Avon, Luck Limitless EDP

Avon, Luck Limitless EDP

Nowy, ekskluzywny zapach AVON Luck Limitless został stworzony po to, aby dodać pewności siebie w drodze do sukcesu.

Ekscytująca kompozycja oparta na najbardziej luksusowych składnikach. Wiodącą nutą jest ekskluzywny bursztyn diamentowy, który łączy w sobie zmysłowe, żywiczne ciepło z niezwykłą mocą diamentu - symbolu władzy i śmiałości. W połączeniu z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru, zapach doda Ci pewności siebie, aby sięgnąć po to, co tylko zechcesz.

>100ml, 50 - 100ml
wody perfumowane

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

• Flakon: 5

Najlepsze perfumy z całej serii

Perfumy Luck mam wszyskie i każdy zapach służy na inną okazję. Ale ten jest najlepszy.

Idealny pod każdym calem. Ten zapach uwodzi nie tylko mnie. Ludzie myślą, że to jakieś bardzo drogie perfumy. A tu proszę.

Używam ich, gdy jestem ubrana bardziej elegancko.

Piękny zmyslowy zapach<3

Zapach długo utrzymuje sie na ubraniach jak i na ciele. Idealny zapach na wiosnę. Miałam okazję przetestować ponieważ jestem konsultantką w AVON. Z całego serca mogę polecić ten zapach każdemu.

obłędny zapach

perfum dostałam od mamy na swieta, jesy konsultantka avonu.
co pierwsze to zachwyciła mnie szklana buteleczka, ktora zdobi moj pokoj na komodzie. zakretka w ksztalcie kokardki w kolorze zlotym wyglada bardzo elegancko. pokochalam ten lekki subtelny a zarazem orzezwiajacy zapach perfumu. juz poprosilam mame by zamowila kolejny

piękny, świeży zapach

Widzę, że perfumy mają już całe mnóstwo pozytywnych recenzji, ale i ja dorzucę od siebie 3 grosze. Też jestem bardzo zadowolona z tego zapachu.

Zacznę od tego, że perfumy są w eleganckim flakoniku, który śmiało można postawić na półce jako ozdobę. Flakonik jest szklany, widać przez niego ile jeszcze perfum zostało. Szkło butelki jest bardzo trwałe. Same perfumy są koloru niebieskiego. Na zakrętce ma złotą kokardę. Seria Luck charakteryzuje się właśnie tą kokardą.

Wydaje mi się, że zapach pasuje bardziej na wiosnę i na lato. Raczej pasuje mi do młodszych kobiet bo podkreśla taką dziewczęcość.

Jeżeli chodzi o trwałość to nie jest ona najgorsza, ale nie są też zabójczo trwałe. Może dlatego, że zapach jest delikatny to już po kilku godzinach (ok. 5 -6) nie jest wyczuwalny.

Zapach jest bardzo elegancki. Jest on lekko słodkawy, ale później przechodzi w bardziej wyrafinowane nuty. Wyrazisty, ale nie za ciężki, doskonale nadaje się i na imprezę i na co dzień. Ciekawie rozwija się na ciele, dobrze wyczuwa się nuty początkowe i nuty serca. Połączenie wanilii z orzeźwiającym pomelo i orchideą daje fantastyczny efekt. W zapachu nie jest wyczuwalny alkohol tj. u niektórych tanich perfum czuć go na początku.

Zapach jest dostępny w każdym katalogu avon. Dostępne są też inne zapachy z serii luck. Przymierzam się do przetestowania avon luck la vie. Cena perfum bardzo w porządku, tym bardziej, że często je można spotkać w promocji.

• Flakon: 5

Perfum jest bardzo piękny, zapach unosi się na bardzo długo, cena jest troche wysoka, idealny na wyjście z przyjaciółmi, mogę polecić wszystkim kobietom

Recenzja po próbce

Perfumy idealne na okres wiosenny, kiedy wszystko budzi się do życia, bo ten perfum jest mega świeży, intensywny (na początku), ale nie nachalny. Jest to produkt idealny na codzień, na wyjście do pracy, do miasta, ze znajomymi, nawet na randkę się sprawdzi. Jest to zapach uniwersalny.
Trwałość bym powiedziała, że około 6-7 h, tyle mi się utrzymywał, wiec jestem zadowolona z tego.
Flakonik widzę, że ma bardzo uroczy, idealnie by dostrajał toaletkę.

Bardzo subtelny zapach

Pierwsze co przykuło moją uwagę jeśli chodzi o te perfumy to piękny flakonik, jak już otrzymałam paczkę z buteleczką po prostu zakochałam się w nutach w niej zawartych.

Nieskazitelne, majestatyczne, wyjątkowe...

Perfumy Limitless od Avon to udany produkt. Robią dobre pierwsze wrażenie już na wstępie - swoją śliczną, uroczą buteleczką. Jak się okazuje jej wnętrze jest tak samo piękne. Poprostu perfumy dla prawdziwej damy.. Zapach mają urzekający, delikatny a zarazem bardzo wyraźny. Kwiatowy, romantyczny z nutą słodyczy. Jak ktoś poniżej powiedział - dla anioła. Czyste, nieskazitelne, majestatyczne.. Piękne..

Bardzo oryginalny zapach

Oryginalny i piękny. Poleciłam koleżankom w pracy i całe biuro pachnie tym perfumem. Ogólnie zapach nigdy mi się nie znudzi. Jest bardzo trwały, intensywny, słodki, intrygujący. Opakowanie ma również ciekawe. Dla mnie taki... luksusowy. Można go kupić w dobrej cenie. Chętnie go używam wiosną. Dla mnie właśnie kojarzy się z tą porą roku, gdzie wszystko budzi się do życia. Ogólnie polecam gorąco!

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Uwodzicielski zapach

Lubię otulać się pięknymi zapachami, które dodają mi pewności siebie, uwodzą i kuszą. Od razu zauroczył mnie flakonik. Idealnie wygląda na toaletce. To faktycznie ekskluzywny zapach, który nadaje się na wieczór, ale nie odmawiam sobie tej przyjemności i za dnia na wiosnę i lato. Luksusowe składniki sprawiają, że zapach jest niepowtarzalny. Avon Luck Limitless oczarował mnie. Pachnie słodko, ślicznie, kobieco i uwodzicielsko. Trawłość perfum określam bardzo dobrze, wytrzymują prawie cały dzień, na ubraniach znacznie dłużej. To jedne z moich ulubionych perfum, polecam:)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

śliczny flakonik, delikatny zapach

Perfumy firmy Avon nie są zbyt trwałe i trzeb, co dwie, trzy godziny ponownie aplikować zapach. Zapach delikatny, intensywny przez około godzinę od zastosowania. Zaletą jest oryginalny flakon- polecam na prezent, bo ma uniwersalny zapach. Jednak jak dla mnie- zbyt uniwersalny.

Ojjj nie nie

W tych perfumach jest potencjał. Ale ja fanką nie zostanę. Zapach jest mocny, z gatunku tych słodszych, nie potrafię wyodrębnić żadnej konkretnej nuty oprócz czegoś plastikowego i typowo avonowego.
Na początku mi się podobał, bo był inny niż to, co używałam dotychczas, niestety zachwyt minął po kilku użyciach. Prawie pełny flakon oddałam mamie, która czuję, że go używa. Ja już niestety tego zapachu nie jestem w stanie znieść, jak tylko go poczuję mam ochotę wyjść z pomieszczenia, uciec gdzieś kilometr dalej, byle tylko przestał mnie irytować.
Trwałość ma dużą, a projekcję wprost niesamowitą, jeden psik wypełnia pokój.