kolor
*wydajna
*kolor nie wypłukuje się szybko
*nie ma drażniącego zapachu
*pielęgnuje włosy
*cena
*wygoda w uzyciu (wolę farby które samemu miesza się z utleniaczem :))

Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

super

Jako fryzjer polecam ta farbe!

*dostepna w wielu odcieniach
*idealna do koloryzacji ton w ton
*calkiem trwala
*nawilza wlos
*latwa w mieszaniu
*nie podraznia skory glowy
*wlosy staja sie blyszczace
*nie smierdzi

do stosowania z oksydantami artego

Ilość zużytych opakowań: >30

Naprawdę warto.

Witam,
Farba rewelacyjna przynajmniej jak dla mnie.
Ostatnio chciałam zmienić kolor z ciemnego brązu na jakiś kasztanowy kolor. Fryzjerka zmieszała mi odcień kasztanu z naturalnym moim kolorem i wyszło super!!! Piękny odcień.
Po dekoloryzacji troszkę się zmył ale po takim zabiegu to podobno normalne. Jednak farba nie zmywa się tak obficie jak inne (a szczególnie czerwienie mają taką tendencję niezależnie jakiej firmy).
Po kolejnym farbowaniu tym samym odcieniem farba trzyma się super, włosy ładnie się błyszczą i są miłe w dotyku - mam wrażenie ze nie są w ogóle zniszczone tymi zabiegami WIĘC POLECAM:))

Trzeba dodać że farba ładnie pachnie - nie śmierdzi nawet rozjaśniacz!!! Ja miałam jakiś mandarynkowy zapach.

Używam tego produktu od:4m-ce

naturalny efekt

Do farby przekonała mnie moja fryzjerka. I szczerze mówiąc trafiła świetnie w moje potrzeby. Z natury jestem szatynką, a włosy farbuję na rudo. Choć chciałam dojść do dość intensywnej marchewki, to jednak bardzo się cieszę, że trafiłam na ten produkt. Tu nie ma mowy o intensywnym sztucznym kolorze. Przynajmniej nie z tą wodą, której używam (3%). Odcień jest bardzo naturalny, niektórzy myślą, że to mój prawdziwy kolor. :) Stosuję nr 7.44. Farba nie niszczy włosów, jest przyjemna w nakładaniu, nie spływa. Jedna tubka wystarcza na 3 użycia (mam gęste włosy sięgające trochę za ramiona). Po tygodniu kolor się trochę wypłukuje, jednak mi to nie przeszkadza, bo wygląda jeszcze bardziej naturalnie. Nie wiem jak wypadają inne odcienie, ale jeśli ktoś chce uzyskać naturalny rudy odcień to szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęta druga tubka

polecam rudości

3 tygodnie temu włosy farbowane u fryzjera 7.40, bardzo ładny rudy kolor, który z czasem jaśnieje, bez zapachowa, ładnie rozjaśniła (z wodą 6 mój ciemno brązowy odrost), nie zauważyłam zniszczenia włosów po farbowaniu:)już zakupiłam farbę i utleniacz na Allegro, wcześniej używałam i nie byłam zadowolona z:majirel loreal, londa prof, wella prof , fram color.

Z tego co za obserwowałam osoby ceniące kolor czysto rudy będą zadowolone z tej farby.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Boże;(!!!

w Moim kolorze nie było mowy o blondzie i żadnym jasnym no sam miedziany wyszedł a raczej Rudy!! ble a wcześniej ożyłam rozjaśniacza;/ żeby mieć pewność ze wyjdzie;/ a tu co aż tak się zdenerwowałam bo impulsywna jestem ze wzięłam nożyczki do cieniowania włosów i usunęłam to co sama sobie zrobiłam ale dobrze ze tylko 2 pasemka ale grube a mam długie włosy i by się pozbyć tego rudego paskudztwa musiałam dużo uciąć;((( Fuj no kolor nie ten ... nie wiem no farba może być ok ale nie ten kolor a co amoniaku muszę powiedzieć ze jednak prawda mało mało nie ma aż takiego zapachu jak inne....

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo fajna farba

Ja wybrałam kolor 8.4 jasny miedziany blond. Jest przepiękny! Taki ognisty rudy, ja jestem zachwycona. Naturalnie jestem ciemną blondynką więc kolor wyszedł identycznie jak na próbce u fryzjera(w domu farbować się nie odważyłam). Używam szamponu do włosów farbowanych i jak do tej pory kolor jest piękny:) To było moje pierwsze farbowanie i zakochałam się w tym kolorze więc na pewno nie ostatnie ;D
Polecam;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pewnie z 1/3 poszła na moje długie włosy;]

ehh...

Szkoda, że przed zakupem nie weszłam na wizaż... no ale szłam do hurtowni fryzjerskiej z zamiarem kupienia loreal majirej, ale sprzedawczyni namówiła mnie na tą farbę i żałuję. Do tej pory farbowałam włoski farbami drogeryjnymi, ale że ciągle nie mogłam uzyskać zimnego popielatego ciemnego blondu i ciągle moje włosy były rudawe stwierdziłam że trzeba kupić farbę profesjonalną. Kupiłam kolor 8.11 (podwójny popiel) + woda 6% przy czym wiedziałam że nie wyjdą taj jasne jak na próbniku. Jednak dla mnie najważniejsze było ochłodzenie koloru. Skłamałabym mówiąc, że nic nie dała - rozjaśniła może o 0,5-1 ton ale nic nie ochłodziła, włosy są tak samo rudawe. naturalny odrost rozjaśniła bardziej niż końce. Poza tym jest bardzo gęsta, wręcz ma konsystencję serka a że nakłada się ją na suche włosy stanowi to nie lada wyzwanie. Plusem jest to że bardzo łagodnie pachnie i nie niszczy, nie zauważyłam żadnego wysuszenia i błyszczą się, tylko szkoda, że na rudo...

Używam tego produktu od:tygodnia

moj KFC

Jak dla mnie Rewelacja!!! Tą farbę polecila mi moja fryzjerka. Wypróbowałam 2 różne odcienie i oba SUPER! farba trzyma się bardzo długo na włosach, nie zmieniając koloru i włosy ładnie się błyszczą! Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć bo farbuje włosy u fryzjera, ale napewno kilka