Make Up For Ever, High Definition Powder (Puder HD)

Make Up For Ever, High Definition Powder (Puder HD)

Niezwykle drobny i ujednolicający - sprawia, że cera lśni pełnym blaskiem, odpowiedni dla każdej skóry, nawet najwrażliwszej.
Dzięki wyeliminowaniu talku nie przesusza.
Biały w pudełku, ale za to całkiem przezroczysty po nałożeniu, dostosowuje się do każdego koloru skóry, od najjaśniejszej do najciemniejszej.
Mikroskopijne sferyczne kuleczki dają efekt rozmywający niedoskonałości i sprawiający wrażenie cery doskonałej i lśniącej blaskiem.

rozświetlający, sypki
tłusta, mieszana, normalna
rozświetlające
Krycie
lekkie

i tak i nie

Mam mieszaną cerę i ten puder świetnie sobie z tym radzi -nawet latem dobrze i na długo matuje .Jest dość drobny,bialutki i jednak lekko wybiela bużkę,trzeba nakładać z umiarem .Nie zapycha,nie ma mowy o jakim kolwiek kryciu ,neutralny i wydaje mi sie,że bez zadań specjalnych...

Używam tego produktu od:jakiś czas

Fatalny wybór

Niestety nic dobrego o tym produkcie nie mogę powiedzieć.
Kiepsko matowi skórę (mam mieszaną bez większych problemów)
Jego bardzo drobna faktura dusi mnie przy nakładaniu, muszę wstrzymać oddech.
"Velvetu" na twarzy zdecydowanie nie ma
Kiepski produkt za duże pieniądze
Może lepsza by była mąka kartoflana?-)
Kupiłam także podkład tej firmy. Oba produkty to jedna wielka pomyłka

Używam tego produktu od:1.5 mies

Tylko dla młodych

Długo zastanawiałam się,czy mogę napisać recenzję tego pudru,ponieważ - choć miałam go u siebie przez jakiś czas - używałam bardzo sporadycznie... Niech jednak moja opinia będzie swego rodzaju przestrogą:
to super fajny puder dla młodych dziewczyn!
Już jedna osoba przede mną zwróciła na to uwagę: idealny dla nieskazitelnych cer.
Zachwyciłam się nim w Sephorze;kupiłam od razu za pierwszym podejściem. Wypróbowany na ręce daje piękne,welwetowe,matowe wykończenie. Sam puder przypomina troszkę mąkę ziemniaczaną (ale taką w świetnym gatunku;)niewielka ilość potrzebna jest do pokrycia twarzy;nakłada się cieniutką warstwą,mięciutko,subtelnie.

Moja cera nie potrzebuje matowienia ani krycia - jest w dość dobrym stanie,jedynie lekkie przebarwienia mnie dręczą i utrwalone już (niestety) zmarszczki mimiczne.
Kupiłam ten kosmetyk z nadzieją,że mnie jakoś wypiękni,ale on niestety bardzo subtelnie - ale jednak - podkreślał te zmarszczki,podkreślał mój wiek....
Także niestety.Nie dla mnie. Ale obiektywnie - to bardzo fajny puder. Fajny efekt daje,i opakowanie też ma fajne;)

Używam tego produktu od:kilu tygodni
Ilość zużytych opakowań:niewielka ilość z pierwszego opakowania.

Podkreślić piękną cerę - tak.

Jest rewelacyjny w zastosowaniu, pod jednym wszakże warunkiem - cera nie wymaga idealnego retuszu. Zatem zadowolone będą Panie, które nie muszą martwić się przebarwieniami, rozszerzonym naczynkami i skłonnością do przetłuszczenia. Oddałam go Koleżance, która nie ma takich problemów i jest w nim zakochana.
Ja niestety musiałam nakładać kilka warstw, by uzyskać efekt zadowalający.
Polecam, ale tylko kobietom z prawie nieskazitelną cerą (:.
Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Suuuper

Puderek rewelacja. Poleciła mi go przyjaciółka i nawet odsypała trochę bo byłam bardzo zadowolona. Moja cera bardzo się świeci i żaden podkład czy puder matujący nie daje rady a ten specyfik nie dość, że matuje na dobrych kilka godzin to jeszcze przedłuża trwałość makijażu. Cena jest niestety bardzo wygórowana bo ok 180 zł ale... Puder ten to 100 % krzemionka, którą można kupić na allegro za ok 5 zł za połowę tego co w opakowaniu pod nazwą make up for ever. Ja kupiłam, używam od miesiąca i nie widzę żadnej różnicy z wyjątkiem ceny. Więc polecam Wam zajrzeć na allegro za krzemionką bo naprawdę nie ma sensu przepłacać kupując 100% minerał w ładnym pudełku jak za o wiele wiele mniejszą kasę kupicie to samo:)

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Nie dla mnie

Cena jest bardzo wysoka a rezultaty nie są jej warte. Po pierwsze mnie bardzo wysuszał skórę, po drugie zaraz po nałożeniu twarz wyglądała brzydko, jakby była niezadbana. Dopiero po godzinie gdy delikatnie zaczynała błyszczeć wyglądała lepiej. Ja po nałożeniu go pędzlem do pudru kabuki, Sephory, dostawałam zaognionych czerwonych plam na twarzy, które znikały po okolo 20 minutach. Pędzel mnie nie uczulił bo nadal go stosuję i jest ok.
Jeszcze jedno- miałam wrażenie, że ponieważ wysuszyl moją twarz to przetłuszczała się bardziej.
Ma też plusy:), bardzo ładne i solidne opakowanie i mega dużą wydajność.

Używam tego produktu od: bardzo długo

spełnienie marzeń

Wow!

Tego się nie spodziewałam - efekt idealny, nawet nałożony na nie przygotowaną twarz (co zrobiła mi konsultantka w Sephorze) świetnie matuje, rozśwetla tak mgliście a nie błyszcząco, co zwłaszcza dla dojrzałej cery jest rewelacyjne - wszystko tuszuje a nie podkreśla niczego. Konsystencja mgiełki, idealnie nakłada się pędzlem kabuki.

Uwaga! Należy nakładać w stopniu minimalnym, większa ilość zamiast matować wybiela :)

Niby tylko 10 g ale przy tej wydajności prognozuję, że starczy mi na co najmniej 1,5 roku. Zdeklasował ukochany do tej pory sypaniec Givenchy Bege Chic.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

swietny!

Troche z "taka pewna niesmialoscia" do niego podchodzilam. Z powodu koloru - balam sie, ze bede wygladac jak dziecie mlynarza... Ale nie - przy nakladaniu miekkim pedzlem rozprowadza sie idealnie i w ogole go na skorze nie widac. Jest za to ladnie zmatowiona i idealnie gladka w dotyku. Moim zdaniem wielki plus nalezy mu sie tez za to, ze nie zapycha porow, a to sie niestety wielu pudrom zdarza.
Wydajnosci nie jestem w stanie ocenic - za krotko go mam. Opakowanie faktycznie mogloby byc praktyczniejsze.

Używam tego produktu od: od 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1wsze

Najlepszy jak dotad

Uwielbiam ten puder!!! Nakladam go pedzlem do pudru z Body Shopu. Doskonale wykancza makijaz. Jest niewidoczny na twarzy (w pozytywnym sensie). No i duzy plus za sklad: 100% silica. Polecam !!!

Używam tego produktu od:5 miesiecy

Niepozorny...

Bardzo dobry produkt. Wyrownuje koloryt skory, matuje, nie zapycha, do tego skora jest niezwykle mila w dotyku, jedwabista. Do tego jest bardzo trwaly. Nie wysusza.

Ma male swiecace sie drobinki, ale jest ich niewiele. Polecam stosowac razem z baza tej samej firmy. Makijaz jest wtedy niezwykle trwaly!

Problematyczne jest pudelko, juz to ktos wspomnial. Trudno jest wiec nabrac odpowiednia ilosc kosmetyku, kiedy sie jest w pospiechu... Za to opakowanie odjelabym gwiazdke, ale puder jest zbyt dobry, no i wydajny. Uzywam od 6 miesiecy. a jest jeszcze sporo na nastepne 6 a nawet i wiecej.

Nie wiem do konca, czy kupie ponownie, bo jestem ciekawa nowinek i moze sie na jakis inny produkt skusze...

P.S. Ten puder stosuje sie po nalozeniu podkladu, zeby podklad utrwalic. Sluzy do wykanczania makijazu i nie stosuje sie go samego.
Używam tego produktu od: ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze

Naturalny :)

Dla mnie puder ma jedynie utrwalać podkład, nadawać ładne, naturalne wykończenie. Ten puder spełnia te oczekiwania. Wygładza, matuje, jednocześnie rozświetlając. Dobry produkt. Utrwala miakijaż na cały dzień, wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Jeszcze nie zużyłam, jest bardzo wydajny.

KOSMOS!

Jesli chodzi o utrwalenie makijażu czy wygładzenie powierzchni skory to ten puder nie ma sobie równych. Skóra po użyciu jest taka aksamitna i satynowa,poza tym HD dobrze matuje,ale jednocześnie nie wysusza.
Gdyby nie to,ze potrzebuje silnego krycia,to byłby moj KCW!

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2giego