L'Oreal Paris, Eclair, Creme Clair Decolorant (Dekoloryzator)

L'Oreal Paris, Eclair, Creme Clair Decolorant (Dekoloryzator)

Produkt, który pozwoli pozbyć się niechcianego koloru włosów, rozjaśni naturalną czerń, brąz, kasztan pod blondy, jak również poradzi sobie z włosami farbowanymi trwale. Zawiera odżywkę pielęgnacyjną z nutri ceramidami, odbudowującymi uszkodzoną strukturę włosa po dekoloryzacji.

odżywcze, dekoloryzacja
dekoloryzatory

Skuteczny, nie niszczy włosów

Używałam tego produktu dwukrotnie, schodząc z ciemnej czerwieni do jasnego blondu. Po pierwszym zastosowaniu rozjaśnił mi włosy do jasnorudego blondu, odrosty miałam całkiem białe. Po miesiącu użyłam go jeszcze raz i rudy odcień zniknął, stałam się jasną blondynką (kolor włosów był kurczakowożółty mimo późniejszego farbowania na popielaty blond, ale niebieski szampon Joanny go ochłodził) . Dołączona odżywka jest cudowna - włosy były w dobrym stanie, miękkie, świetnie się rozczesywały.

Używam tego produktu od: 8 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Szybki i skuteczny.

Nałożyłam ten produkt na całe włosy (malowane przez około 6 lat na czarno). Efekt? rewelacja. włosy brązowe z refleksami czerwieni. Odrosty oczywiście żółte, ale nałożyłam na nie cimny blond żeby wyglądały naturalniej i za nie cały miesiac powtarzam zabieg. Włosy są na pewno suche ale nie w takim stopniu jak po zwykłym rozjaśniaczu. wrzuce zdjęciu efektu dekoloryzacji.

Niewarty swojej ceny

Kupiłam dekoloryzator, bo z odcieni rudości próbuję dojść do blondu, żeby położyć toner.
Wcześniej włosy dwa razy rozjaśniałam i pofarbowałam popielatym blondem, więc miałam jasnożółte odrosty i jasnorude włosy.
Nałożyłam zgodnie z instrukcją, trzymałam pełne 60 minut, a włosy jak były rude, tak są. Może odrobinę jaśniejsze, ale to mnie zupełnie nie satysfakcjonuje.
Jest go bardzo dużo w opakowaniu, ale to dla mnie akurat minus - wolałabym kupić mniej, a za niższą cenę. Od specyfiku za 10zł nie spodziewałabym się cudów, ale od czegoś za 50zł (i to od L\'oreala) oczekiwałam więcej niż marne rozjaśnienie o pół tonu.

Używam tego produktu od: raz

najlepszy

od ok 6 lat miałam czarne włosy. w międzyczasie udałam się na dekoloryzację do fryzjera, co zaowocowało ciapkami na mojej głowie ( wiem, wiem, ki8epski fryzjer, aczkolwiek zapłaciłam ponad 200 zł). dekoloryzacja tym specyfikiem była decyzją iście spontaniczną. najpierw rozjaśniaczem delii uzyskałam naprawdę ładne ombre- pomyślałam sobie- idziemy na całość. zakupiłam, nałożyłam- naprawdę należy nakładać najpierw na końcówki- i po ok 20 minutach miałam biały czubek głowy, resztę rudą. trzymałam na głowie to cudo łącznie ok 45 minut- końcówki wyszły jasno-rude, odrosty białe. farbie 10 minutowej palette w odcieniu jakiegoś karmelu udało się to wszystko pięknie wyrównać. podsumowując- ten produkt ściągnął niemal całkowicie ciemny kolor z moich włosów, co najważniejsze, nie pozostawiając strasznego zniszczonego siana na głowie. do tego cena przystępna, a ja w końcu nie mam ciemnych włosów:)

Używam tego produktu od: raz i obym więcje nie skusiła się na farbowanie na ciemny kolor

Jeśli wiesz jak go używać...

Zacznę od tego, że większość przedmówczyń źle nakłada produkt na włosy, a potem się dziwi, że końce czarne a odrosty blond...

To jest dekoloryzator, jednak działa w połączeniu z rozjaśniaczem. Wiem że większość kobiet od lat farbujących się farbami (znaczy takie które włosów nie rozjaśniają i nigdy nie rozjaśniały) praktycznie nie mają pojęcia co znaczy zwrot NAPRAWDĘ ZNISZCZONE WŁOSY. Naprawdę zniszczone włosy to takie, które ze względu na ich suchość i porowatosć praktycznie nie da się rozczesać, albo level wyżej - końcówki gumowe (nie, nie kruszące się, drogie panie, ale gumowe, rozciągające się w dłoni). Naprawdę zniszczone włosy to włosy praktycznie martwe, i takie nie są do odratowania. Podkreślę jednak, ze ten dekoloryzator jest dość delikatny. Nie zniszczy włosów w takim stopniu jak rozjaśniacz, ale w miarę fajnie odbarwi - przy tym kondycja włosów jest naprawdę ok.

Zaręczam większości farbomaniaczek - te wasze "straszliwe zniszczenia" od farby to pikuś przy zniszczeniach od rozjaśniacza. Jeśli któraś z was decyduje się na dekoloryzację, to niech potem nie płacze, że włosy są zniszczone. To agresywna chemia fryzjerska, a nie ziołowa farbka. Dekoloryzator musi wyjąć nierzadko wiele warstw mocnych farb typu palette. I takie jest jego zadanie.

Btw. dekoloryzację, podobnie jak rozjaśnianie zaczyna się od końcówek. Tam jest najwięcej farby. Odrost się wybieli w ciągu 15 minut z powodu temperatury przy skórze głowy. Tak więc, ten produkt nakłada się na pasma około 2 cm od skóry głowy i nakłada na odrost pod koniec. Więc nie dziw, że odrost biały a końcówki czarne jak zaczęłaś od góry.

Jeszcze słówko o efektach końcowych:
Dekoloryzator to nie rozjaśniacz. A przynajmniej nie działa aż tak mocno. On ma za zadanie ściągnąć wierzchnią warstwę farby (rozjaśnienie o jakieś 2 tony) - takie postępowanie przygotowawcze przed jaśniejszą farbą lub blondem. I naprawdę, to że wyszła przejściówka pomiędzy brązami, pomarańczami i żółciami to nie wada produktu. Jeśli farbujesz się od wielu lat na ciemne kolory to jednak najwięcej warstw farby jest na końcówkach i właśnie je najtrudniej jest odbarwić. Kupując dekoloryzator na czarne włosy nie spodziewaj się nie wiadomo czego. Blondu na przykład.

Chcąc zmienić coś w ciemnej czuprynie, jak najbardziej polecam użycie tego dekoloryzatora. Nawet parę razy w różnych odstępach czasu. Najciemniejsze pasma można potem nieco odbarwić rozjaśniaczem, np z oxydantem 6%.

Przetestowałam go na sobie i, co więcej, użyłam z głową. Z koloru wyjściowego ciemnego bordowego brązu mam teraz jaśniutki blond, a ten produkt l\'oreala był w tym zabiegu pierwszym krokiem (potem oczywiście podjaśniałam rozjaśniaczem). Rozjaśniacz dużo bardziej zniszczy włosy niż to. Obecnie mam może nieco wysuszone włosy, ale mimo wszystko są miękkie i w przyzwoitej kondycji. To właśnie umożliwił mi eclair.

To dobry produkt. I całkiem nieźle działa na włosy. Pod warunkiem że nie wymagacie od niego więcej niż może zrobić.

Używam tego produktu od: oj tam, raz

nie polecam ...

Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz.
Od około 6 lat farbuję włosy na ciemny brąz lub ciemną czekoladę. Jeszcze ze 2 lata temu regularnie kupowałam farbę Palette :/
Kilka tygodni temu postanowiłam pozbyć się tej czerni i zafarbować włosy na średni brąz. No ale najpierw musiałam poddać się dekoloryzacji. Po wyszukiwaniu w internecie mój wybór padł na Loreal gdyż miał najlepsze recenzje. Dekoloryzator kupiłam za 48 zł w drogerii Natura.

Nałożyłam wg instrukcji i czekałam łącznie 60 minut.
Dekoloryzator jest bardzo wydajny. Mam gęste włosy do łopatek i spokojnie wystarczył na całe włosy.
Po spłukaniu niestety efekt nie był zadowalający.
Moje odrosty były lekko rude a reszta włosów tak ciemna jak i przed dekoloryzacją.
Zostawiłam włosy w spokoju i nic już z nimi nie robiłam.

Po dwóch tygodniach postanowiłam powtórzyć cały proces. Znowu po upływie 60 minut spłukałam, wysuszyłam włosy i nadal nie byłam zadowolona.
Odrosty jasny blond, środek średni brąz mieniący się na rudo, końcówki ciemny brąz :/ Zarzuciłam szamponetkę średni brąz żeby pozbyć się tych blond odrostów i tyle...
Niestety całościowy efekt bardzo odbiega od tego, który zamierzałam osiągnąć..
Rozmyślam nad zakupem zwykłego rozjaśniacza...

Szkoda pieniędzy na decolorant Loreal ....

Plusy :
- bardzo wydajny
- znośny zapach
- nie niszczy włosów, po dwóch dekoloryzacjach moje włosy są w takim samym stanie jak i przed
- świetna odżywka, włosy po niej miękkie, gładkie i lśniące

Minusy:
- cena
- słaby efekt na włosach regularnie farbowanych od kilku długich lat na ciemny brąz

Używam tego produktu od: listopad - grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie kupiłabym ponownie.

Kupiłam ten dekoloryzator, chociaż nie byłam do niego przekonana, z drugiej strony jednak nie chciałam się już dłużej męczyć z czernią.
Podsumowując: Włosy blond 5 cm od przedziałka, reszta prawie czarna z brazowo-czerwonym przebłyskiem.

Używam tego produktu od: Październik
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Pieniądze wyrzucone w błoto.

No cóż po przeczytaniu tylu wspaniałych recenzji zamówiłam to "cudo" przez allegro. Na pewno dekoloryzator, proszek był biały. Skutek? Odrosty pomarańczowo- jaskrawe, co drugi czarny, reszta włosów czerwono- brązowo- czarna; na jakieś 60% wcale nie zadziałał. Także jeżeli ktoś przez kilka dobrych lat farbował na czarno to raczej nic z tego, nie wiem, może spróbuje z Elgonem bo z tym środkiem prawie nic nie zdziałałam. Słabiutko L\'oreal ojjj słabiutko!

Używam tego produktu od: tylko raz, pierwszy o ostatni
Ilość zużytych opakowań: 1 standard

Polecam do ściągania etapami w odstępach 3 miesiącach.

Bardzo długo farbowałam włosy na czarno a pózniej na ciemny brąz (ok 6-7 lat). Znudzona ciemnymi wlosami zapragnełam blondu popielatego. Po przeczytaniu recenzji zaryzykowałam i kupiłam L\'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant. Nałożyłam decolorant zgodnie z instrukcją i po czasie ok 60min zmyłam ciepłą wodą. Gdy włosy wyschły zobaczyłam ze nie ma sladu po czerni:), włosy okazały się być jasny rudy na odrostach, pomarańczowe poniżej a od srodka po końce mahoniowo brązowe. Czerni nie ma więc postanawiam użyć ponownie tego produktu za kilka miesięcy ponieważ z czasem będą jasniejsze aż do uzyskania porządanego efektu. Narazie uzyłam szamponetki do wyrównania koloru, taki brązik by do następnej dekoloryzacji jakoś wyglądały. Włosy nie są zniszczone, sianowate czy suche. Są miękkie i gładkie i się kręcą jak przed deco (mam kręcone naturalnie). Moim zdaniem żaden decolorant za pierwszym etapem ściągania koloru nie ściągnie do blądu włosów farbowanych czarnymi farbami. Polecam do ściągania etapami w odstępach 3 miesiącach.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

MAsakra

Od ośmiu lat farbuję włosy na czarno , niestety ostatnimi czasy nie mogłam już na ów kolor patrzeć więc poszperałam na wizażu i znalazłam to,, cudo\'\' w KWC. Dekoloryzator kupiłam w internecie bo nie znalazłam go ani w Naturze ani w Rossmannie . Zgadzam się z poprzedniczka ze aplikacja jest bardzo tępa i ledwo starczyło na moje włosy do polowy pleców. Co do efektów ...no niestety gra nie warta świeczki , odrosty białe , trochę dalej pomarańcz, następnie kasztan z odcieniem czerwieni a końcówki jak były czarne tak są a mam długie włosy wiec moje \'\'końcówki\'\' to jakieś 40cm. Po zabiegu włosy były jak strzecha i gdyby nie odżywka ,która była w zestawie to chyba bym się załamała. Zaznaczam przy tym ze moje włosy przed dekoloryzacja były zdrowe i zadbane. Daję jedną gwizdkę tylko ze względu na świetną odżywkę .

Używam tego produktu od: przedwczoraj

DRAMAT

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami. Od lat farbuję włosy na brązowo Castingiem. Niesiona chęcią zmian wymyśliłam sobie kolor jaśniejszy, może bursztynowy. Wczoraj kupiłam to cudo i przystąpiłam do działania.
Śmierdzi okropnie i dość tępo się nakłada na włosy. Robiłam tak jak polecił producent, najpierw na całą długość włosów później na odrosty. No i mam piękny kolor jajecznicy przy skórze przechodzący w marchewkę a na końcach czerń z czerwonym blaskiem. W dodatku bardzo niszczy włosy, podczas spłukiwania pełno króciutkich, połamanych się wykruszyło. Włosy są suche tak że bez dużej porcji mocnej odżywki nie ma co marzyc o wsunięciu pomiędzy nie nawet palców. Mam nadzieję że uratuję moje włoski, bo długo je zapuszczałam a nadmienię że dotąd były w bardzo dobrej kondycji. Nie polecam

nie polecam

Wielkie przezycia mialam zeby go zdobyc. zamowilam przez internet bo w zadnej drogerii nie mozna go znalezc. wydalam te 50 zl z mysla ze jak obiecuja sciagni mi pigment. a ze farbowalam wlosy na czarno szamponami do 28 myc juz 3 lata uwierzylam- w koncu bez amoniaku. i co? I NIC! przy glowie zrobil mi sie bialy \'odrost\' z bialego przeszlo mi w rude. owszem, wlosy nie byly bardzo zniszczone ale za ta cene obietnice producenta ze sciagnie pigment sie nie sprawdzily. NIE POLECAM