Mavala, Double-Lash (Odżywka do rzęs)

Mavala, Double-Lash (Odżywka do rzęs)

Olejek Mavala przeznaczony jest do rzęs. Producent obiecuje po 30 dniach widoczne efekty, rzęsy mają stać się dłuższe, grubsze, gęściejsze oraz odżywione. Ma ona je wzmocnić i zapobiec ich wypadaniu. Odżywka widocznie wzmacnia i wydłuża oraz zapobiega wypadaniu rzęs. Efekt wydłużenia widoczny jest już po 10 dniach codziennego stosowania, po miesiącu rzęsy są wyraźnie grubsze, nabierają naturalnego i jedwabistego połysku. W razie potrzeby może być stosowana także do brwi.
Używana jako baza pod tusz ułatwia jego rozprowadzanie. Produkt nietoksyczny. Nie uczula.

odżywki do rzęs, odżywki do brwi
regenerujące, stymulujące wzrost
w tuszu

Coś tam robi, ale mniej niż obiecuje producent

Odżywkę kupiłam skuszona opiniami na Wizażu po tym, jak zauważyłam drmaatyczne wypadanie rzęs po nietrafionym tuszu do rzęs.
Wydaje mi się, że troszkę przestały wypadać i troszkę się wzmocniły, co zaowocowało ich nieznacznym wydłużeniem - ale może to być siła sugestii.
Na pewno lepiej się po nich nakłąda tusz, są gładsze, ale lśniące się nie stały.

Na minus opakowanie - sporo preparatu zostaje w środku i nie ma jak go wydobyć.
Po takiej cenie spodziewałam się jednak bardziej spektakularnego efektu i dlatego więcej już tego preparatu nie kupię, ale krzywdy nie zrobił.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

najlepsza wśród dostępnych

Używałam Taliki i Loreal, byłam zadowolona, ale ta odżywka jest niesamowita. Tuż po zakupie (allegro) byłam załamana- nie podobało mi sie opakowanie (szklana buteleczka) i dziwna konsystencja(białe coś, trudno nazwać żelem), ale postanowiłam zużyć do końca.Oceniam kończąc buteleczkę i teraz dopiero widzę efekt, ale jaki! Urósł mi nowy rządek rzęs i na górnej i na dolnej powiece. Mało tego- ponieważ nakładałam ją też od strony powieki, nie tylko gałki ocznej, rozmazywała mi się prawdopodobnie po powiece dolnej i górnej i urosły mi pojedyncze rzęsy w dziwnych miejscach- na górnej powiece powyżej linii rzęs, na dolnej-poniżej. Traktuję to in-plus, bo to oznacza, że ten specyfik rzeczywiście działa. Rzucam Talikę, kupuję następne opakowanie- mam takie firany, że hej.
MINUSY: wobec jej działania nie wiedzę, natomiast dla cierpliwych- u mnie efekt pojawił się przy końcu opakowania tj po ponad 2 miesiącach

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Doskonały produkt

Od jakiegoś czasu intensywnie wypadały mi rzęsy i poszukiwałam dobrej odżywki, która będzie zapobiegała dalszym "rzęsowym ubytkom" i tak trafiłam na Mavalę.
Zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek i nie żałuję.
Oceniam po ponad 2 miesiącach kuracji, bo wychodzę z założenia, że po tygodniu lub dwóch ciężko o efekty ;)

Na plus:
+na prawdę odżywia - rzęsy w 90% przestały tak wypadać
+zagęszcza, lub po prostu daje efekt zagęszczenia, przez to, że rzęsy przestają wypadać - na prawdę widać różnicę
+wydajny
+bezzapachowy
+nie uczulił i nie powoduje zaczerwienień
+wydłuża - wraz z wzrostem rzęs są one odrobinę dłuższe - podkreślam odrobinę - ja różnicę dostrzegam jedynie u dolnych rzęs

Na minus:
- opakowanie - odżywka jest bardzo wydajna, ale wiem, że pod koniec będzie kłopot z wybraniem kosmetyku do końca, gdyż buteleczka jest szklana.

