Derma, Sun Lotion SPF 50 (Balsam słoneczny)

Derma, Sun Lotion SPF 50 (Balsam słoneczny)

Derma Sun Balsam słoneczny SPF 50 – to bardzo wysoka ochrona przed promieniami UVA i UVB dla osób z wrażliwą skórą, skłonnością do alergii i AZS. Nie zawiera filtrów penetrujących do głębszych warstw skóry i krwiobiegu mogących zaburzać gospodarkę hormonalną! To wysoce wodoodporny i hipoalergiczny produkt. Produkt łatwo się wchłania, a skóra po jego użyciu jest miękka, delikatna i chroniona przed przesuszeniem. Bez substancji zapachowych ani barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i reakcji skórnych.

normalna, sucha, wrażliwa
nawilżające, ochronne
Filtry
SPF > 50
kremy z filtrem do ciała, kremy z filtrem do twarzy
wodoodporna, bezzapachowa, hipoalergiczna, bez alkoholu
w tubie

Duży plusik

Ogromy plus za dodatek przeciwzapalnego rozmarynu. W duecie z aloesem koi i naprawdę odżywia skórę, nie rolując się pod makijażem. U mnie na półce totalnych ulubieńców.

Godny polecenia

Derma Sun Lotion SPF 50 balsam słoneczny jest godny polecenia ponieważ można go używać latem na wysokie temperatury które doskwierają tego lata sprawiają że opalenizna mniej występuje.
Produkt ten można zaliczyć do kosmetyków codziennego użytku w okresie letnim . Można używać go na całym ciele . Produkt ma ten duże opakowanie co może starczyć nam na cały wyjazd . Po wysmarowaniu na skórę nie lepi się .Zapach tego produktu jest bardzo korzystny. Kosmetyk ten jest jest 2 w 1 ponieważ balsam oraz ochrona przed słońcem.
Wysoka ochrona przed słońcem dla mojej wrażliwej skóry. Skóra po użyciu jest miekka . Według mnie zapach jest dostowany do produktu .Mimo wysokiej wodoodporności produkt trzeba ponownie aplikować po wyjściu z wody .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny balsam z wysokim filtrem SPF

Mój ulubieniec na letnie dni. Ma wysoki filtr SPF, ładnie pachnie i dobrze się wchłania. Nie podrażnił mojej wrażliwej skóry. Dodatkowo nawilża skórę więc dla mnie idealny produkt.

Wykorzystała: kilka próbek

Krem na piątkę

Ten produkt jest doskonaly dla każdego dziecka które tak jak moje przebywa na słońcu godzinami. Polecam z czystym sumieniem dla osob które maja problem ze skorem w czasie kiedy jest goraco i słonecznie.

Solidna ochrona

Balsam bardzo ładnie pachnie i pozostawia ją nawilżoną i zabezpieczoną. Ma bardzo wysoki filtr więc nadaje się równiez z dla dzieci. Po ostatnim opalaniu, moja skóra była ładnie opalona, ale nie zaczerwieniona.

Świetny uniwersalny produkt

Balsam sprawdza się bardzo dobrze, nie klei się, ładnie pachnie. Jedynym minusem całej serii balsamów do ciała z spf firmy Derma sun są bardzo podobne do siebie opakowania. Musiałam kilka razy upewniać się czy nakładam odpowiedni produkt

Ok

Balsam ma rzadką konsystencję. Jest nieperfumowany. Na policzkach i brodzie pojawiło się parę wyprysków odkąd zaczęłam go stosować, ale pewnie będę do niego wracać i tak, bo na reszcie ciała w miarę dobrze mi się sprawuje. Lepiej według mnie nie nakładać go przed ubraniem się, bo pozostawia nieco lepką warstwę, która może odbić się na tekstyliach.

Balsam można kupić w promocji ~33zł. Cena bez niej też nie przytłacza, zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę filtry nieprzenikające i koszt importu.

Drugie opakowanie trafiło mi się nieco felerne - z tuby wydobyły się drobinki, które dało się rozsmarować. Nie wiem czy produkt może różnić się między sobą (był kupiony w tej samej kolorystyce), czy był wcześniej otwarty. :/

Super porodukt

Super produkt idealny na nadchodzące wakacje. Przyjemnie pachnie. Podczas aplikacji z łatwością się wchłania w skórę. Pozostawia ją nawilżoną i zabezpieczoną przed poparzeniem słonecznym. Opakowanie swietne i łatwe w obsłudze. Polecam

Idealny do jasnej karnacji

Idealny balsam do jasnej karnacji. Super delikatna i szybko wchłaniająca się w skórę formuła, pozostawia uczucie świadomości, że jest się chronionym i faktycznie tak jest. Skóra ma ma tendencje do tzw. Buraka, więc jestem pod wrażeniem działania kremu, gdyż nie mam żadnych poparzeń, skóra jest nawilżona i nie czuć że kosmetyk obciąża skórę, wręcz przeciwnie, skóra jest nawilżona. Polecam.

dobry produkt

Balsam ma odpowiednią konsystencje, ładnie pachnie, opakowanie bardo dobre, da się złużyć do końca. Ochrona bardzo dobra, testowałam nad polskim morzem, Polecam go każdemu, cena adekwatna do produktu

Fajny ♡♡♡

Ten produkt sprawdził się u nas bardzo dobrze, zarówno w użyciu przez dzieci jak I nas dorosłych.
Bardzo przyjemnie i delikatnie pachnie.
Dobrze się wchłania I nawilża.
Ten produkt jednocześnie dba, jak i pielęgnuje każdy rodzaj skóry.
Lubimy takie wielofunkcyjne produkty ♡♡♡

Mój hit

Ten balsam to prawdziwe mistrzostwo. Jest tak komfortowy i bezproblemowy że trudno uwierzyć!

Skóra jest po nim nawilżona a jednocześnie kompletnie nie czuć, że cokolwiek na niej jest - nie tłusta, nie jest klejąca, jest wręcz sucha (tzn nie, że nie nawilżona, tylko jak by nic na niej nie było).

Co więcej, balsam nie spływa ze skóry pod wpływem słońca, potu i wysiłku fizycznego, a nawet w przypadku tych trzech czynników jednocześnie. To wielka zaleta ponieważ gdy jeżdżę rowerem 4-5 godzin irytuje mnie spływający balsam. Bardzo nie lubię też, gdy w trakcie jazdy przyklejają się małe latające owady co dzieje się, gdy nakładam inne balsamy. Z tym balsamem nic się nie przykleja.

Szkoda, że balsam ma małą pojemność.