Avon, Luxe, Wydłużający tusz do rzęs

Avon, Luxe, Wydłużający tusz do rzęs

Marka

Wydłużający tusz do rzęs Avon Luxe o luksusowej formule z ekstraktem z pereł i jedwabiu zapewnia efekt długich i uniesionych rzęs.

Mocno wydłużający tusz do rzęs z na wieczorne wielkie wyjścia
Działanie: formuła z ekstraktami z pereł i jedwabiu błyskawicznie wydłuża rzęsy, odżywia włoski, nadając im elastyczność i połysk
Efekt: zjawiskowo długie rzęsy i kuszące spojrzenie

Nasz najnowszy tusz z ekskluzywnej linii Luxe to esencja pereł i jedwabiu dla zjawiskowo długich i ponętnych rzęs. Jego odżywcza formuła nie tylko wydłuży (nawet o 43%!), ale też uniesie włoski, nadając im elastyczność i blask głębokiej czerni. Bez uciążliwego osypywania, pozostawiania grudek czy rozmazywania, abyś mogła czarować spojrzeniem przez cały wieczór.

niewodoodporne
Efekt
wydłużające
Szczoteczka
silikonowa

Słaby

Niestety, będąc zadowolona z tuszu serii luxe pogrubiającego sporo spodziewałam się po tuszu wydłużającym ale niestety straszny zawód.
Tusz ma dość przeciętną konsystencję, szczoteczka też bardzo fajna jednak efekt na rzęsach żaden. Mam rzęsy średnio gęste i krótkie, a co gorsza jasne blond i jak nie użyję tuszu wyglądam jakby wcale rzęs nie miała.
Spodziewałam się po tym tuszu subtelnego podkreślenia i delikatnego wydłużenia. Niestety tusz muszę nakładać i nakładać by w ogóle zabarwił rzęsy i jakoś je tam widać że są.
Niestety jestem bardzo zawiedziona.

Nie sprawdził się

Tusz to wydłużająca mascara która w swoim składzie zawiera ekstrakt z pereł i jedwabiu oraz olejek arganowy. Tusz ma bardzo ładne i eleganckie "granatowe" opakowanie z brokatowymi drobinkami. Szczoteczka jest długa, ma krótkie "włosie" i delikatnie zwęża się ku górze. Po nałożeniu produktu rzęsy są widocznie wydłużone jednak jak dla mnie są zbyt cienkie i sprawia to wrażenie że jest ich mniej, niestety nie lubię takiego efektu, używałam go razem z innym tuszem, ale chyba się już do niego nie przekonam, ale nie ukrywam że za taką cenę spodziewałam się lepszego efektu. Pozostaje fanką złotej wersji!

Świetny

Bardzo dobry tusz. Nic mnie nie uczula. Mam wrażliwe oczy i to dla mnie najważniejsze. Dobrze się nakłada, idealnie wyprofilowuje rzęsy i wydłuza. I to znacznie. Zdecydowana. Zdecydowana czerń. Ma ładne opakowania, bardzo elegancko się prezentuje. Warty uwagi.

Luxusowo.!

Tusz do rzes marki Avon, który niedawno kupiłam, okazał się strzałem w dziesiątkę.! Wcześniej używałam tuszu również z kolekcji Luxe i nigdy mnie nie zawiódł, więc wiedziałam że ten też się musi sprawdzić. Miałam rację.!
Ten tusz to jest RE-WE-LAC-JA ❗
Myślałam że już mnie nic nie zaskoczy a tu taka niespodzianka ;) jego pojemnik jest śliczny, ciemny, taki luxusowy :D świetnie wydłuża rzęsy, ma niesamowicie czarny kolor i dzięki temu rzeczywiście oko jest tak jakby bardziej podkreślone. Dzięki temu, że ma w swoim składzie esensje z pereł, jedwab i olejek arganowy rzęsy wyglądają na zdrowsze, odżywione. Szczoteczka jest tak zrobiona, że nie nabiera za dużo tuszu przez co idealnie rozprowadza się na rzesach. Jestem pewna że zagości na dłużej w mojej kosmetyczce.