Artego, It's Color (Permanentna farba w kremie)

Artego, It's Color (Permanentna farba w kremie)

Farba w kremie It's Color doskonale pokrywa siwe włosy, dodaje im blasku i sprawia, że są promieniste i piękne. Dzięki specjalnej formule bogatej w olejki mineralne i cząsteczki amfoteryczne It's Color nie narusza naturalnej struktury włosa i nie podrażnia skóry głowy, a dodatkowo odżywia włosy.
Konsystencja gęstego kremu sprawia, że farba jest łatwa w mieszaniu, idealnie przylega do włosów i pozwala na precyzyjną aplikację. Nie pozostawia zabarwień na skórze głowy i ma miły zapach.
Farba It's Color zapewnia długotrwały efekt. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorów - aż 103 odcienie.

farby
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

jestem nie przekonana....

szukałam jakiejs dobrej farby,zmywalnej nie trwałej . na allegro wyswietlił mi sie o to ten produkt Artego, komentarze miał same pozytywne ze kolor taki jak na opakowaniu , ze trzyma kolor , rowno schodzi włosów.przyszła moja kolej nalozenia farby na wlosy, zapach byl tak ostry ze szczypały mnie oczy , nawet czułam pieczenie na skórze głowy , zostawiłam farbe na 25min zeby kolor nie wyszedł zbyt ciemny , bo chciałam brąz a nie czarny. efekt? wyszedl braz ALE farba zeszła po chyba 3 myciach strata pieniedzy kompletnie byłam zawiedziona. nastepnym razem jej nie kupie.

Koszmar

Kupiłam odcień 7.1 czyli blond popielaty żeby ochłodzić triche włosy. Włosy mialam na poziomie 7. Wyszły mi czarno szare od połowy, a przy twarzy czarny heban i słabo pokryła mimo że było jej bardzo dużo po zmieszaniu z wodą.

wybór kolorów w odcieniach popielatego blondy

Artego jest chyba jedyną firmą, która produkuje rzeczywiście CHŁODNE POPIELATE blondy. Ale trzeba wykonać sporo prób żeby uzyskać oczekiwany popiel. Nazwa jasności farby na opakowaniu ma niewiele wspólnego z tym co wyjdzie na włosach. Na moich 7.1 wyszedł czarny, 8.1 podobnie- bardzo ciemny a nie popielaty. Po wielu próbach dążenia do otrzymania koloru popielatego blondu, który będzie przypominał mysi kolor, przy którym słabo widać odrosty siwych ale jednocześnie nie będzie to odcień z tych jaśniutkich 10-tek czy 9-tek., w którym nie każdej pani jest "do twarzy" doszłam do mieszanki 3 chłodnych popielatych blondów w takich proporcjach: 16 części 8.01 + 8 części 8.1 + 4 części 9.1 plus oxydant 6%. Kolor wychodzi ładny i twarzowy, dobry dla pań Zima i Lato . Niestety wszystkie popielate blondy są dużocząsteczkowe i łatwo wypłukują się przy myciu włosów. Dlatego trzeba myć włosy w letniej wodzie, żeby nie otwierać mocno łusek włosa. Ale na tyle ciepłej żeby słabo otwarte łuski wpuściły odżywkę po farbowaniu i myciu,

Używam jej w domu

Farbe poleciła mi koleżanka która jest fryzjerką.
Generalnie ma farbować i trwale pokrywać kolorem nawet siwe włosy przy czym ma nie brudzić i nie farbować skóry głowy. I tak jest rzeczywiście.

Nie farbuje mi skóry głowy lecz same włosy i to dla mnie super sprawa, kiedyś kupowałam do domu same drogeryjne i wiecznie skórę miałam zafarbowaną a włosy średnio chwytały.
Ogółem miałam problem z samodzielnym farbowaniem przez to, że włosy średnio chwytają pigment ale dzięki tej farbie pozbyłam się problemu.

Jest dosyć gęsta aczkolwiek i tak mieszamy ją 1:1 z utleniaczem do uzyskania odpowiedniej konsystencji ale dzięki temu bardzo dobrze się ją nakłada i tak ja robiąc to samodzielnie w domu nie mam połowy łazienki w farbie:)

Mi tubka starcza na kilka użyć, jest bardzo wydajna.

Polecam ja bardzo, nie będę szukać innej farby gdyż ta nie niszczy mi włosów i w końcu równomiernie łapie mi kolor na włosach.

Moje włosy po jej użyciu też bardzo się błyszczą i są takie grubsze. Czytałam opinie, że niszczy włosy... ja mam specyficzne włosy i nie znam się na farbach ale jak wymieszam 1:1 i potrzymam 30 minut to wszystko jest świetnie :)

Okropna !

Ta farba moim zdaniem jest okropna. Włosy po farbowaniu są w opłakanym stanie. Sztywne, szorstkie... Używałam już wiele farb do włosów, ale jeszcze po żadnej nie miałam tak poniszczonych włosów. Żałuje, że w ogóle ją kupiłam. Nie wiem skąd opinie, że włosy się nie niszczą i są pięknie błyszczące. Nie polecam, chyba że wrogom ????

Pierwsza moja farba fryzjerska

Artego it's color o barwie 9S to moje pierwsze spotkanie z farbą fryzjerską w samodzielnym użytku. Farba położona wczoraj, więc za wiele o jej trwałości powiedzieć nie mogę. Mimo to zachwycił mnie zapach - mimo amoniaku w składzie nie dusi (jak to niektóre drogeryjne mają w zwyczaju). Mój kolor naturalny to ciemny blond, na głowie mialam jasny blond (efekt pracy fryzjera sprzed 2 m-cy ze znacznym już odrostem). Końcówki zbyt jasne, jakbym codziennie zajeżdżała moje włosy prostownicą. Postanowiłam wrócić do koloru podobnego do mojego naturalnego, ta farba na pewno mi w tym pomoże jeszcze nie raz.

Czekoladowy brąz :)

To zdecydowanie najlepsza profesjonalna farba do włosów !!! Jestem jej wierna już od ponad roku i jak na razie nie zamierzam szukać jej zamiennika.

Do tej pory kupowałam krem koloryzujący z Garniera (Olia) - produkt bardzo dobry ale niestety kolorek nie był trwały a dodatkowo w trakcie wypłukiwania moje włosy zyskiwały ciepłe rudawe refleksy :( Dlatego też właśnie zdecydowałam się na zakup farby profesjonalnej - aby zapobiec rudawym refleksom wraz z konsultantką doszłyśmy do wniosku, że najlepiej sprawdzi się odcień o numerze 4.71-4AM (jasny kasztanowo-popielaty brąz), który w efekcie na moich włosach wygląda jak ciemna, głęboka czekolada :):):)
Jeżeli chodzi o szczegóły: farba znajduje się w dużej tubie, spokojnie wystarcza na trzy farbowania, ma gęstą konsystencję i typowy dla produktów tego typu zapach. Do farby należy dokupić oczywiście utleniacz i wymieszać go w stosunku 1:1. Konsystencja po rozrobieniu jest bardzo gęsta, co z kolei ułatwia aplikację farby na włosy. Po zmyciu włosy są delikatnie szorstkie i poplątane ale tutaj wystarczy zadbać o odpowiednią pielęgnację po farbowaniu i problem znika.
It's color pokochałam za dwie rzeczy - trwałość oraz błysk :) Oprócz tego, że po miesiącu dostrzegam niewielki odrost kolor wygląda praktycznie tak jak zaraz po farbowaniu. Druga sprawa to błysk - żaden produkt do koloryzacji włosów nie nabłyszcza ich tak jak produkt marki Artego, uwierzcie mi, że dostałam mnóstwo komplementów i zapytań o to jakiej farby do włosów używam.
Na plus cena, wydajność, dostępność oraz duża paleta kolorów.

Polecam, naprawdę warto wypróbować :)

kolor red

Użycie tej farby to najgorsze co mnie w życiu spotkało. Zamiast czerwieni mam na głowie odcień którego nawet nie potrafię zdefiniować. Przypomina za przeproszeniem gówno wymieszane z błotem. Powinni wycofać to z produkcji. Mam nadzieję, że Ci, którzy wydali to na półki sami będą przechodzili przez to samo co przechodzę ja.

Nie polecam blondów z tej marki

Zakupiłam farbę o numerze 13.01 producent zaleca mieszac z utleniaczem 12 %jednak ja wymieszalam z 9%. Włosy już przy płukaniu z farby w dotyku były szorstkie i niewrygodnie splatane. Gydby nie nałożenie porządnej maski i odżywki miałabym siano zamiast włosów na głowie. Kolor przyzwoity ale włosy zniszczone na długości nie mowiąc o końcówkach które są obecnie jedynie do obcięcia. Szczerze nie polecam.

fajna, tania

Bardzo fajna, tania i wydajna farba o dużej pojemności.Nie niszczy włosów i nie wysusza. Włosy po niej lśnią jak tafla, kolorek ładny i intensywny. Kolor długo sie utrzymuje , nie blaknie i nie robi się matowy

super

Farbowałam tą farbą włosy u fryzjerki , kolor wyszedł jak na testerze . Ciemny czekoladowy brąz jest brązem a nie czernią jak przy wielu farbach . Włosy są w dotyku miękkie i błyszczące . Polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno , duze

Super farba ! Naturalny efekt !

Farba jest naprawdę świetna a kolory wychodzą bardzo naturalnie i tak jak na próbniku.
Obecnie używam koloru nr 8.1 czyli jasny popielaty blond, ale używałam też 7.1 i 6.1 i nigdy się nie zawiodłam.
Zapach typowy dla farby czyli trochę drażniący, ale da się przeżyć.
Włosy po koloryzacji są miękkie bez użycia odżywki... i ten blask ! Ślicznie się błyszczą.
Opakowanie bardzo wydajne.
Cena w porządku.

Czego chcieć więcej ? :) Jednym słowem POLECAM !

Ilość zużytych opakowań: trzy