Dermacos, Krem matujący UVA/UVB z bioaktywnym wyciągiem z borowiny

Dermacos, Krem matujący UVA/UVB z bioaktywnym wyciągiem z borowiny

Matujący krem, o lekkiej beztłuszczowej formule, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej i mieszanej ze skłonnością do błyszczenia się i powstawania zaskórników.
Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych, skutecznie zwalcza pryszcze i zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Reguluje pracę gruczołów łojowych i ogranicza wydzielanie sebum, dzięki czemu skutecznie chroni przed błyszczeniem się skóry, pozostawiając ją aksamitnie gładką, matową i świeżą przez cały dzień. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia poprawiając koloryt skóry, a także chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Składniki aktywne: Bioaktywny wyciąg z borowiny, Bioaktywny Cynk-PCA, Bioaktywny krzem, Ekstrakt z aloesu, Ekstrakt z czarnej wierzby, Glukonolakton, Filtry fizyczne, Kompleks matujący Mattewax, Woda oczarowa.

matujące, ochronne, przeciwtrądzikowe, na zaczerwienienia, łagodzące
oil – free / nietłusta
w tubce
lekkie
na dzień
tłusta, mieszana, trądzikowa

Nigdy więcej

- Potwornie wysusza.
- Nie matuje. Zostawia na twarzy lepiącą warstewkę, która nie chce się wchłonąć.
- Roluje się pod makijażem.
- W żaden sposób nie zwalcza niedoskonałości, nie reguluje wydzielania sebum.

Totalny bubel.
Zero zalet, odradzam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: nie dokończyłam pierwszego

podrażnił i wysuszył;/

Skusiłam się na ten krem patrząc na skład i opinie na wizaż. Cena jest niska, ładne opakowanie, ale chyba tylko to jest na plus. Krem okropnie wysusza, nie spodziewałam się tego. Dodatkowo któryś składnik podrażnił moją cerę. Nie miałam takiej reakcji od czasu liceum, gdy spróbowałam garniera czysta skóra;/ Krem owszem ściąga pory, ale powoduje u mnie zaczerwienienie i pieczenie, po jakimś czasie skóra zrobił się jak pomarszczony papier i zaczęła produkować więcej sebum niż zwykle;/ To krem nie dla mnie;/

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

bardzo dobry

Normalnie nie zwróciłabym na niego uwagi, bo zakładałabym, że nie jest odpowiedni do mojej cery - ale niespodziewanie zostałam obdarowana całą torbą próbek tego kremu, więc postanowiłam go przetestować. Okres dojrzewania wprawdzie już dawno za mną, ale od czasu do czasu coś mi wyskakuje na brodzie lub czole - mam wrażenie, że krem przyspiesza gojenie wyprysków. Cera wygładziła się i jakby rozjaśniła, a pory zwęziły. Bardzo dobrze matuje - w duecie z podkładem w musie (aktualnie używam Essence) uzyskuję idealny mat na 7-8 godzin, co do tej pory wydawało mi się niemożliwością. Mały minus - lekkie uczucie ściągnięcia tuż po nałożeniu, co mnie nie przeszkadza, ale zdaję sobie sprawę, że komu innemu może. Na poważny trądzik raczej nie pomoże, a cery wrażliwsze może wysuszać, natomiast do mojej cery sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek (każda na dwa zastosowania)

świetny!

najlepszy jaki miałam

Nie mam zbyt wielkich problemów ze skórą. ale niezaprzeczalnie nie jest ona bez żadnej skazy;) Jakieś wypryski czasem pojedynczo a czasem grupkami to tu to tam się pojawiają.
Ten krem pozwala mi utrzymać cerę w jako takich ryzach. Na co dzień dzięki niemu cera prezentuje się całkiem dobrze. Skóra nie jest tłusta czy świecąca. Zauważalne jest wyraźne zmatowienie. Hamuje również powstawanie wyprysków. Nie wysusza. Wygładza skórę. Przyjemnie pachnie. Ma całkiem niską cenę. Dla mnie to jeden z najlepszych kremów do cery z problemami trądzikowymi.
Oczywiście to krem dla osób ze skórą nie potrzebującą intensywnej współpracy dermatologa;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: teraz używam 6 tubkę

