KWC LogobyWIZAŻ logo

ewane
    4 maja 2014 o 13:40
    4 / 5
    mocny efekt
    Zacznę od tego, że kupiłam go w promocji za 50 zł. A cena ma jednak znaczenie na poziom zadowolenia. Po przeczytaniu recenzji, już byłam pewna, że wtopiłam kasę. Po pierwszym użyciu byłam przyjemnie zaskoczona. Mam mocne, długie rzęsy, ale całkiem proste i nie jakoś specjalnie gęste. U mnie daje mocny efekt, można by nawet powiedzieć sztucznych rzęs. Nie skleja, podkręca nawet bez zalotki, przy zalotce zachowuje podkręcenie. Nie kruszy się. Przyznam, że jestem zaskoczona opiniami, że nie daje żadnego efektu, mam wrażenie, że mowa o całkiem innym tuszu. Ten jest taki gęsty, że moim zdaniem jest niemożliwe, żeby nie zostawał na rzęsach. Ale nie jest to dla mnie tusz doskonały i już trochę mnie zmęczył. Minusem jest szczoteczka, za dużo nabiera produktu, a jej kształt powoduje, że paca się po powiece. No chyba, że tylko ja tak mam :-). Dość szybko wysycha, po ok. 2 mc już jest ciut za suchy. Ciężko się zmywa, ja najpierw zmywam go olejkiem z Sephory, a potem domywam Biodermą i wtedy jest ok. Reasumując tusz daje fajny efekt, ale jest mało przyjemny i trudny w używaniu. Za 100 zł na pewno go nie kupię, a przy promocji będę się zastanawiać. Ale raczej będę dalej szukać ideału :-)

redspicygirl
    6 kwietnia 2015 o 9:01
    3 / 5
    Dobry, ale zdecydowanie za drogi
    Tusz kupiłam w przecenionym zestawie za 50 zł. Ma fajne, proste opakowanie, nie wydziwnioną, zwykłą szczoteczkę i głęboki, czarny kolor. Używa się go łatwo i przyjemnie. Pogrubia i wydłuża rzęsy, można potęgować efekt nakładając kolejne warstwy, bo nie skleja rzęs w trzy duże, a coraz bardziej je pogrubia. Jest trwały, nie osypuje się. Jednak za cenę 110 zł na pewno bym go nie kupiła. Według mnie to zdecydowanie za dużo. Podobny efekt daje mi chociażby L\'Oreal Volume Million Lashes, który kosztuje połowę tego, co MUFE. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

karozem
    14 lutego 2013 o 11:25
    świetny
    Uwielbiam ten tusz! Polecam kazdej dziewczynie, efekt jest swietny! Mam edycje (?) Extra Black Mascara plusy: - gleboka czern - rewelacyjna szczoteczka, nie dosc ze pieknie rozdziela rzesy to jeszcze pogrubienie jest niesamowite - fajna kremowa konsystencja, tusz bardzo szybko schnie co dla mnie jest bardzo wazne iz mam dlugie zakrecone rzesy a inne tusze czesto brudza mi powieke - daje efekt pogrubienia i wydluzenia rzes, uwazam tez ze swietnie je modeluje - nie kruszy sie nawet po calym dniu minusy: - cena (120zl) - dostepnosc (tylko w Sephorze, tak mi sie wydaje ;P ) - tusz bardzo szybko niestety wysycha co nie jest na plus w tym przypadku dlatego bo jest on kremowy i gesty z samego poczatku Dla teatralnego pieknego efektu kupie go ponownie! Używam tego produktu od: 2 miesiecy Ilość zużytych opakowań: jedno

olaganko
    24 listopada 2020 o 19:38
    Efekt sztucznych rzęs !
    Tusz daje mi efekt jak po sztucznych rzęsach :) Nie muszę już przedłużać rzęs by mieć taka objętość a jednocześnie pięknie rozdzielone rzęski. Tusz się nie osypuje, nie skleja moich rzęs jestem bardzo zadowolona i na pewno będzie to mój niezbędnik w mojej kosmetyczce :)
    Zalety:
    • -Nie rozmazuje się
    • -Nie kruszy
    • -Daje objętość
    • -Utrzymuje się na rzęsach cały dzień
    • -Nie odbija się
    • -Jest bardzo mocny pigment czarny
    Wady:
    • BRAK
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Katatomi
    10 stycznia 2018 o 0:21
    Świetny tusz
    Bezkonkurencyjny tusz do oczu. Widać bardzo duże efekty, ale przy tym zachowuje elegancję - nie wyglada się jak ropucha z dużymi grubymi rzęsami, tylko bardziej jakby miało się długie naturalne rzęsy pomalowane tuszem.
    Zalety:
    • Nie kruszy się, świetnie rozdziela rzęsy. Pogrubia i wydłuża.
    Wady:
    • Cena - znalezione w TKmaxx za 50zl. Nie wiem czy znajde gdzies s tak dobrej cenie bo sephora ma za 125:(
    • Trochę dużo zostaje na szczotece po wyciągnięciu.
    Szczegóły:
    • Wydajność: