L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

Specjaliści z L'Oréal Paris zaprojektowali puder Infallible Prestige Powder , który pomaga zachować nienaganny i długotrwały makijaż.
Ukrywa wszystkie niedoskonałości na powierzchni skóry i nadaje jej jednolitą teksturę. Puder na twarzy utrzyma się przez długie godziny i nie wymaga częstych poprawek.

matujące, utrwalające, kryjące
Krycie
średnie
prasowany
tłusta, normalna, sucha

Fajny!

Podkład dorwałam na promocji w Rossmannie i nie żałuję zakupu. Nie ukrywam, że przyciągnął mój wzrok pięknym opakowaniem, który jednocześnie jest bardzo eleganckie. W środku znajduje się duże lusterko, które jest dodatkowym atutem. Opakowanie na 5. Sam kosmetyk jest idealnym wykończeniem makijażu. Matowi skórę i pozostawia ją naturalną. Jedynie mogłabym się przyczepić do trwałości. Producent obiecuje, długotrwały efekt. W moim przypadku jest on normalny, nic nadzwyczajnego. Jednak w całokształcie jeden, wielki plus.

Zalety:
- opakowanie,
- matowanie skóry,
- naturalny efekt,
- dostępność.

Wady:
- nie działa długo jak obiecuje producent,
- cena.

Fajny produkt.

Jestem posiadaczką skóry mieszanej i lubię używać tego produktu jedynie na krem gdy robię lekki make up no make up. Ma dosyć fajne krycie jak na puder. W połączeniu z kremem wygląda dosyć naturalnie i w porządku matowi twarz, jednak w ciągu dnia niezbędne są poprawki. Gdy próbowałam go z podkładami moja twarz wyglądała ciężko, zbyt pudrowo i trochę robił maskę. Dodatkowo przyciemniał mi kolor fluidu gdyż jestem bardzo blada.
Opakowanie jest świetne i jest to mój ulubieniec jeśli chodzi o kosmetyki do torebki. Lusterko jest bardzo dobrej jakości. Prawdopodobnie kupię go ponownie.

Bardzo dobry mat i krycie!

Puder bardzo dobrze matuje. Krycie oceniam na 10/10. Trwałość również 10/10. Idąc na imprezę nie musiałam w trakcie robić żadnych poprawek. Po prostu Cudo!

Super produkt

Jak dla mnie super! Puder kupiłam w rossmanie na promocji,skusiło mnie jego piekne opakowanie i wnętrze z dużum lustereczkiem.Ogólnie jest bardzo dobrej jakości produktem do zmatowienia i krycia,nie powoduje żadnych plam,dobrze stapia sie z podkładem i jest delikatny,nie zapycha i nie powoduje ciężkości na twarzy.

puder

Witam jest to bardzo dobry matujący puder ,dobrze kryjący nie robiący plam na twarzy bardzo długo sie utrzymuję i jestem z niego zadowolona. konsystencja jego jest idealna dla mnie 10 na 10 :)

polecam

Pokochałam ten puder od pierwszego użycia, już dawno żaden kosmetyk mnie tak nie zachwycił jak ten oto puder. Po pierwsze opakowanie wygląda bardzo elegancko, opcja z lusterkiem na wielki plus, ponieważ puder można zabrać zawsze ze sobą i nie trzeba nosić dodatkowo lusterka. Puder aplikuje za pomocą pędzla, bo jest mi tak zdecydowanie wygodniej, ale gabeczka nie jest zła. Puder nie brudzi ubrań, nie sypie się tak mocno jak inne pudry, kolor zdecydowanie strzał w 10. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ świetnie matowi skórę, długo utrzymuje się na skórze i utrwala makijaż. Cudo!

Polubiliśmy się ;)

Puder otrzymałam w ramach testów kosmetyków L'Oreal. Byłam go bardzo ciekawa i cieszę się, że mogłam go przetestować.

Odcień jaki dostałam to 160 Sand Beige. Troszkę się go obawiałam, ale niepotrzebnie bo nie jest wcale ciemny.

Opakowanie jest naprawdę ładne, eleganckie i solidne. Puder upadł mi na podłogę i nie dość, że pudełko nie pękło, lusterko było całe, to jeszcze puder został na swoim miejscu! Więc ogromny plus dla firmy. W środku oprócz pudru, jest właśnie wspomniane wyżej lusterko oraz silikonowa gąbeczka. Jeżeli o nią chodzi, to dla mnie raczej mało przydatna. Do pudru zawsze używam pędzla.
Co do samego pudru. Jest on bardzo aksamitny i wydajny. Nie pyli się za mocno, pięknie wygładza buźkę nie podkreślając zmarszczek, porów, czy skórek. Matuje twarz na dłużej niż pudry, których używałam do tej pory. Może nie jest to cały dzień, ale zdecydowanie dłużej wytrzymuje na mojej tłustej cerze. Nie wiem, czy dałabym za niego normalna cenę, ale myślę, że warto się na niego skusić na promocjach.

Super!

Jak dla mnie ten puder jest hitem! Jestem bardzo wybredna, ponieważ nie każdy kosmetyk spełnia moje oczekiwania, jednak ten to mistrzostwo! Idealnie dopasowuje się do koloru skóry, bardzo dobrze kryje i matowi. W upalne dni nie muszę używać podkładu. Ponadto ma bardzo fajne, poręczne pudełeczko. Jedynym minusem jest gąbeczka, ale nie stanowi ona zbyt dużego problemu.

Lubię go

Podoba mi się już samo jego opakowanie, które jest poręczne i bardzo eleganckie. Sam puder sprawdził się u mnie dobrze, ponieważ nie robił efektu maski, współgrał prawie z każdym podkładem i co ważne utrwalał makijaż na długie godziny. Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Całkiem fajny drogeryjny puder.

Puder ma właściwości kryjące, świetnie dopasowuje się do odcienia skóry, ujednolica, wygładza, matuje. Cena mogłaby być niższa, ale w promocyjnej cenie opłaca się go kupić. Nie zapychał mnie i naprawdę fajnie się sprawdza podczas upałów. Opakowanie jest bardzo poręczne, więc możemy go użyć w każdej sytuacji.

Godny polecenia

Od samego początku urzekł mnie swoim opakowaniem z lusterkiem i na dobre trafił do mojej torebki. Puder dosyć dobrze utrwala podkład, nie osypuję się, skóra jest zmatowiona, jednak wymaga ona w ciągu dnia poprawki. Plus za gąbeczkę, jednak chyba wolę go nakładać pędzelkiem. Nie wysusza, nie zapycha. Bardzo wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny puder w ślicznym opakowaniu

Bardzo fajny puder. Używam go do poprawek makijażu w ciągu dnia, gąbeczka w zestawie daje rade :) . Ładnie matowi, nie podkreśla suchych skórek, skóra jest jednolita. Do tego opakowanie, które skradło moje serce!