Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Skoncentrowana emulsja redukująca podrażnienia na dzień / na noc

Emulsja regenerująca z wykorzystaniem Eco surowców, bez kompozycji zapachowej. Wzmacnia barierę naskórkową, obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych, zapobiega osłabieniu naczynek. Zmniejsza kruchość i przepuszczalność naczynek krwionośnych, zapobiega ich pękaniu, łagodzi zaczerwienienia oraz działa rozjaśniająco na naskórek. Działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę, zapobiega uszkodzeniom włókien kolagenowych spowalniając procesy starzenia, nawilża oraz zmiękcza naskórek.
Substancje aktywne: witamina E, witamina C, trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), czysta escyna.

regenerujące, na zaczerwienienia, nawilżające, ochronne, przeciwzapalne
bogate
emulsja
preparaty punktowe
naczynkowa, wrażliwa
bezzapachowa
w tubce

Absolutne zero efektow

no moze oprocz zapchanych porow i blyszczenia twarzy.
Nie zauwazylam zadnej roznicy w stanie cery, zredukowania widocznosci naczynek, lub nawilzenia.
Plus jedynie za przystepna cene. Jest tez wydajny, co akurat mnie zmartwilo (dluzej musialam kombinowac jak go zuzyc, zeby nie wyrzucac).
Nie polecam, bo nie dziala.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

muszę pochwalić

Używam z resztą kremów, ale ten stosuję najczęściej, głównie na noc.

Od około miesiąca czasu, widzę że buźka ma bardzo ładny jednolity kolor.

Krem jest lekko nawilżający, bardzo wydajny. Stosuję na całą twarz, nie tylko na wybrane strefy.

Polecam.

Nie robi nic.

Dziwne opakowanie. Nazwa emulsja - a to zwykły badziewny kremik.. śmierdzi, jest żółty, słabo nawilża i nie robi nic.. suchy.
Szkoda pieniędzy na coś takiego. Już lepiej kupić ulubiony krem nawilżający, bo po ziaji med - kuracji naczynkowej żadnego efektu nie ma. A szkoda.

redukuje podrażnienia, ale nie likwiduje rumienia

Ostatnimi czasy miałam problem ze skórą twarzy, zwłaszcza na policzkach. Dodam, że mam cerę naczynkową (nie mogę pozbyć się nawracającego rumienia). Długo zastanawiałam się na którą wersję kremu Ziaji z serii naczynkowej się zdecydować. Wybrałam tę, skuszona dobrymi opiniami.

Plusy:
- faktycznie redukuje podrażnienia (wszystkie krostki, zaczerwienienia i suche skórki zniknęły już po pierwszym użyciu)
- konsystencja (szybko się wchłania, można stosować pod makijaż)
- ładny zapach
- opakowanie
- cena
- dostępność
- wydajność

Minusy:
- słabo nawilża
- zdecydowanie NIE redukuje rumienia

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Nie mam widocznych pękniętych naczynek, ale skłonność do rumienia. Po każdej kąpieli, na lewym policzku wychodziło mi zaczerwienienie. Wyglądało dosłownie, jakby mi ktoś przywalił pięścią. Kupiłam więc tę emulsję.
Przyznam, że nie oczekiwałam zbyt wiele. Wydawało mi się, że tylko mega drogie profesjonalne kosmetyki mogą pomóc przy cerze ze skłonnością do rumienia, a tu proszę... Kremik za 12 zł okazał się strzałem w dziesiątkę! Emulsję nakładam 2 razy dziennie od nieco ponad miesiąca. Pewnego dnia zorientowałam się, że rumień już się nie pojawia! Jestem bardzo mile zaskoczona. Nie doceniłam Ziaji.
Zalety:
- naprawdę DZIAŁA
- dobrze się wchłania
- wydajna
- tania!!
- wygodne opakowanie

Wady: nie zauważyłam

Najlepszy na rynku!

Moją zmorą są rumienie na policzkach które nigdy nie schodzą z twarzy... mimo że nauczyłam się je korektorować, to nie chce przecież cały czas chodzić w makijażu a ta emulsja to strzał w 10tkę :) Używam jej od jakiś 4-5 miesięcy i efekty są zadowalające. Twarz nabrała zdrowego kolorytu, jest rozjaśniona i co najważniejsze nie jest czerwona ani nie piecze! A krem kosztuje tylko 12 zł ! Przyznam się że zakupiłam sobie przed ziają cały zestaw z Clareny (krem+tonik+mleczko) zapłaciłam ok 200 zł a efekty żadne- dosłownie żadne...

Daje 4 gwiazdki bo napisane jest że to krem na naczynka, mimo że mam kilka to nic się z nimi nie dzieje. Ale dla osób z rumieniem albo wrażliwą skórą skłonną do pieczenia czy podrażnień gorąco polecam. Ja z tą emulsją się już na pewno nie rozstanę i nie będę szukać już nic innego bo wydałam już zbyt wiele pieniędzy na jakiś krem, który wreszcie spełniłby moje oczekiwania, a tu masz - cudo za 12 zł :)

Używam tego produktu od: 4-5 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego i nie ostatniego :)

