Lilliputz, Leichtkämm Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie włosów)

Lilliputz, Leichtkämm Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie włosów)

Spray o zapachu maliny ułatwia rozczesywanie włosów suchych i mokrych. Zapobiega ich plątaniu i elektryzowaniu.

Bardzo lubię.

Nie lubie psikadeł to włosów bo albo denat. w składzie albo mega ilość sylikonów. Liliputz jest jednk wyjątkiem:P Ani nie wysusza anie nie obciąża. Dodatkowo nie skleja włosów nawet jak sie za dużo psiknie.! Używam go codziennie bo ładnie układają mi się po nim włosy i są bardziej puszyste bez szybszego przetłuszczania:) jest bardzo wydajny i pachnie "zmutowaną" maliną:P nawet jeśli komuś nie pasuje ten zapach to szybko wietrzeje;)
No i ten smoczek na etykietce:D bezcenny.
Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od:msc
Ilość zużytych opakowań:1/2 opak.

Malinowe cudo

Bardzo fajny spray do włosów.Używam go razem ze swoją córką - obie mamy długie włosy.
Szukałam czegoś , co ułatwiłoby nam rozczesywanie i wpadłam na Lilliputza w Rossmannie.
Posiada ładny , malinowy zapach.Rzeczywiście ułatwia rozczesywanie włosów , nie obciążając ich i nie sklejając.Ma dobry rozpylacz , dzięki któremu zawartość równomiernie i łatwo się rozpyla .Ostatnio dodałam do niego parę kropel jedwabiu w płynie WAX.Włosy ładnie błyszcza i wyglądają zdrowo.Polecam :)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Super :)

Super efekt za niewielką cenę.
Stosowany na wilgotne włosy ułatwia rozczesywanie, nie skleja ich i co najważniejsze dla mnie ich nie obciąża.
Czasem zużywam go naprawdę dużo - mimo tego włosy nie są przyklapnięte.
Zapach cudowny, malinowa mamba :)
Po zastosowaniu lilliputza na suche włosy, zapach zostaje na włosach :)

super

Bardzo podoba mi się ten kosmetyk, oczywiście jest to jedno z wizażowych odkryć :) sama nie wpadłabym na używanie dziecięcych kosmetyków,a szkoda bo ten spray jest naprawde świetny
+cudny skład, brak silikonów, zawiera proteiny (m.in. owsa która tworzy ochronną powłokę na powierzchni włosa),mało chemii
+świetny zapach :D nieco infantylny ale nie bądźmy tak bardzo poważni;)
+jeśli używa sie na mokre włosy to można sobie poszaleć z ilością
+bardzo wydajny
+cena
+nadaje sie do tuningu
+b.dobry atomizer
+po użyciu wieczorem na mokro włosy są mięciutkie ale nie obciążone
do czego mogę się przyczepić to :
-jeśli używa sie na suche włosy nie można przesadzić z ilością bo włosy robią się klejące
- tak średnio ułatwia rozczesywanie

Ale podsumowując to dla mnie jak najbardziej na plus:)
Używam tego produktu od: ok.1,5-2 mies.

Nie warto

Kupiłam go skuszona obietnicą słodkiego zapachu maliny. Niestety po kilku użyciach okazało się, że:

- skleja włosy,
- nie radzi sobie z naelektryzowanymi włosami
- oklapnięta fryzura
- wydajny
- miły zapach

Nie polecam...

Niezły

Kupiłam zachęcona obiecanym zapachem maliny i pod tym względem się nie zawiodłam. Spray dobrze rozczesuje włosy po bardziej agresywnych szamponach ze silikonami itd., ale z szamponami dla dzieci lub ziołowymi zupełnie sobie nie radzi. Świetnie pachnie oranżadą malinową. Rozpyla się w sam raz, aplikator nie psuje się do ostatniej kropelki. Mam wrażenie, że minimalnie obciąża włosy jeśli za dużo sie użyje. Nie jest zbyt wydajny. Uważam go za przyjemny gadżet. Do kupienia dla zapachu. Dopóki będę używała szamponów ziołowych to z niego zrezygnuję, ale może kiedyś...

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Fajny

Ach ten zapach:):):)
Cena też ok i warto spróbować.
Co do efektow to hmm:
* ułatwia rozczesywanie
* ładnie pachnie na włoskach
Nalezy umiarkowanie stosować.
Poza tym żadnych efektów, takie fajne cuś:D

Używam tego produktu od:PARU DNI
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE 1

Ach, ten zapach...

Kolejny produkt dla dzieci, który mnie urzekł. Pięknie pachnie, ułatwia rozczesywanie długich włosów. Spryskuję nim wilgotne włosy, rozczesuje i idę spać. Rano włosy są miękkie i łatwo je rozczesać. Podkręcam skład dodając kilka kropel keratyny, co jeszcze wzmacnia efekt gładkich, miękkich włosów. Sam spray również ma proteiny w składzie, więc sprawdzi się przy zniszczonych włosach jako wspomaganie.
Ostatnio unikam drażniących kosmetyków do włosów, stosuję delikatne szampony, często bez sls, więc wolę tą odżywkę niż odżywki z silikonami, które trudno zmyć szamponem dziecięcym.
Na dłuższą metę widzę, że włosy są w lepszym stanie. Spray nie powoduje obciążenia włosów, moje są po nim puszyste, ale nie mam siana na głowie. Nieźle podkreśla też skręt włosów.

Używam tego produktu od: około roku

jestem zadowolona :)

Plusy:
+ cena
+ wygodne opakowanie - aplikator się nie psuje
+ całkiem przyjemny zapach, choć momentami sztucznawy, ale ogólnie jest ok ;)
+ faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów, czyniąc tą czynność przyjemniejszą
+ włosy są bardziej posłuszne i lepiej się układają
+ mam wrażenie, że włosy są bardziej puszyste
+ czuprynka zyskuje zdrowy, ładny blask
+ wydajny

Minusy:
- kilka psiknięć więcej i włosy mogą wyglądać na ulizane i przyklapnięte, dlatego należy go używać z umiarem!