Babydream, Natural, Gesichtscreme (Krem do twarzy)

Babydream, Natural, Gesichtscreme (Krem do twarzy)

Krem do twarzy "babydream natural". Produkt został wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Nagietek lekarski wchodzący w skład produktu działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Nagietek lekarski kontroluje proces organicznego rozwoju skóry. Olejek oliwkowy pielęgnuje i chroni skórę. Produkt nie zawiera substancji zapachowych mogących powodować uczulenie. Produkt nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera duże ilości olejków roślinnych.

trudny w stosowaniu

Jak to zazwyczaj bywa - Wizaż mnie skusił...
Przede wszystkim krem ma nietypową konsystencję - jest gęsty, dość tępy, wchłania się do matu ściągając (napinając) przy tym skórę, ale jednak na powierzchni skóry pozostaje wyczuwalny film. Przy aplikacji należy szybko krem rozsmarować, a potem pozostawić do wchłonięcia, bo zaczyna się wałkować przy próbach długiego wsmarowywania.
Kupiłam ten krem, bo z moją cerą działy się straszne i zupełnie nietypowe dla mnie rzeczy - dostałam egzemę, skóra była bardzo wrażliwa i sucha. Do tego mam tendencję do zatykania porów.
Ten kremik świetnie nawilża i łagodzi moją skórę - nawet naczynka się uspokoiły. Bardzo dobrze się sprawuje pod makijaż mineralny i nie powoduje szybkiego świecenia się skóry (mam mieszaną).
Jedyne zastrzeżenia, jakie mam do tego produktu to działanie na gruczoły potowe - jeszcze nigdy moja skóra nie wytwarzała takiej ilości potu na twarzy jak po aplikacji tego kremu. Niestety świadczy to o nieprawidłowym przenikaniu jednego ze składników produktu - może dlatego go wycofują?

fajniutki i leciutki

To jest mój kolejny ulubiony kremik. Przyznam, że miałam obawy czy będzie się on nadawał do mojej rozkapryszonej cery, która ma już swoje lata. Jednak spisywał się wystarczająco dobrze, że zużyłam już 3 tubki tego cacka.

Krem jest przyjemny w użyciu, leciutki, wchłania się do matu. Konsystencję ma trochę tępawą i skłonności do rolowania się na twarzy. Nie nawilża też jakość spektakularnie, bądźmy szczere: nawilżanie to jego słaby punkt. Jednak na budzi wygląda super, cera wygląda na zdrową, pory zwężone, wszystko jest wyciszone, wygładzone, że nie potrzeba żadnego podkładu. Ja go lubię i do niego wracam i będę wracać, choć zauważyłam, że znika z rossmanna. A szkoda, wielka szkoda.

Mogę jeszcze dodać, że on i balsam z tej serii, to dwie różne rzeczy. Balsam w przeciwieństwie do kremu jest bardzo, bardzo tłusty, a krem leciutki jak
piórko:-)

Oczywiście w ocenie kosmetyku biorę pod uwagę stosunek ceny do jakości stąd 5 gwiazdek.

Świetny krem!

Dbam o to by kosmetyki których używam były w miarę naturalne bez zapychaczy,oleju mineralnego,parafiny itp. Kupiłam ten krem ze względu na dobry skład.

Plusy:
:) cena
:) bardzo wydajny
:) szybko się wchłania (nie mam suchej skóry a mieszaną i po minutowym "mizianiu" twarzy wchłania się do matu)
:) niweluje suche skórki
:) bogata konsystencja
:) neutralny zapach-na początku nie podobał mi się lecz z czasem się przyzwyczaiłam
:) dobry na zimę
:) nawilża!
:) niweluje zaczerwienienie oraz rumień (mój rumień jest niewielki)
:) dobry pod makijaż

Minusy:
:(/:) nie jestem pewna czy zapycha czy też nie-za to odjęłam pół gwiazdki
:( wałkuje się-trzeba chwilę pomasować twarz aby się ładnie wchłonął

Dodam że od kiedy przerzuciłam się na bardziej delikatną i naturalną pielęgnację,stan mojej skóry poprawił się. Pryszcze wyskakują przed okresem.
Nie jest to super nawilżający krem. Dla dzieci o dużo cieńszej skórze od dorosłej osoby będzie ok,ale dla wymagających "długotrwałego nawilżenia" nie będzie dobry. Jest to dobry krem i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Lubię go, ale moja cera wymaga czegoś więcej

