Calvin Klein, Man EDT

101181 opinii
hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 3.64/5

'CK Man' - zapach podkreślający muskulaturę mężczyzn. Dedykowany pewnym siebie, nowoczesnym i jednocześnie ponadczasowym mężczyznom. Jest to minimalizm zaklęty w flakonie...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, bergamotka, fiołek, rozmaryn
nuta serca: muszkatołowiec korzenny, mięta, kadzidło, liście laurowe
nuta bazy: cyprys, ambra, drzewo gwajakowe, piżmo, drzewo sandałowe.

drzewne
wody toaletowe

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Cudowna woda

Piękny zapach...woda toaletowa Calvin Klein Man to zapach drzewno- korzenny. Nuty bergamotki i rozmarynu pobudzą Twoje zmysły a esencje gałki muszkatałowej, mięty i liścia laurowego dodadzą męskości i elegancji. Te wszystkie zapachy wzmacnia esencja piżma, cyprysu oraz drzew: gwajakowego i sandałowego. Możesz z niego korzystać nie tylko w chłodniejsze dni, ale również w te cieplejsze. Będzie Ci towarzyszył w pracy, w czasie wolnym albo podczas wieczornych wyjść, kiedy to odkryje swoje korzenne oblicze.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Ciepły zapach

Woda toaletowa jaką kupiłam jakiś czas temu mężowi na E-glamour. Flakonik jest bardzo toporny, kwadratowy, płaski, szeroki. Spodziewałam się mocnego, intensywnego zapachu. Intensywny jest ale jest delikatny, subtelny, określiłabym go jako "zielony". Wyczuwam tu przede wszystkim cytrusy. Jest idealny dla mężczyzn w każdym wieku. Sprawdza się zarówno na dzień, jak i na wieczorne wyjście. Trwałość mogła by być trochę lepsza. Mężowi zapach bardzo się podoba.

• Flakon: 3

Bardzo lubię, kupione na promocji przypadkiem

Perfumy są według mnie super, pachną jednocześnie świeżo ale również męsko, mocno. To zdecydowanie świeży, drzewno-korzenny zapach na co dzień. Początkowo mocno czuć fiołka i mandarynkę, później czuć kadzidło wymieszane z miętą. Całość ostatecznie jest bardzo aromatyczna i zmysłowa.
Perfumy nie są super trwałe, ale przyjemne.

Uwielbiam

Najlepszy perfum jaki kupiłam swojemu facetowi jak dotąd. On też jest zadowolony. Elegancki flakonik, który jest minimalistyczny i wytrzymały (spadł nie jeden raz i dalej się trzyma). Zapach utrzymuje się przez cały dzień, jest nie do zdarcia. Pachnie naprawdę bardzo ładnie nie jest ani za mocny, duszący ani za lekki. Jest idealny.

Zdelegalizować Calvina Kleina

Nie mam pojęcia skąd w pozostałych recenzjach wzięły się określenia, że zapach jest słodki i mocny.
Ja dostałem ten zapach w prezencie, sam sobie bym nie kupił takiego zapachu. Ogólnie nie lubię perfum Calvin Klein. To nie są oryginalne zapachu, bez namiastki luksusu.
W tym zapachu jedyne co mi się podobało to flakon. Naprawdę ładny, nowoczesny minimalistyczny.
Sam zapach wali po nosie swoją tanią świeżość. Napisz wprost - wali świeżym ogórkiem, bazarem warzywnym. Nie wyczułem tam chyba żadnej nuty, które są wypisane - mandarynki brak, rozmarynu brak, mięty brak. Nie wiem jak ktoś może opisywać go jako zapachu męski, pikantny, sexy i mocny. Chyba nigdy w życiu nie wąchali lepszych perfum ;) Dla mnie zdecydowana jedna wielka tragedia.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Uwielbiam ja i mój mężczyzna :)

Perfum kupiłam chłopakowi na gwiazdkę. Spodobała mi się ciężko-słodka nuta . Wypróbowałam go na swoim nadgarstku i zadowolona trwałością wiedziałam, że to jest to :)
Ma on prosty, ale bardzo elegancki flakon. Ładnie wygląda na półce w łazience :)
Zapach początkowo jest ciężki, ale gdy rozejdzie się po skórze odkrywa swoją słodką woń, Naprawdę duży plus za trwałość, wyczuwalny jest przez pół dni na skórze, a na ubraniach potrafi utrzymać się jeszcze dłużej. Myślę, że jest to zapach jesienno/zimowy, na lato raczej jest zbyt ciężki.

Kupiony w: Inna perfumeria

idealnie męski :)

Kupiłam CK Man dla mojego chłopaka na prezent. Długo szukałam odpowiedniego produktu, ponieważ lubię męskie, raczej mocne zapachy (ale nie za mocne). Stąd też zadanie nie było łatwe :D Biorąc pod uwagę fakt małego studenckiego budżetu do wykorzystania :) Zapach jest wyczuwalnie męski - taki jak lubię, jeżeli chodzi o trwałość to wydaje mi się, że jest normalna - nie za długo nie za krótko (jak ktoś wymaga długotrwałego zapachu ciągnącego się pół km za nim to zawsze może psiknąć się jeszcze raz) :D W promocji można kupić je po okazyjnej cenie. Jak najbardziej mogę polecić ten produkt każdemu mężczyźnie ;) Jest cudowny !

świetny!!

BARDZO PRZYJEMNY ZAPACH, JEDEN Z CIEKAWSZYCH I BARDZIEJ ORYGINALNYCH NA RYNKU!

Jest to mało popularny zapach. Pachnie inaczej niż większość perfum- nie jest to typowy zimowiec ani świeżak.
Ten zapach gryzie, wierci w nosie, jest mało dyskretny na poczatku, rzuca sie w nozdrza, jest niepokojący, nie uwodzi od razu jak niektóre perfumy. Na początku jest bardzo męski, kojarzy się z whisky, cygarami i ciemnym gabinetem. Pasuje do zarostu i dezynwoltury. Można go określić jako bezkompromisowy, pachnie lasem i dzikością, by po paru godzinach złagodnieć-m pojawia się coś słodkawego ale wciąż nietypowego, zapach wciąż jest ciepły i nieco ciężkawy.
Jest bardzo trwały i esencjonalny, pachnie zupełnie inaczej na skórze i na papierze- przepaść jest o wiele większa niż w przypadku innych zapachów. I na skórze wypada lepiej.
Uwielbiam ten zapach, jest o wiele ciekawszy i bardziej męski niż inne zapachy Calvina. Poza tym myślę że warto się wyróżnić i nie pachnieć Euphorią albo Fahrenheitem jak połowa populacji mężczyzn. :)

Flakon bardzo udany, nie jest to kolejne wcielenie klasycznej biżuteryjnej buteleczki ani futurystyczny niewypał, jest dyskretne i tajemnicze, bez pretensjonalne. Zapach broni się sam, nie trzeba mu cacka za opakowanie :)

zapach 5
flakon: 4
trwałość: 5

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelacja.

Nie wiem skąd bierze się przekonanie, że jak zapach nie wali po nosie jak typowy brutal to nie jest to zapach męski o.O
Nigdy w życiu nie uznałabym zapachu "MAN" Calvina Kleina za zapach unisex, ponieważ najzwyczajniej nie wyobrażam sobie jaka kobieta mogłaby nim pachnieć!

Zapach ten kupiłam w ciemno O.o
Pilnie poszukiwałam prezentu dla mojego taty (wtedy miał 45 lat) i w jednym ze sklepów w ręce wpadł mi komplet (edt+ woda po goleniu). Powąchałam i pomyślałam: raz się żyje. Za całość zapłaciłam 180 zł, czyli - jak się później okazało - niewiele jak za ten zapach.

"MAN" jest zapachem niszowym. Nie spotyka się go zbyt często ani na sklepowym półkach, ani na mężczyznach, ani w rangingach \\\\\\\'top10 zapachów\\\\\\\'
(osobiście uważam to za zaletę).

Jest to zapach ciepły o (wg mnie) rewelacyjnym składzie. Używany jesienią i zimą daje cudowną aurę męskiej obecności - ale nie nachalnej i za wszelką cenę. Jest niewiarygodnie trwały.
Na pochwałę zasługuje wg mnie również flakon.

Dla taty kupuję już kolejną flaszkę, ponieważ on także nie wyobraża sobie by pachnieć czymś innym.

ciepły

zapach przyjemny, ciepły. idealny na jesień/ zime. dobry,jako pierwszy "mocniejszy" po świeżakach. ma w sobie to coś, co przyciąga. dodatkowo trwały, na skórze mojego wyczuwam go nawet do 8h, na ubraniach dłużej. intensywny, póżniej subtelnieje. wlasnie te ostatnie nuty lubie najbardziej.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: -

Minimalista bez charakteru

Minimalista.

Nie jest to zapach dla prawdziwego faceta, raczej unisex.
Moim zdaniem jest nijaki, brak mu charakteru i głębi. W pierwszych chwilach całkiem znośny, potem te fiołki (?), które mi nie przypadają do gustu. Zapach jest nudny, niespecjalnie się rozwija. Z trwałością też nie jest najlepiej, ja go wyczuwam ok 3 godzin. Spodziewałem się czegoś z pazurem, ale się zawiodłem.
Jeśli chcesz się wyróżniać z tłumu odradzam ten zapach.
Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:tester

unisex

Na pewno nie jest to zapach dla 100% mezczyzn, a raczej unisex. W sumie to nawet gdzies wyczuwam tutaj echa legendarnego One. tak ogolnie to jest to mandarynkowo - ziolowy koktajl. I to sie wlasnie glownie tutaj wyczuwa - mandarynke z mega swiezymi nutami miety i rozmarynu. Jak czesto w zapachach CK - slodkie nuty przeplataja sie z lekka ostroscia.
Daje 4 gwiazdki, bo zapach bardzo mi sie podoba i z powodzeniem moglabym go nosic codziennie, ale jest bardzo nietrwaly. Po godzinie nic juz nie czuc i wlasnie dlatego nie polecam zakupu. Ale przetestowac warto.
Butelka super - czysty minimalizm.

Używam tego produktu od:testy