L'biotica, Dermomask, Maseczka `Intensywne nawilżenie`

L'biotica, Dermomask, Maseczka `Intensywne nawilżenie`

Maseczka intensywnie nawilżająca zawiera 2% Cucumis sativus (wyciąg z ogórka) oraz 2% Vitis vinifera (wyciąg z winogron). Połączenie naturalnych składników pozwala na pełne odżywienie i odświeżenie skóry, dzięki czemu staje się ona wygładzona, elastyczna i zmiękczona.

2% Cucumis sativus dzięki dużej zawartości soli mineralnych i wody działa odżywczo na spragnioną skórę, łagodzi podrażnienia i przywraca jej naturalną równowagę kwasową. Ma także doskonałe działanie tonizujące. Intensywnie odświeża i zmiękcza skórę.

2% Vitis vinifera zawiera bardzo dużo odmładzających polifenoli, fitohormonów, witamin i kwasów owocowych, dzięki czemu stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zwiększa również właściwości obronne skóry i chroni ją przed wolnymi rodnikami.

klasyczne
sucha, normalna
wygładzające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, nawilżające
w saszetce
bogate

Nie dla mnie!!

Kupilam po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i bardzo sie rozczarowalam!!Maseczka nie wchlania sie czego bardzo nie lubie!Twarz jest tlusta i klei sie do poduszki!Zadnego nawilzenia,nic!Najgorsza maseczka jaka mialam!

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Naprawdę dobra

Ja mam tą maseczkę w opakowaniu z dozownikiem 50mlrzeczywiscie jest dobra ,dobrze nawilża, suchą skórę poratuje na pewno .Poprawia koloryt cery jest dosc wydajna nie trzeba jej kłasć grubą warstwą.Warto wypróbować.Skóra po niej jest nawilżona i mięciutka.

cudo!

po użyciu skóra staje się mięciutka i nawilżona, drobne zmarszczki np. te pod oczami znikają, cera wygląda zdrowo, jest rozświetlona i świeża. żadnych podrażnień, zapach bardzo przyjemny:) jedna saszetka starczy na bardzo długo. wszystko na + polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

O.K.

Kupiłam ją w SuperPharm, kiedy była w promocji.
Zazwyczaj wybieram maseczki nawilżające i na pękające naczynka.

+Normalna, lekko gęsta konsystencja, przyjemnie zastyga na twarzy
+Zmywam ją nawilżoną chusteczką Huggies bez żadnych trudności
+Skóra po kilku dawkach jest napięta, nawilżona, nabiera promiennego wyglądu
+Nie jest droga, a wydajna - z jednego opakowania korzystam trzykrotnie.

Godna polecenia dla cery wrażliwej, tłustej a przesuszonej.

Jednak wolę La Roche-Porsay i ich maseczki nawilżające.

Ilość zużytych opakowań: dużo.

super nawilża, poprawia stan skóry

Maseczka jest rewelacyjna, trafiłam na nią przypadkiem, chcąc wynagrodzić skórze zarwane noce. Postanowiłam używać ją jako kuracje- codziennie na noc, przez cały tydzień, dozując ilość znacznie większą niż w przypadku kremu do twarzy. Jedno opakowanie starczyło na 6 takich hojnych zastosowań. Efekty jakie zauważyłam:
+ Naprawdę dobrze nawilża, skóra przestaje być ściągnięta, suche skórki znikają już po pierwszym zastosowaniu
+o poranku skóra jest świeża, niezapchana, jakby rozjaśniona i rozświetlona- po prostu wypoczęta
+ drobne linie spowodowane przesuszeniem (np pod oczami) ulegają wygładzeniu
+ normalizuje skórę-moja mieszana skóra w dzień się mniej przetłuszcza
+ładny, niedrażniący zapach
+możliwość kupienia maseczki w standardowym opakowaniu z pompką (50ml), co na pewno zrobię, gdyż mam zamiar pozostać jej wierna, a problem z przechowywaniem naderwanej saszetki zniknie

Słowem spodobał mi sie pomysł używania maseczki nie przez 20 minut, a przez całą noc jak zaleca producent- wtedy efekty są spektakularne. Podobnie jest u dermiki.
Małym minusem jest błyszczenie się skóry po zastosowaniu, ale przecież idziemy spać, nie pokazujemy się światu i można to przecierpieć;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10ml

Bardzo dobra.

Maseczkę kupiłam po raz pierwszy, bo poleciła mi ją siostra. Świetnie radzi sobie z moją przesuszoną od maseczki oczyszczającej skórą.
Tak więc świetnie nawilża, ma przyjemny zapach, skóra jest wygładzona, maseczka jest bardzo wydajna, ma niską cenę, jest ogólnie dostępna. POLECAM!

Maseczka spełniająca oczekawania :)

Poleciła koleżanka z pracy. Kupiłam opakowanie 50ml za niecałe 18zł. Cena ok ... bardzo praktyczny aplikator.
Po nałożeniu maseczki przez chwilę jest uczucie &quot;tłustego kremu&quot;.
Po chwili znika, widać jak maseczka wchłania się w skórę, pozostawiając ją niesamowicie gładką.
Producent zaleca ścierać pozostałość wacikiem, ale ja pozostawiam ją na twarzy po 15-20tu minutach wklepując pozostałości.
W połączeniu z maseczką regenerującą i oczyszczającą z tej serii cera jest w bardzo dobrej kondycji.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Rewelacja!

Pierwszy produkt, który pomógł mi z moją skórą która jest strasznie przesuszona co jest dziwne, gdyż mam cerę z trądzikiem i dzięki wydzielanemu sebum powinna być natłuszczona. Po nałożeniu bardzo fajne uczucie, tylko zaczęły się tworzyć dziwne kuleczki na twarzy i nawet po umyciu nadal je z niej ściągałam. Jedna saszetka starcza na dwa razy. Stosowałam razem z maseczką oczyszczającą i efekty ogromne.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Mój:)

Maseczka jest rewelacyjna.Kosztuje w promocji 2,99zł i starcza na 3 użycia. Od miesiąca używam jej raz w tygodniu do całkowitego wchłonięcia. Nie cierpiałam maseczek, których się nie zmywa wodą, ale ta się super wchłania.Mam tłustą cerę,a dzięki niej jest ona nawilżona, bez wyprysków i nie błyszczy się. Przetestowałam tysiące maseczek i niewiele określić mogę swoim KWC.
Jesli ktoś chce nawilżenia to tylko ta.
B.polecam.

Miłość od pierwszego użycia.

To cudowne, jak przypadki czasem potrafią pozytywnie zaskoczyć. Stałam w ogromnej kolejce w aptece & moją uwagę przykuła ta maseczka, a w szczególności deklaracja, że jest wolna od parabenów & SLS. Nie była droga (ok. 3,50). Dodatkowo wzięłam jeszcze oczyszczającą, ale ta aż takiego wrażenia na mnie nie zrobiła...

Bo nawilżająca jest absolutnie rewelacyjna! Zacznę od początku: cudownie miękko aplikuje się ją na twarz. Zawsze nakładam maseczki pędzlem, ale tu z przyjemnością robię to palcami. Piękny, delikatny zapach, aż się czuje, jak odżywia cerę...Jedna saszetka wystarczyła na trzy użycia, od razu pobiegłam do apteki po kolejne opakowania. Zmywa się szybko & bezproblemowo, ale najważniejszy jest EFEKT! Cera wyraźnie rozjaśniona, miękka, nawilżona, gładziutka, po prostu wspaniała. Zero podrażnienia, wysypu, zapchania.

Stosowanie tej maseczki to najprawdziwsza przyjemność & po prostu staje się moim numerem jeden!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Świetna!

Bardzo dobra maseczka. Kupiłam ją, by nawilżyć swoją cerę podrażnioną Brevoxylem - chyba w niej jako jedynej nie znalazłam parafiny i innych składników komedogennych (jedynie glicerynę), parabenów ani sls. Świetnie nawilża, jest delikatna, nie zapycha, pomaga uporać się z suchymi skórkami. Mnie jedno opakowanie starczyło na dwa razy. Już tęsknię za pełnowymiarowym!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno i będzie więcej

maseczka jest naprawdę świetna, mam cerę mieszaną ze skłonnością do suchej i czasami zdarza się że moja skóra w niektórych partiach twarzy jest przesuszona, a ta maseczka mi pomaga :) ładnie nawilża i wygładza skórę, po niej moja skóra jest mięciutka:) polecam produkt, cena jest niska a maseczka naprawdę dobra, ale bardziej opłaca się kupić opakowanie pełnowymiarowe z pompką (50ml) niż saszetki po 10ml. polecam warto wypróbować