Milani, Most Loved Mattes, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Milani, Most Loved Mattes, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Milani Most Loved Mattes Palette to paletka 12 cieni do powiek. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i wyjątkowo trwałe. Posiadają wyłącznie matowe wykończenie, a kolory cieni są idealnie dopasowane do siebie, dzięki czemu pomogą uzyskać doskonałe, jedyne w swoim rodzaju makijaże. Cienie dobrze się rozprowadzają na powiecie i bez problemu blendują.

Przy pomocy tej paletki stworzysz zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż. Opakowanie paletki jest pięknie wykonane.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe

Moja "naj" z matowych

Jak w tytule- to moja "naj" (najlepsza, najulubieńsza, najfajniejsza) paleta zawierająca cienie wyłącznie matowe. O tym, jak bardzo ją lubię, niech świadczy, że używam z niej każdego koloru, nie ma ani jednego, którego bym nie lubiła. Kolory są ciepłe (wciąż szukam swojego "naj" jeśli chodzi o chłodne cienie), bardzo uniwersalne- można je stosować i do makijażu dziennego, jak i wieczorowego (wprawdzie nie ma czarnego matowego, ale ja czarnego nie używam). Po dotknięciu pędzlem cienie odrobinę się sypią, ale przy nakładaniu nawet najciemniejszych kolorów na powiekę nie zauważyłam, żeby robił się osyp pod okiem. Ładnie się blendują, chociaż zauważyłam, że to zależy też od pędzla, którego używam (np. lepiej mi to robić zoevą niż sigmą). W środku jest spore lusterko, fajna opcja na wyjazd (bo w domu korzystam z innego). Plastikowe złote opakowanie nie zrobiło na mnie wrażenia, widać na nim odbicia paluchów i bardzo szybko się porysowało. Ale najważniejsza jest zawartość :)
Dopiero pisząc tę recenzję zauważyłam, że na odwrocie jest grafika, na której pokazano, że cienie w kolumnach układają się tematycznie. I tak pierwsza kolumna nazwana jest "daytime", druga "anytime" a trzecia "playtime"- miła podpowiedź ze strony producenta, ale oczywiście można cienie mieszać i łączyć według własnego uznania.

Ulubione kolory cieni do powiek

Ta paletka stała się dla mnie jedną z najlepszych. Moje ulubione kolory cieni, używam jej prawie codziennie są bardzo wydajne, nie osypują się trzymają się nawet bez stosowania bazy pod cienię. Cena jest dość wysoka ale ja nie żałuje są rewelacyjne i pięknie prezentują się na oczkach polecam.