Do zakupu tego kremu skusiła mnie niska cena i całkiem przyjazny skład. Na początku nie byłam do końca co do niego przekonana, ale po czasie wyraźnie widzę, że służy mi, aczkolwiek nie do końca. Nie nakładam go na dzień, a na noc. Rano, po przebudzenia buzia jest delikatna, nawilżona, promienna, BEZ SUCHYCH SKÓREK, które dokuczają mi w okolicach nosa czy nad brwiami :) Efekt jest jednak krótkotrwały. Odnośnie zapychania, opinie są różne, mnie w każdym razie trochę zapycha. W 10 minut wchłania się do matu, trochę bieli... dlatego nie używam na dzień. Pod makijaż myślę, że niebyt się nadaje. Zapach przyjemny. Jesli chodzi o wydajność - średnia. Nie jest to najlepszy krem na świecie, ale jako tako egzamin zdaje, jest całkiem dobry. Ale gdy mi się skończy poszukam czegoś innego :)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Niestety

Wklejam tu moją recenzję odn. kremu do twarzy i ciała Babydream, ponieważ oba kremy stosowałam równocześnie z tym samym skutkiem - ponadto skład jest niemal identyczny. Kupiłam ten kremik z myślą o mojej atopowej cerze, zachęcona skutecznością innych kosmetyków z tej serii. Niestety do twarzy się nie sprawdził - ale okazało się to dopiero po 2 miesiącach... Stosowałam go na dzień, na noc krem brzozowy, do mycia olejek myjący i hydrolaty. No i coś mnie zaczęło zapychać - obwiniłam krem brzozowy, gdyż jest tłusty. Jednak gdy po nałożeniu któregoś dnia Babydreamu poczułam dyskomfort, odstawiłam go zastępując kremem brzozowym nawet na dzień (do czasu przyjścia zamówienia z BU :D) Efekt? Zaskórniki znikają, pory zwężone, skóra oczyszczona. Niestety efekt nawilżenia jaki się utrzymywał z Babydreamem to już historia - muszę szukać innego nawilżacza.

Plusy:

- Nawilża i chroni skórę, wygładza
- Dobry pod minerały, wchłania się do matu
- Lekko natłuszcza, łagodzi zmiany atopowe
- Stosuję go do rąk i stóp - tu sprawdza się znakomicie
- Przyjemny zapach

Minusy:

- Zapycha :(
- Dość tłusty, w porównaniu do wersji podstawowej bardziej "pudrowy"

bardzo lubię

Bardzo przyjemny kremik, jeden z tych produktów, które zawsze watro mieć pod ręką.
Nieźle nawilża, nie zapycha, a w dodatku jest tani, wydajny i łatwo dostępny.
Używam głównie na noc. Na dzień mam inny krem, ale kto wie czy nie przerzucę się na Babydream jak mi się skończy:)
Krem wchłania się do matu, ale nie jest to krem matujący, po kilku godzinach na twarzy pojawia się świecąca warstewka. Wszystko zależy od cery. Moja jest mieszana ze świecącą strefą T.
Watro wypróbować jak nie przypasuje to nie tracimy wielkich pieniędzy:))

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

delikatny

krem ma śliczny ziołowy zapach, który bardzo lubię
lekka konsystencja i łatwe rozprowadzanie sprawiają że jest bardzo wydajny
daje na skórze matowy efekt (ale nie matuje), szybko sie wchłania i idealnie nadaje pod podkład, który można nakładać już chwilę po smarowaniu
przez wosk pszczeli daje wrażenie ściągania skóry i pokrycia jej czymś, ale to szybko znika i zależy od ilości kremu - jeśli nakladamy go mało nie ściąga tak skóry
nawilża, ale nie pomoże mocno przesuszonej cerze, więc dla mnie nie nadawał się na zimę (tu lepszy jest niebieski krem babydream do twarzy i ciała)
może też sprawiać że skóra szybciej sie błyszczy, ale ja nie wymagam od niego ani ekstremalnego nawilżenia ani regulowania mieszanej cery, w końcu to krem dla dzieci
ważne dla mnie jest że nie zapycha, nie podrażnia a nawet łagodzi, nawet pod oczy można nim się smarować
to taki podstawowy krem do pielęgnacji, używałam go przy uczuleniu, podrażnionej skórze a teraz przy złuszczaniu kwasami - zawsze jestem pewna że nie pogorszy stanu skóry a tylko tego od niego wymagam

Używam tego produktu od: około 2 miesiące na jesieni i teraz od paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (baaardzo wydajny)

Nie dla dziecka

Jest to krem przeznaczony dla dzieci, więc nie sugerujcie się jego dobrymi ocenami, ponieważ prawie wszystkie zostały wystawione przez osoby, które same go używają do pielęgnacji "dorosłej" skóry.

Krem nie nadaje się do buzi niemowlęcia.
Lepi się, pachnie zbyt intensywnie, jest klejący i zbyt długo się wchłania.

Próbowałam go zużyć do pielęgnacji swojej twrzy, ale zbyt słabo nawilżał, strasznie się lepił, zatkał mi pory i miałam wrażenie, że skóra pod nim nie oddycha i się dusiUżywam tego produktu od: ponad miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

TAK! ale nie dla mnie

Krem zdecydowanie delikatny, świetnie nawilża, nie szczypie, nie uczula - bajka.
Wszystko byłoby idealne gdyby nie to, że po nałożeniu zostawia na skórze warstewkę, którą czuję przez kilka godzin po nałożeniu jeszcze! Nałożenie podkładu niewiele pomaga. Lubię kremy, które szybko się wchłaniają i nie "zalegają" na twarzy, dlatego odejmuję półtorej gwiazdki.

Być może kupię go ponownie, bo działanie ma naprawdę skuteczne i jest strasznie (!) wydajny.

Niski komfort stosowania

Kupiłam dla siebie jako krem twarzowy na zimę, kierowana zachwytami z KWC. Niestety - zawiodłam się.
Nie podważam absolutnie jego właściwości ochronnych, łagodzących czy samej wydajności. Skład też jest cenny. Natomiast jako krem do twarzy dla dorosłej kobiety o skórze dojrzałej nie sprawdza się po prostu.
Maże się bardzo długo, opornie bardzo wsiąka, zalega w brwiach, włosach na skroni i skrzydełkach nosa. Żle bardzo się rozsmarowuje pozostawiając białe smugi, które trzeba po prostu wytrzeć ręcznikiem (albo wetrzeć jeszcze raz w skórę po 15 minutach od aplikacji). Dla mnie to horror. Od kremu do twarzy oczekuje jednak czegoś więcej - m.in. dużego komfortu w stosowaniu, przyjemnej konsystencji, szybkiego wchłaniania, czego ten krem absolutnie mi nie daje.
Ponadto czuję go długo na skórze, tak jak się czuje nałożoną maseczkę (skóra wyraznie napięta). Zapach neutralny (w zasadzie bez zapachu). Nie szczypie w oczy, więc można go stosować pod.
Generalnie strasznie się z nim męczę i zdecydowanie nie polecam!

Natura w najlepszym wydaniu.

Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do zapychania.
+nawilża, może efekt nie jest spektakularny, ale na pewno lepszy od większości drogeryjnych kremów
+ma boski zapach, jednak nie każdemu może przypaść do gustu, bo jest intenesywny
+wspaniały skład, ilość chemikaliów została ograniczona do minimum
+nie zapycha, nawet regularnie stosowany
+w niewielkiej ilości nadaje się pod makijaż
+matuje cerę
+cena, wydajność i dostępność

-zbyt płynna konsystencja, przez co zawsze wylewam zbyt dużo z tubki

Cudeńko :)

Będąc na zakupach szukałam dla swojej siostrzenicy kremu na buźkę :) i tak przy okazji zakupu zauważyłam ten kremik i go kupiłam :) jestem nim zachwycona :) pięknie się go rozprowadza, ślicznie nawilża , koi skórę, nie zatyka porów, nie uczula, jest wydajny :) ja jestem z niego w 100 % zadowolona :)

POLECAM SERDECZNIE :)

Używam tego produktu od: koło miesiąca