Depileve, Wosk miękki z aplikatorem w rolce

Depileve, Wosk miękki z aplikatorem w rolce

Delikatny wosk do depilacji ciała metodą na ciepło przy użyciu metody paskowej. Dzięki wbudowanemu aplikatorowi w rolce, wosk idealnie się sprawdza do depilacji większych obszarów ciała.

woski do depilacji
łagodzące
w tubie

Klasyczny wosk w rolce

Wosk w rolce Depileve ma standardową wielkość, dzięki czemu pasuje do większości podgrzewaczy, nie tylko z tej samej firmy. Szybko się nagrzewa. Dzięki wygodnemu aplikatorowi możemy z łatwością rozprowadzić wosk równomiernie na skórze, przez co depilacja jest bardzo szybka.

Nie podrażnia skóry, nie przesusza jej. Dobrze przylega do pasków, a co za tym idzie, nie zostaje na skórze, co jest często problematyczne. Cena produktu jest niska, a jej stosunek do jakości bardzo wysoki. Posiadam kilka opakowań, ale jak mój zapas się skończy to kupię kolejne opakowanie. Polecam kupować w serwisach aukcyjnych, wtedy cena jest korzystniejsza.

Najlepszy wosk w rolce

Jak na razie nie zamieniam na inny, wosk świetnie łapie nawet najkrótsze włoski, jedna warstwa wystarcza aby pokryć , szybko się rozgrzewa, bardzo wydajny, wymiary które pasują prawie do każdego podgrzewacza, nie podrażnia skóry najlepszy wosk do depilacji ciała polecam:)

Najlepszy ze wszystkich

Wosk Depileve jest najlepszym jaki miałam do tej pory. Od czasu do czasu "zdradzałam go " z innymi tańszymi odpowiednikami, które kusiły niższą ceną, i zawsze do niego wracałam. Od dłuższego już czasu pozostaje mu wierna.

+ wkład ma standardowe wymiary i pasuje do każdego podgrzewacza, nie tylko do tego marki Depileve. Ja mam najzwyklejszy, jeden z tańszych i pasują bez problemu.
+ rozgrzewa się dość szybko, choć na to ma też wpływ moc naszego podgrzewacza
+ całość wosku zostaje na pasku, nie ma żadnych resztek na skórze, które trzeba później domywać
+ nie podrażnia skóry
+ dobrze łapie nawet krótkie włoski
+ dobrze się rozprowadza, jednolitą cienką warstwą, wystarczającą do usunięcia włosków, nie tworzą się żadne przerwy ani dziury.
+ wygodna rolka, która się nie zacina. Oczywiście po każdej depilacji w rolce zostają pozostałości wosku, który naturalnie zastyga. Po podgrzewaniu trzeba najpierw rolką przejechać po pasku a nie po skórze, aby ciepły wosk spłynął i rozgrzał ten który osiadł w rolce i zastygł. Nie jest to problematyczne, wystarczy 1-2 ruchy rolką i wszystko nadal działa super.
+ jest wiele rodzajów wosków, najróżniejsze zapachy i dodatki które dla mnie niewiele zmieniają jeśli chodzi o jakość. U mnie najlepiej się sprawdza ten klasyczny, miodowy.
+ nadaje się zarówno do depilacji ciała jak i twarzy oraz okolic bikini.