Stosuję na noc, ale nie ma kłopotu również z nakładaniem odżywki pod tusz do rzęs. Wręcz nawet ułatwia to wymalowanie perfekcyjnego wachlarzyka ;)

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

są efekty

Kupiłam tą odzywkę ok mc temu, i widzę, że są efekty: moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe, gęściejsze, ciemniejsze i po prostu ładniejsze :)
widać że są odżywione, bo miałam rzadkie blade i krótkie rzęsy dodatkowo katowałam je doklejaniem sztucznych rzęs, co je bardzo osłabilo.
jedynym minusem jest cena :/ na allegro kupilam ją za 50zł (juz z przesyłką) ale myslę że warto bo rzęsy mam teraz piekne :)

działa delikatnie

na pewno spektakularnych efektów po tym nie będzie. Nikt tego z pewnością nie zauważy, ale wydaje się, że coś mi po niej odrosło, ale tak jak pisałam minimalnie.

....Po kolejnym m-cu stosowania nie widzę żadnych rezultatów i więcej na pewno jej nie kupię. Rzęsy na pewno nie są ani dłuższe ani nie jest ich więcej! Z brwiami podobnie!

działa:)

Moje rzesy nie sa długie ani gęste,w ostatnim czasie jeszcze wiele z nich "zgubiłam".zaczełam stosowac produkt okolo miesiaca temu-i co moge powiedziec-rezultaty sa napewno widoczne i to juz po kilku dniach stosowania,mozna zauwazyc wyraznie porost nowych małych rzesek,miałam rowniez puste przestrzenie, ktore rowniez sie wypełniły.produkt łatwy w aplikacji,rzesy sie zagesciły,wydłuzenia nie zauwazyłam,ale efekt jaki daje jest dla mnie dosc dobry. mam jednak dwa minusy.po 1,po miesiacu odczuwam podraznienie jednej powieki,zaprezstalam stosowania,ale swedzenie i wysuszenie skory jeszcze sie utrzymuje.drugi minus to te parabeny,ktore mnie przeraziły po przeczytaniu składu na opakowaniu.
ogolnie produkt dziala w widoczny sposob,wiec jesli ktos jest zdesperowany aby zagescic swoje rzesy to jaknajbardziej polecam ten :)
jest bardzo wydajny,spokojnie starczy na kilka miesiecy.

Gorąco polecam

Jestem posiadaczką strasznie lichych rzęs: krótkich, rzadkich, opornych na podkręcanie i szybko wypadających. Ta odżywka zmieniła je nie do poznania. I nie ma tu mowy o jakimś efekcie placebo. Rzęsy chyba pierwszy raz urosły do takiej długości, wcześniej nie było to możliwe, bo za szybko wypadały. Teraz są wyraźnie grubsze i wzmocnione. Stosuję ją od dwóch miesięcy, ale efekty widziałam już po miesiącu codziennego stosowania. Używam jej na wieczór, ale czasem użyję rano pod tusz, bo w tej roli także świetnie się sprawdza. Najbardziej zniechęcała mnie cena, ale jak widzę jakie to cudo jest wydajne to stwierdzam, że naprawdę warto wydać te 50 zł na pół roku. Polecam

Poprawia jakość każdego tuszu do rzęs!

Co do skuteczności preparatu w zakresie odżywienia rzęs nie mogę się wypowiedzieć, bo za krótko używam. Co więcej kupiłam go nie po to aby rzęsy odżywić ale tylko i wyłącznie po to aby lepiej rozprowadzał się tusz do rzęs i w tym zakresie odżywka sprawuje się IDEALNIE!

Nie lubię żadnych grudek na rzęsach, grubej warstwy tuszu, efektu sztucznych rzęs. Podobają mi się rozdzielone rzęsy, ciemne aż po końce ale bez widocznej na nich maskary i taki efekt mogę osiągnąć dzięki podkładowi w postaci odżywki Mavala.

Używam tego produktu od: niedawna ;)

Dobra i skuteczna odżywka.

