Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami

Odżywka wzbogacona o proteiny ryżowe, które posiadają zdolność wypełniania ubytków w strukturze włosów, działając na nie naprawczo. Kompleks witamin chroni włosy i skórę głowy przed wysoka temperaturą, przesuszeniem i łamaniem się.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, termoochronne, wzmacniające

Jeden z ulubieńców

To jedna z moich ulubionych odżywek do włosów w sprayu. Nie zliczę ile buteleczek zużyłam już, wracam do niej często i będę wracać dopóki będzie produkowana!
Zacznę od butelki, przyjemna wizualnie dla oczu, poręczna, atomizer nigdy mi się nie zaciął, dobrze rozpyla produkt na włosy, wystarczy kilka psiknięć i włosy są spsikane odżywką.
To, co chyba najbardziej uwielbiam w tej odżywce to zapach - bardzo żywy, intensywny, ale w żaden sposób nieuciążliwy, wręcz przeciwnie - po spryskaniu czuję się rześko, zapach bardzo przyjemny i pobudzający, długo utrzymuje się na włosach.
Produkt doskonale ułatwia rozczesywanie, z jej pomocą bezproblemowo i bezboleśnie można rozczesać nawet duże kołtuny i bardzo poplątane włosy. Może to moje mocno subiektywne odczucie ze względu, że naprawdę lubię ten produkt, ale wydaje mi się, że przy naprawdę dłuższym i regularnym stosowaniu włosy naprawdę są w lepszej kondycji.
Jeżeli chodzi o dostępność, to kupuję ją głównie w drogeriach internetowych w cenie bodajże 8 czy 9 zł, ale widuję ją czasem także w Biedronce lub Netto, więc da się ją dostać stacjonarnie
Podsumowując, jest to naprawdę świetna odżywka w sprayu do włosów w niskiej cenie, dzięki której można zapomnieć o problemach i bólach związanych z rozczesywaniem poplątanych włosów.

BOOOMBA!

wielbiam ją !!
- jest mega wydajna
-jest bardzo tania
-dostępna bez problemu
- super nabłyszcza włosy
-sprawia ze sa idealne w rozczesywaniu - nie plączą się
-ma fajny zapach
-ma poręczna pompkę która ułatwia aplikację
- sprawia ze wlsoy sa dleikatne w dotyku

Jak po maśle!

Uwielbiam, uwielbiam, uwielabiam!
Skusiłam się na nią w jakimś markecie za niewielkie pieniądze w granicach ''dyszki''. Zachęciła mnie napisem - ''bez spłukiwania''- sprawdziłam wiele takich opcji i z żadnej nie byłam zadowolona, dopóki Marion nie wpadł mi w ręce. Jest świetna jeżeli chodzi o moje niesforne włosy, które ciężko rozczesać i doprowadzić do ładu. Wielokrotnie gdy napotykam problem kołtunowy służy mi pomocą, rozczesują się niesamowicie szybko bez utraty jakichkolwiek ubytków włosów oraz szarpania się szczotką. Polecam każdemu, kto boryka się z problematycznym rozczesywaniem włosów. Jest warta każdej kasiorki :)

Cudeńko

Nigdy nie miałam przekonania do "niedrogich" odżywek, ponieważ wydawały mi się bublem.
Jednak ta odżywka jest świetna, ma śliczny zapach, który delikatnie czuć na włosach po jej użyciu. W moim przypadku wystarczyło kilka psiknięć a włosy stały się gładkie i błyszczące.
Biorąc pod uwagę jej cenę (dałam za nią 8.50 zł) naprawdę produkt warty uwagi.

Całkiem całkiem

Kupiona chyba w Netto za mniej niż 10,00 zł. Fajna aplikacja, bo z atomizerem, z którym nie było problemów. Szczerze, to nie pamiętam, by jakoś szczególne wpłynęła ona na kondycję moich włosów, ale pamiętam, że ślicznie pachniały po jej zastosowaniu i to bardzo długo.

