Guerlain, Meteorites Perles, Light - Diffusing Perfecting Primer (Rozswietlająca baza pod makijaż)

Rozświetlająca baza, która rozprasza promienie słoneczne i koryguje. Perły zawieszone w chłodnym, czystym żelu nadają cerze naturalny, zdrowy wygląd. Chłonne pudry zawarte w perłach pochłaniają nadmiar sebum, zaś silikonowe polimery maskują niedoskonałości i ujednolicają.

bazy pod makijaż twarzy
w buteleczce
rozświetlające

nie dla mnie

nie za bardzo rozumiem działania tego produktu, jest to baza pod makijaż, sama pięknie lśni, a po nałożeniu podkładu już nic nie widać. Nie wygładza, nie tuszuje porów skóry, powiedziałabym nawet, że wysusza trochę. Dla mnie to bez sensu wydane pieniądze. Opakowanie cudowne, piękne kuleczki itd. ale działanie żadne

Postanowiłam dodać parę gwiazdek.. Baza wygładza skórę i nawet kryje pory, jakość makijażu wyraźnie lepsza nawet po upływie czasu. Jednak nie matuje zbyt dobrze, ale ogólnie nie tak źle;) jak wyżej

Zbyt pochopnie oceniłam, jednak nie kupię jej więcej
Używam tego produktu od: 3 m-cy

tajemnica

na tą piękną perełkową bazę polowałam czas dłuższy, lecz za każdym razem była "wykupiona". nawet na bezcłówkach nigdy nie mogłam jej dostać. w końcu kupiłam na okęciu. muszę niestety przyznać, że zadziałała na mnie stara jak świat reguła niedostępności, to znaczy: im coś jest mniej dostępne, tym na pewno lepsze. poza tym baza w buteleczce wygląda na prawdę powalająco: różowe perełki zawieszone w bezbarwnym żelu. Dlatego właśnie niezwłocznie (nie testując nawet) postanowiłam cudo kupić.
Baza jest dobra, ale nie powala mnie. Spodziewałam się po niej rewelacji, faktycznego wygładzenia itp. tymczasem nałożona przed podkładem parure aqua tej samej firmy powoduje, że podkład wygląda niemiłosiernie sztucznie. sama baza plus puder wygląda super.
nie wiem juć co mam myśleć, może ja ją niewlaściwie stosuję, sądząc po sprzedaży to jest faktycznie rewelacja (przy minimalnym reklamowaniu produktu)... a może na innych też działa reguła niedostępności...

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

zakochana....

zglosilam produkt, wiec go ocenie. zdziwilam sie ze takie CUDO jeszcze nie zostalo zgloszone na wizazu, choc tak dlugo jest na rynku. baza jest tak doskonala ze kiedy przychodzi dostawa do sephory ( niestety baredzo rzadko:(( ) to bazy nie ma juz po paru godzinach.
poza pieknym opakowaniem, cudowna konsystencja zanurzonych w bezbarwnym zelu, rozowych perelek oraz pieknym zapachem baza ta dziala na buzie jak balsam. wygladza, ozywia, rozswietla, cudownie przedluza trwalosc make- upu. fakt, jest droga, ale za to bardzo wydajna. rozpieszcza twarz! dla mnie to prawdziwy skarb, uwielbiam ja:)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy