Lilliputz, Leichtkämm Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie włosów)

Lilliputz, Leichtkämm Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie włosów)

Spray o zapachu maliny ułatwia rozczesywanie włosów suchych i mokrych. Zapobiega ich plątaniu i elektryzowaniu.

odpada

Kupiłam go wcześniej dla mojej córki.Nie spełnił żadnego zadania,włosy oklapnięte,,przetłuszczone i żadnego efektu.Nie ma to jak spray avon kids o zapachu arbuza i kiwi.Tak dla zainteresowanych pojawił się na allegro.Polecam go z czystym sercem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i raczej nie skończę

przereklamowany

kupiłam liliputza bo za dużo się o nim naczytałam na wizażu:) i co? i nic. bo skład to może on ma dobry ale co z tego skoro:
- nie ułatwia rozczesywania
- strasznie przetłuszcza włosy

zapach może być, chociaż na lato też za słodki a na moich włosach niestety czuć go cały dzień.

tak więc podsumowując: nie dla mnie on i tyle.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Skład

Dobry składzik przede wszystkim. Cena smiesznie niska w porownaniu do wydajnosci produktu. Zapach do zniesienia , troche chemiczny. Czy ulatwia rozczesywanie - wlosom ktore sa bardzo splatane raczej nie pomoze ale normalnym , nie koltuniacym sie przesadnie daje rade. Fajny produkt- mozna podrasowac innymi skladnikami. Rzecz dobra - jak dla mnie ochronna.

Używam tego produktu od:2 miesiace

nie.

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego. Mam rozjaśniane, zniszczone, deliaktne włosy specjalnej troski :D, które staram się zregenerować. Myślałam, że ten spray okarze się dość istotny na mojej półce w łazience, ale wcale tak nie jest.

+ / - czasem podobający mi się zapach malin (a dokładniej to malinowej oranżadki w proszku) a raz czuję jakieś sfermentowane maliny :P
+ cena
+ wydajność
+ poręczne psikadełko :D
- nie ułatwia znacząco rozczesywania mojej czupryny.
- pozostawia włosy takie jakby gumowe...

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Ambiwalentnie; 2/3*

Bardzo wydajny - skończyć nie mogłam, aż wreszcie przestałam używać.
Niezwykle trudno jest mi go ocenić, ponieważ raz działa jak trzeba i krzywdy nie robi, a innym razem wręcz szkodzi...
Pomocny jest w rozczesywaniu włosów, ale tylko wtedy, kiedy psiknie się go więcej. Wtedy jednak włosy są jak dla mnie zbyt zdyscyplinowane i smętnie opadają. Mam także wątpliwości, czy nie przyspiesza przetłuszczania włosów.
Nie nadaje się do włosów suchych, ponieważ włosy od niego wręcz brzydną - są wtedy jakby bez życia i przyklapnięte.
Jednak czasami miałam wrażenie, że wręcz nadawał objętości.
Tani, z prostym składem bez alkoholu, silikonów i konserwantów popularnych; interesujący zapach.

Podsumowując:
- raz cudotwórca;
- innym razem horrorotwórca
- pomiędzy dwiema a trzema gwiazdkami

Dla dzieci - czemu nie, ale również w wyważonych ilościach.

Używam tego produktu od: około trzech, czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 2/3 opakowania

Nie jest niezbędny

Kosmetyk rzeczywiście ułatwia rozczesywanie. Zapach- sztucznawa malinka. Kupiłam zachęcona, tym, że to wizażowe odkrycie z dobrym składem.
Niestety na moich suchych, falowanych włosach się nie sprawdza. Może za dużo go psikam, ale włosy pod koniec dnia nie wyglądają zbyt świeżo, szybciej się przetłuszczają i są jakby szorstkie. I muszę myć przez to codziennie, a normalnie co 2 dni.

Nie jest to kosmetyk niezbędny. Więcej go nie kupię, czekam aż się skończy. Opakowanie można wykorzystać do własnych mikstur :D Ma dobry atomizer.

Plusem jest niewątpliwie cena, warto przetestować, może okazać się strzałem w 10-tkę. Niestety nie w moim przypadku

można się obejść bez niego

Producent obiecuje łatwe rozczesywanie włosów i fakt, jest to obietnica spełniona. Spray ładnie pachnie, ta malinka trochę jest naciągana, no ale niech będzie. Jest niesamowicie wydajny, męczę go już drugi miesiąc i przy codziennym używaniu do długich włosów nie chce się skończyć. Taniutki.

Jednak coś mi w nim nie pasuje. Włosy są jakieś takie bez życia, szybciej się przetłuszczają, nabierają takiej szorstkości, jakbym miała suche końce, a normalnie tak nie jest.
3 gwiazdki za spełnienie swojego zadania, cenę i wydajność oraz super funkcjonalne opakowanie.
Skończę go i więcej nie kupię, bo i tak używam odżywek ze spłukiwaniem, więc z rozczesywaniem nie mam dużego problemu.

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1

pomaga, ale...

Ciężko ocenić mi ten spray, bo producent nie obiecuje cudów, i główne zadanie spray spełnia:
+ bardzo pomaga w rozczesaniu włosów, nawet tak trudnych jak moje (długie, gęste i kręcone).
+ niska cena
+ poręczna butelka
+ wydajny

+/- zapach - dla mnie ta malina jest tak sztuczna, że aż paskudna, ale to ocena subiektywna, więc +/-

- niestety, włosy po nim szybciej się przetłuszczają i sprawia, że są oklapnięte mimo stosowania niewielkiej ilości! i mimo że przy moich gęstych i napuszonych włosach mało jaki produkt sprawia, że takie są. Więc to duży minus.

Warto jednak za tę cenę wypróbować, bo innym może służyć :)

edit:
Edytuję ocenę, ponieważ tak przyzwyczaiłam się do używania tego sprayu i tak bardzo ułatwia mi po myciu rozczesywanie włosów, że nie lubię robić tego, gdy nie mam go pod ręką. Na pewno kupię znowu. Żeby włosy nie oklapły, psikam z daleka i nie od nasady, lecz od połowy włosów. :)

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

fajny

Kupiłam ten kosmetyk pod wpływem wizażu.

Mam kręcone włosy, które są suche i niesforne a rano wyglądają jakby piorun w nie strzelił. :-)

Spray rzeczywiście pomaga rozczesywać włosy. :-)
Nie rozczesują się same, używam oczywiście grzebienia. :D

Zapach mi nie przeszkadza nic a nic. Często nawet wiele godzin po zastosowaniu go czułam. Może być.

W połączeniu z woskiem może przetłuszczać włosy, ja jednak mam tak suche, że w zupełności mi to nie przeszkadza. Nawet moje włosy przez to odżyły, są bardziej natłuszczone.

Jedyna wada to to, że strasznie szybko mi się skończył!
Nawet miesiąca go nie używałam. Jakieś 2-3 tygodnie. Dlatego nie wiem czy go kupię. I w sumie nie wiem sama ile dać gwiazdek, więc daję 5.Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 całe

sprawdza sie..

Kupilam go, bo odstawilam wszystko co zawiera silikony... zalezy mi na czyms lekkim nie obciazajacym razem z szamponem BD spisuje sie swietnie... wlosy mam mięciutkie i lsniace:)

Jedyna wada to zapach, ktory mnie denerwuje...bo daleko mu do prawdziwej maliny... taka troche zgnita, chemiczna malina.. wolalbym cos bardziej neutralnego jak wszystkie BD. Na cale szczescie po wysuszeniu wlosow juz go nie czuje:)

Kupie na pewno... ale mam nadzieje, ze nowa wersja bedzie miala lepszy zapach:)

Używam tego produktu od: kilku miesicey

Nie polecam!

Próbowałam tego sprayu używać na rożne sposoby. Mniejsza ilość, większa, mokre, suche włosy, na same końce, na cala długość... Efekt zawsze taki sam - włosy potwornie posklejane, kołtunią się i nie można ich rozczesać (!). Zapach fatalny, chemiczny. Wlosy po użyciu tego sprayu nadają się tylko i wyłącznie do umycia. Rownie fatalnego kosmetyku do włosów nie używałam.Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

świetny

Bardzo dobry kosmetyk nie tylko dla dzieci
Zalety:
+ malinowy zapach
+ wydajny
+ świetny skład: zero alkoholu, silikonów, mało chemii
+ trochę ułatwia rozczesywanie
+ odżywia trochę włosy
+ ma bardzo dobry atomizer
+ taniutki
Wady:
- stosowany na suche włosy może je posklejać
Warto spróbować :ehem:

Używam tego produktu od:parę miesięcy