Make Up For Ever, High Definition Powder (Puder HD)

Make Up For Ever, High Definition Powder (Puder HD)

Niezwykle drobny i ujednolicający - sprawia, że cera lśni pełnym blaskiem, odpowiedni dla każdej skóry, nawet najwrażliwszej.
Dzięki wyeliminowaniu talku nie przesusza.
Biały w pudełku, ale za to całkiem przezroczysty po nałożeniu, dostosowuje się do każdego koloru skóry, od najjaśniejszej do najciemniejszej.
Mikroskopijne sferyczne kuleczki dają efekt rozmywający niedoskonałości i sprawiający wrażenie cery doskonałej i lśniącej blaskiem.

rozświetlający, sypki
tłusta, mieszana, normalna
rozświetlające
Krycie
lekkie

fatalne opakowanie

Żeby nie było aż tak słodko, zacznę od dużej wady, ale za to jedynej jaką posiada ten puder, a mianowicie - opakowanie. Nie ma na nie sposobu. Za każdym razem jak je otwieram tabuny pudru unoszą się w powietrzu i puder wysypuje się na wszystkie strony. A jestem niezwykle ostrożna gdy odkręcam nakrętkę. Większość pdrów sypkich ma dołączony puszek czy gąbeczkę, które skutecznie zabezpieczają puder, ten nie ma. Przynajmniej mój nie ma, bo o dziwo tester w sephorze posiada puszek. a mój puder kupiony w tej samej perfumerii był bez.Co utrudnia apliakcje, bo zwykle pędzlem zgarniam nadmiar pudru z puszku i w ten sposób nabieram go tyle ile chce.

Wygląda jak mąka. Biały jak śnieg, ale dopasowuje się do każdej karnacji i jest niewidoczny na skórze. Daje naprawdę piękne wykończenie makijażu, połączenie matu i rozświetlenia. Bardzo naturalne.
Starczy na lata, mam go od pół roku i właściwie wcale go nie ubywa, a wydawało mi się, że tracę go mnóstwo przy otwieraniu opakowania. Ale nie używam codzienie, bo mam jeszcze dwa inne pudry i staram się korzystać z każdego po trochu :)

Warto

Chodziłam koło tego produktu 3 miesiące. Podczas każdego pobytu w Sephorze MUSIAŁAM się nim musnąć po dłoni. Cudowna delikatność i niewiarygodna gładkość. Jednak cena i mała pojemność przemawiały do mojego zdrowego rozsądku.
Zawyłam z radości gdy znalazłam ten puder pod choinką :) Nałożyłam i... ups. Córka młynarza....
Półtora tygodnia temu dostałam pędzel kabuki, który okazał się być idealnym kompanem dla pudru. Buzia jak marzenie, bez smug, sama gładkość. Stosuję miesiąc i wciąż korzystam z oparów tj. tego co zgarnę z wieczka :) Jest wydajny, co bardzo mnie cieszy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Uwielbiam

spełnia wszystkie oczekiwania i zapewnienia producenta. Pięknie wygładza, zmiękcza linie i rysy twarzy, matuje, nie zapycha!!
szkoda tylko ,że jest taki drogi ale cena idzie w parze z jakością i wydajnością.