Używałam jej przez około rok i moim zdaniem jest bardzo dobrą odżywką. Faktycznie wzmacnia rzęsy przez co stają się one dłuższe, bardziej odporne a tym samym pozostaje ich więcej na powiece :). Nie uczula, jest bardzo wydajna, stosunkowo niedroga. Trzeba oczywiście dać jej kilka tygodni aby w pełni zobaczyć efekty. Dałabym jej 5 gwiazdek jednak w moim odczuciu jest znacznie słabsza od RapidLash i wkurza mnie, że aby zużyć całość z opakowania, trzeba było wydłubać plastikowe "ujście" buteleczki (inaczej nie było jak nabrać resztek specyfiku na szczoteczkę).
Polecam mimo wszystko :)

Używam tego produktu od: z rok :)
Ilość zużytych opakowań: dwa

placebo

Mam smoliście czarne, grube i bardzo długie rzęsy. Nigdy nie miałam też problemu z wypadaniem- nawet codzienny demakijaż wodoodpornego tuszu nie jest w stanie im zaszkodzić. Ale wiadomo- każdy chciałby żeby było jeszcze lepiej, a ja chciałabym mieć ich 2x więcej(tak- wiem, że to nierealne). Mam latem w planach zabieg doklejania rzęs, ale ponieważ jest on drogi, a efekt nietrwały, to postanowiłam najpierw spróbować odżywek.

Chciałam kupić Revitalash, ale 300 zł za coś co nie jest mi niezbędne to dużo, więc postanowiłam wypróbować coś tańszego.

Niestety już sam widok aplikatora mnie rozczarował- skoro jest to szczoteczka, a nie pędzelek to widać preparat służy do kondycjonowania samych rzęs(co akurat mi potrzebne jest jak umarłemu kadzidło), a nie aplikowania w linię rzęs, gdzie rzeczywiście mógłby coś zdziałać.

Mimo to sumiennie używałam tej odżywki na noc, nie tylko na same rzęsy- dodatkowo na wszelki wypadek wcierałam pędzelkiem w nasadę rzęs.

Minęło 4 miesiące. Odżywka nie zrobiła z moimi rzęsami kompletnie nic- wyglądają jak wyglądały.
Wymarzone przeze mnie zagęszczenie nie nastąpiło- oczywiście nie mam o to pretensji, bo producent nie obiecywał przecież, że powstaną mi nowe cebulki..
Ale obiecywane pogrubienie i wydłużenie również nie nastąpiło- cóż wydaje mi się, że już bez odżywki moje rzęsy osiągały pełny potencjał, więc może i nie da się nic w tej sprawi zrobić.

Daje aż 2 gwiazdki, bo być może preparat sprawdza się przy słabych, cienkich, wypadających rzęsach. Ja jednak nie widzę najmniejszych pozytywnych efektów- nie będę więc zawyżać oceny na wszelki wypadek.

Nie zużyłam całego opakowania, ale i tak wyrzuciłam z prawdziwą ulgą- nie znosiłam tego używać- preparat obrzydliwie skleja rzęsy, a ja nie lubię tak wyglądać nawet w nocy.

Używam tego produktu od: przez ok 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 10 ml

Rewelacja!

Pierwszy raz w życiu zakupiłam odżywkę do rzęs. Padło na Mavalę. Stosuję ja dopiero od 3 tygodni i już po tak krótkim czasie jestem zaszokowana efektami. Dosłownie wyrastają mi nowe rzęsy! A stare są wyraźnie dłuższe. Wszyscy się pytają czy przyklejam sobie sztuczne.A to Mavala zdziałała cuda! Super produkt!

na pewno odżywia

szukałam długo odżywki i Drogie Wizażanki doradziły mi Mavalę i nie żałuję:)
specjalnego wzrostu nie obserwuję-u fryzjera z rzęsami co prawda jeszcze nie byłam, ale sa na pewno wzmocnione ciemniejsze i ładniejsze po pomalowaniu
grunt to systematyka:)
kusi mnie jeszcze Talika...