Manna Kosmetyki Naturalne, Kamforowe mydło do twarzy

Manna Kosmetyki Naturalne, Kamforowe mydło do twarzy

Wyjątkowo dobrze oczyszcza skórę i wspaniale ją regeneruje, a jej właściwości odbudowywania struktury skóry znane są już od dawna.

Czego możesz oczekiwać od nowego produktu Manny, kamforowego mydła do twarzy?
- dzięki zawartości oleju kokosowego dobrze się pieni,
- dzięki zawartości masła kakaowego jest miękkie, kremowe i nawilżające,
- dzięki zawartości masła shea regeneruje skórę i skutecznie eliminuje jej niedoskonałości
- dzięki zawartości białej glinki doskonale oczyszcza skórę,
- dzięki zawartości kamforowego olejku eterycznego skutecznie likwiduje zmiany trądzikowe,
- różnicę widać już po krótkim czasie stosowania, ponieważ ten całkowicie wolny od chemii kosmetyk zapewni kompleksową pielęgnację tłustej, problematycznej skórze.

Dzięki stosowaniu kamforowego mydła do twarzy z łazienki możesz się pozbyć:
- pianki, żelu lub toniku do mycia twarzy,
- preparatu przeciw trądzikowi,
- korektora,
- podkładów,
- balsamu do ciała.

mieszana, tłusta, dojrzała, trądzikowa
odświeżające, antybakteryjne, łagodzące, nawilżające, oczyszczające
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez parabenów
50 – 100ml, <50ml
oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
w kostce
mydło

Must have dla cery wymagającej regularnego oczyszczania

Jestem kobietą, której jeszcze nigdy w życiu nie trafiło się, kupić jakiegoś kosmetyku do oczyszczania twarzy drugi raz. Zawsze zużywałam jakąś piankę, żel lub emulsję do końca stwierdzając "no takie średnie", "mogło być lepiej","niby dobre, ale...". Aż w końcu zakupiłam to mydło. TO MYDŁO! Jest wspaniałe! Wspaniale oczyszcza! Po użyciu czuć lekkie uczucie ściągnięcia, ale przecież po oczyszczaniu wszystkie nakładamy krem, prawda? Podejrzewam, że to właśnie kamfora ma na moją skórę taki dobroczynny wpływ. Gdybym odkryła to mydło wcześniej (tak z 10 lat wcześniej), to mogłabym się szczycić piękną cerą jako nastolatka. Szkoda, że wtedy nie wiedziałam o istnieniu takich cudowności. To mydło zakupiłam potem w ilości hurtowej dla wszystkich nastolatków w mojej rodzinie. Mydło kupowałam dla siebie już kilka razy. Węglowe z tej samej firmy było dla mnie za mocne i wysuszające (mam cerę mieszaną) i nie wymęczyłam tego do końca.

Naeeszcie coś co naprawdę działa !

Od kilku lat szukałam kosmetyku do mycia twarzy, który mógłby mojej mieszanej, tradzikowej ( trądzik dorosłych) i wrażliwej cerze. Przetestowałam chyba większość marek. Mydła manna używam od ok 3 tygodni i efekt jest super. Trądzik zniknął całkowicie. Na pewno wypróbuję też inne kosmetyki z tej firmy ????

Cudo do twarzy

Świetne mydło do twarzy! Używam codziennie wieczorem i po zmyciu makijażu w ciągu dnia. Skóra jest świeża, odżywiona, nawilżona i czysta. Nie odważyłam się używać do demakijażu mimo, że producent zapewnia, że można. Przeraża mnie myśl o szczypiących oczach. Moja cera wygląda na dużo zdrowszą i ładniejszą odkąd używam mydła.