Włosy rozczesują się same

Cały czas szukam jakiś cudownych wynalazków, by poprawić stan moich łamiących się, zniszczonych włosów. Po pierwszym użyciu tego produktu nie byłam zadowolona z efektu, bo użyłam go źle. Wysuszone suszarką, rozczesane już włosy spsikałam solidnie tym sprayem i utworzyła mi się na nich skorupka. Za drugim i kolejnym razem wczytałam się w etykietę i zaczęłam używać go dokładnie tak, jak zaleca producent. Na umyte, osuszone lekko ręcznikiem i nierozczesane włosy, rozpyliłam kilka mgiełek odżywki. Sięgnęłam po grzebień i pierwszy raz bez żadnych trudności i kołtunów udało mi się w kilka sekund rozczesać włosy. Grzebień dosłownie sam sunął po włosach. Magia.

Sama odżywka przyjemnie pachnie, trochę jakby mandarynkami. Zapach czuć na włosach gdy wyschną. Świetnie, że jest to spray, a nie olejek.

Produkt przeznaczony do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami. Zawiera jedwab i kompleks wielu witamin. Ja nie zauważyłam jakiejś szczególnej regeneracji czy pielęgnacji. W moim przypadku po prostu pomaga w rozczesywaniu włosów, a to dla mnie wieczna udręka.

Opakowanie to butelka 150ml w pół przezroczysta, dzięki czemu widać zużycie produktu. Produkt używany tylko po umyciu włosów w moim przypadku raz na 3 dni jest bardzo wydajny. Dodatkowym plusem jest to, że kosztuje niewiele. Na pewno skuszę się po kolejne opakowanie.

Mój numer jeden!

Uwielbiam go! Jest absolutnie fantastyczny! Używam go po każdym myciu na wilgotne włosy - nie wyobrażam sobie rozczesywania bez niego. Włosy bardzo dobrze się rozczesują, pachnie pięknie. Poprawia kondycję włosów, jest bardzo wydajny i jeszcze w świetnej cenie! Bardzo szybka aplikacja, poręczna buteleczka. Absolutnie wart polecenia!

Idealna do użycia rankiem

Preparat przeznaczony do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami, czyli idealny dla mnie. Pierwsze co mi się podoba to to, że spryskiwacz działa bez zarzutu i nic się nie zacina. Odżywka ma sporą pojemność, ale jest też wydajna, więc starcza na długi okres użytkowania. To idealny produkt, gdy myję włosy rankiem, bardzo się spieszę i nie mam czasu nałożyć standardowej odżywki. Zdarza mi się to często, bo włosy muszę myć codziennie. Ten produkt sprawdza się wtedy idealnie. Moje włosy są po tej odżywce lśniące, łatwiej się układają i nie plączą. Ślicznie pachnie, chyba marakują, szkoda, że zapach nie utrzymuje się na włosach.

Taka sobie

Kupiłam bo była na promocji ja tam żadnej poprawy na włosach nie widzę jedynie co to zaczęły się szybciej przetłuszczać jedyny plus to wydajność i przyjemny zapach raczej nie kupię ponownie gdyż jednego opakowania nie mogę się pozbyć.

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Moje włosy są naprawdę problematyczne. Przetłuszczają się, szczególnie u nasady, wypadają, są cienki i łamliwe. Bardzo łatwo je przesuszyć. Od dwóch lat zapuszczam włosy, więc im są dłuższe, tym trudniej utrzymać mi je w dobrej kondycji. Ta odżywka jednak im pomogła.

Całkiem fajna.

Odżywkę stosuję od dawna i zawsze mam ją przy sobie. Nie tylko odżywia włosy, ale także pomaga w rozczesywaniu i poskromieniu niesfornych włosów. Ma wspaniały brzoskwiniowy zapach ;)

warte poznania

Skusiła mnie cena nie dość że tania to jeszcze na promocji.Mam okropnie cienkie włosy i każda odżywka dodatkowo je obciąża i troszkę mnie zdziwiły efekty tego specyfiku.Dodały moim włosom świeżości i blasku ,nie obciążyły i miałam wrażenie że jest ich o wiele więcej .Odżywka fajnie pachnie ,kojarzy mi się z wakacjami .Sama buteleczka wygodna w użyciu dość mocna ,wizualnie skromna ale efekty odżywki mega.