Matuje ale wysusza

Matuja bardzo dobrze, az się zdziwiłam jak spojżalam, w szkole w lustro, ze mam tak matowa buźkę, jest niestety uczucie ściągnięcia.

no ale coś za cos.

w sumie za swoje działanie powinien byc KWC bo nie ma nawilżac, tylko matowac a to naprawde robi.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Super krem

Kremik super, dobrze się wchłania, matuje skórę na cały dzień (a mam duży problem ze świeceniem się skóry), nawilża, wygładza, dobrze się wchłania tylko trzeba pamiętać że krem należy wmasować w skórę tak jak podaje producent.

wysusza

Krem mocno matujący, a tym samym mocno wysuszający. Mam cerę mieszaną i niewielki problem z trądzikiem. Szybko się wchłania i w ogóle nie nawilża. Nie zauważyłam aby jakoś szczególnie wpłynął na pojawiający się trądzik, ani na ten już istniejący. Jednak odkąd go stosuję mam wyraźnie węższe pory i to chyba jedyny plus tego kremu. Teraz w sezonie jesienno - zimowym w ogóle odpada, gdyż jest za lekki.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

średni produkt

Lekki krem do codziennego użytku. Dobrze się wchłania nie pozostawia tłustego filmu. Ma przyjemny delikatny zapach i niską cenę.
Jeśli chodzi o matowienie skóry to wcale na mnie nie działał skóra i tak się błyszczała. Ale jak widać po wcześniejszych opiniach nie na każdy tym cery tłustej działa tak samo.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Mój KWC!!!

Jak dla mnie to boski kosmetyk!!! Idealnie matuje, nawilża, świetnie pachnie. Wcześniej używałam bazy pod makijaż, ponieważ mam cerę skłonną do błyszczenia, teraz baza poszła w odstawkę. Używam tego kremu każdego dnia. Nadaje się pod makijaż jak i do codziennej pielęgnacji. Zawsze miałam problemy z trwałością makijażu, po prostu mega się świeciłam, teraz mój problem zniknął. Jestem szczęśliwa, że odkryłam ten krem. Nigdy się z nim nie rozstanę!!!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

z braku laku

Produkt do bardzo tłustej cery, dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na buźce. Jednak przy systematycznym stosowaniu bardzo wysusza i efekt może być nieciekawy. Krem jest nienajgorszy jednak pozostawia skórę jakąś szarą, nieciekawą. Być może powrócę jeszcze do niego w alarmowych stanach strefy T.

nic specjalnego

Początkowo byłam z niego zadowolona. Kupiłam go, bo miałam kilka próbek, które się sprawdziły. Ale przy dłuższym używaniu okazało się, że krem jest średni.

Nie matuje rewelacyjnie. Wysuszył mi skórę mimo, że używałam go tylko w strefie T. Nie ma żadnych właściwości gojących wypryski. Skóra jest po nim nieprzyjemnie ściągnięta. Ja miałam taki przypadek: użyłam go w pomieszczeniu silnie ogrzewanym kaloryferem i skóra zrobiła mi się tak sucha, że miałam na niej czerwone plamy i piekła. Z chęcią oddałabym go jakiejś koleżance, ale żadna nie chce go używać.

Znam lepsze kosmetyki

Ładnie pachnie, chroni przed sloncem..to chyba wszystko z plusow tego kremu...a moze jeszcze to że faktycznie matuje.
Natomiast nie pomaga likwidowac syfkow (przynajmniej w moim przypadku) wrecz przeciwnie dostaje po nim kolejne niespodzianki.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: niedokonczone pierwsze