Wycisza lekki rumień

Oceniam produkt na 4.5, ponieważ mam kłopot ze swoją bardzo często czerwoną twarzą - czasem wyglądam po prostu jak burak. na szczęście znalazłam ten produkt, który mi pomógł. wieczorem nakładam go na same policzki + od jakiegoś czasu nos . wyciszył lekko mój rumień, efekty nie są mega rewelacyjne, bo raczej wątpię by jakikolwiek produkt zmienił by czerwoną twarz (która towarzyszy mi już od dzieciństwa) na twarz o idealnym kolorycie twarzy, ale jak za tą cenę to i tak jestem pełna podziwu !
jeśli ktoś mam mocny problem z ciągłym rumieniem to nie wiem czy mu pomoże , ale jeśli ktoś jest czerwony np. po wysiłku, gdy jest gorąco/zimno to NAPRAWDĘ polecam ! ps. to że nie zauważycie efektów od razu niech was nie zraża , bo u mnie efekt było widać po ok. 1 miesiącu . jak coś to mam dopiero 15 lat, więc nadaje się dla nastolatek . ; )

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

łagodzi podrażnienia, ale nie działa na naczynka

Mam skórę naczynkową skłonną do zapychania się. Nabyłam emulsję, żeby stosować ją pod krem na miejsca z rumieniem - jako kuracja.
Emulsja dobrze nawilża - po kilku dniach stosowania punktowo zaczęłam jednak stosować na całą twarz zamiast innego kremu. Łagodzi podrażnienia i lekko wycisza rumień pojawiający się u mnie po demakijażu.
Niestety po zużyciu 2 opakowań nadal nie widzę efektów wzmacniania naczynek, czy zmniejszania rumienia. Nie łudźcie się też, że stosowany na dopiero co rozszerzone naczynko cokolwiek zadziała w kierunku zmniejszenia jego widoczności.
Produkt dla mnie odpada - zatyka pory, że hej - zaraz po odstawieniu go kaszka na całej twarzy zaczęła ustępować.
Najlepszym produktem, który naprawdę wycisza moje naczynka jest niezmiennie śmierdziel wszechczasów, czyli hydrolat z kocanki :D

Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetny

Na początku zaznaczam że nie mam cery naczynkowej, ale mieszaną po kuracji anty trądzikowej. I tak właściwie o ile krost się już pozbyłam to pozostały mi okropne czerwone plamy. I ten niepozorny kremik uratował mi buzię. Smaruję nim całą twarz na noc a na rano skóra jest pięknie rozjaśniona,kolor wyrównany.Po moich czerwonych plamach zostały już tylko maleńkie kropeczki.Nawet jeśli widzę że pojawia mi się jakaś krosta to smaruję ją grubiej a na rano nic nie ma. Tak więc ze mną ta emulsja zostanie na dłużej:)

dobry, ale ZAPYCHA

Kupiłam ten produkt, gdyż nie było w aptece innego kremu z tej serii, który sobie upatrzyłam.

W skrócie - kremik nie jest zły, dobrze się rozprowadza, dość szybko wchłania, nawet nieźle nawilża. Cena, wydajność na plus. Łatwo dostępny, poręczne, estetyczne opakowanie. W mojej opinii lepszy na noc, gdyż przyjemniej stosowało mi się na dzień krem zmniejszający nadreaktywność naczynek z tejże serii, ten jest trochę bardziej treściwy i u mnie zostawia lekki filtr. Tyle mogę o nim powiedzieć jako o kremie.

Nie udało mi się sprawdzić wpływu na naczynka, gdyż krem mnie zapycha. Mogę stosować go na całą twarz dwa dni pod rząd - później w miejscach strategicznych pojawiają mi się krostki.

Muszę jedną rzecz zauważyć - producent wyraźnie zaznacza na opakowaniu: &quot;Krem nanieść MIEJSCOWO na zmiany naczynkowe&quot;, dalej jest napisane również o stosowaniu na całą twarz w przypadku płytko unaczynionej skóry, ale w moim przypadku - gdybym przeczytała sposób stosowania przed zakupem, krem ten nie wylądowałby na mojej półce. Moja skóra ma skłonność do zapychania, ten krem to serum do stosowania MIEJSCOWO, więc (tak na logikę staram się to wziąć ;)) jest dla mnie zbyt treściwy do stosowania na całą twarz.

Ogólnie polecam, ostrzegam jednak osoby mające tak jak ja skłonność do zapychania - ten krem może być za ciężki dla waszej skóry (mimo leciutkiej konsystencji).

Używam tego produktu od: koniec stycznia 2011
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze (smaruję uda :D)

cudo!

Krem spełnia wszystkie obietnice producenta, a dodatkowo jest tani i wydajny.
Nie zapycha, nie podrażnia, nie przesusza.

Rozjaśnia buzię, łagodzi podrażnienia, zapobiega powstawaniu nowych naczynek, nawilża, odżywia.
Jest to jedyny krem do cery naczynkowej, który się sprawdził się na mojej buzi ;)

Oby więcej takich kremów :)

KWC

Nakładam emulsję skrupulatnie rano i wieczorem na nos i policzki. Po aplikacji skóra wydaje się bledsza, mniej rumiana. Po części to pewnie zasługa żółtawego koloru.

Jestem pod koniec pierwszego opakowania i muszę przyznać że w połączeniu z kremami z tej samej serii i odpowiednim suplementem na naczynka daje bardzo dobre efekty. Wreszcie nie wyglądam jak krasnal na zimowych spacerach.

Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.

Cena w stosunku do jakości zdecydowanie zadowalająca!! ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca