Hugo Boss, Boss Bottled United EDT

Hugo Boss, Boss Bottled United EDT

Aromatyczny cytrusowy zapach dla pewnego siebie mężczyzny, który wie, czego chce. Idealny do używania na co dzień i na specjalne okazje.
Kategoria zapachu: świeży
Nuta zapachowa: cytrusowo-drzewna
Nuty głowy: mięta.
Nuty serca: mięta, pomarańcza.
Baza: drewno kaszmirowe, korzeń irysa, paczula, wetyweria.

wody toaletowe
zielone / cytrusowe
Rekomendacja
na dzień, jesień / zima, wiosna / lato, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Świetny zapach, który ma coś w sobie.

Przyznaję, skusiła mnie wielka srebrna butelka. :D Wyglądała dostojnie, świeciła się w blasku świateł i ... skusiła. Druga prawda taka, że zapach jest śliczny. Męski, orzeźwiający z cytrusowymi akordami w tle. Towarzyszą im eleganckie nuty korzenne, które chwytają "za gardło" i przyciągają :) Lubię gdy mój mężczyzna tak pachnie. On też lubi ten zapach.

Wielki flakon jest wydajny, a patrząc na to, że na półce jest kilka innych jeszcze to jest to zakup na lata! Najlepsza inwestycja!

Warto wąchać i szukać swoich zapachowych ideałów w perfumeriach stacjonarnych. My tak robimy, a zakupy ... przez internet. Zawsze jest taniej! :)

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Intryguje.

Cześć

Hugo Boss Bottled United Limited Edition. To woda toaletowa, która w pierwszej kolejności zachwyciła mnie swoim designem, a następnie swoim zapachem. Od dawna wiadomo, że często kupujemy oczami, jednak to zawartość jest najważniejsza.

Kupiłam je mężowi na prezent, ponieważ uwielbiam kupować perfumy na takie okazje.

Krótko o samej wodzie toaletowej .

Nuty głowy: kwiat bukko, czerwona pomarańcza
Nuty serca: korzeń irysa, mięta,arbuz
Nuty bazy: wetiweria, paczula, drzewo kaszmirowe, piżmo

Jest to świeży, aromatyczny, trochę owocowy i cytrusowy zapach. Rozpoczyna się lekkim, owocowym akordem. Mięta nadaje mu świeżości, a nuty korzenne elegancji i "pazura". Nuty sa na tyle dobrze wywarzone, że podkreślają w mężczyźnie wszystko to, co nalepsze. Ten zapach intryguje i zachwyca. Moim zdaniem, jest to bardziej odświeżająca wersja klasycznego zapachu Boss Bottled (ten jest bardziej słodki, delikatny). Tak, dla porównania ????.

Myślę, że Hugo Boss wie jak stworzyć męskie zapachy, aby stały się one kultowe i ponadczasowe. Jest to idealny zapach na prezent.Polecam!

Hugo Boss

Bardzo lubię ten zapach: jest męski a zarazem ma w sobie coś słodkiego.
produkt jest drogi przyznajmy szczerze, ale jego zakup opłaci nam się na długo. pamiętajmy, że mężczyźni są wierni swojemu zapachów i i używają do każdego dnia...
Mój maz uzywa od bardzo dawna i bardzo jest zadowolony
polecam!