Gucci, Gucci by Gucci pour Homme EDT

Gucci, Gucci by Gucci pour Homme EDT

Męska wersja słynnego zapachu Gucci wykreowana została przez Fridę Giannini. Twarzą tego zapachu został aktor James Franco. Wprowadzony na rynek w 2008 roku.

Kategoria: drzewno-szyprowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, szypr, fiołek
nuta serca: czarny pieprz, kadzidło, skóra, tytoń
nuta bazy: paczula, cedr, amyris.

wody toaletowe
drzewne, szyprowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Jest piękny

Właśnie został zużyty do cna. Flakon 90ml. Piękny szyprowo-drzewny. Ciepły, otulający. Męski, ale nie ostry, nie drażniący. Określiłabym go jako kremowo-budyniowy. To był zapach, który miał ogon, ciągnął się, ale nie podduszał otoczenia. Pięknie się rozwijał, bardzo złożony. Dla wielbicieli wyrazistych, męskich zapachów, złamanych delikatnym otuleniem. Rekomenduję na porę jesienną. Amatorzy "niebieskich" wód lub wszelkiego rodzaju cytrusów niech nie próbują. TRWAŁY.

ideał dla mężczyzn

Mimo , że do tej pory kochałam kiedy mój mężczyzna pachniał Armani Black Code zaryzykowałam i za namową kupiłam Gucci i to był traf w 10 ! Jest boski ! Każdy się nim zachywca . Niesamowicie trwały . Polecam każdej Pani na prezent dla mężczyzny!

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyte 100 ml

Nowoczesne ujęcie drzewnego szypru.

Gucci by Gucci zyskał u mnie sporo podczas ostatnich testów.

Na samym początku odrzucił mnie swoją pozorną prostotą. Trochę cytryny, trochę fiołka - i nic więcej.

Potem wróciłem do niego, prawie po roku. I zaczął się rozwijać. Otwarcie faktycznie jest nudne i pospolite, przypomina mi nieco otwarcie Gucci Pour Homme II, z tym, że tam jest liść, a nie kwiat fiołka. Środkowa faza to właśnie ta, w której czuję szypr. Tytoń i jaśmin - dość nietypowe połączenie, a przynajmniej tak mi się wydaje. Baza wzmacnia szyprowy charakter wg mnie - a w szczególności paczula, skóra i ambra. Jest tam także aspekt żywiczny - to dość wyraźnie zaznacza się na mojej skórze, jak mniemam, są to elemi i olibanowe kadzidło.

Trwałość wynosi ok. 8 h, projekcja jest dość słaba.

Nie używałem do tej pory, ale zastanawiam się nad nabyciem flakonu.

mężczyzna pachnący lasem

Ten zapach mnie uwiódł od pierwszego powąchania w perfumerii. Pierwsze co wyczuwam to niesamowite, piękne, tak niespotykane w perfumach, żywiczne nuty. Po chwili, gdy się wącha dokładnie czuć zgaszoną terpentynę (olejek sosnowy). Zapach w ciągu dnia się rozwija, zmienia, żywica staje się mniej wyczuwalna, ale w dalszym ciągu czuć pieprz i ten pieprzno-ciepły zapach utrzymuje się dość długo. Natomiast wieczorem... zostaje czyste męskie ciepło, coś niesamowicie otujającego, że chcę się w tym zapachu schować.

Zapach jest szalenie silny, szalenie trwały, wybitnie męski i niesamowicie seksowny. Mężczyzna który kojarzy mi się z tymi perfumami ma ciemne włosy i śniadą cerę. Jest wysoki, dobrze zbudowany, z lekkim zarostem. To facet silny, przy którym każda kobieta czuje się delikatną damą. Nie znam niczego, co działałoby na mnie mocniej.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Tak!

Przepiękny zapach. Bardzo lubie kiedy w męskim zapachu znajdują się takie nuty jak bergamotka i inne delikatności. Jest męski a zarazem "tres tendre" ;)

Przyznam się szczerze że sama od czasu do czasu lubię go mieć na swojej skórze. Zapach jest bardzo trwały (jak to Gucci),no i oczywiście po jakimś czasie ewoluuje i zamiast bergamoty wyczuwam czarny pieprz.

Godny polecenia.

Używam tego produktu od: dwa m-ce

Gucci Srucci

Ostatnio zastanawiam sie dlaczego wiekszosc meskich zapachow oferowanych w Douglasach i Sephorach moglaby byc z powodzeniem stosowana przez kobiety.

Gucci by Gucci nie jest stuprocentowo meski. Zlewam sie nim od kilku dni i nikt mi nie powiedzial, ze pachne jak facet. Przyjaciolka powiedziala mi natomiast, ze mam jakies ladne swieze perfumy ;)

Gucci to obietnica luksusu, po otwarciu mamy zas delikatnie meskie (argh....), z lekka skorzano-tytoniowe popluczyny dawnych wod kolonskich. Oczywiscie nie sa brzydkie, ale zbyt delikatne, zbyt ulotne, zbyt...po prostu wyjatkowo niemeskie.

Zuzyje swoja miniaturke bez problemow, ale generalnie szalu nie ma.

Co dziwne na moim facecie pachnie dosc rachitycznie

Wprawdzie to EDT ale marka i cena obowiazuja.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:miniaturka

Kolońsko-kadzidlany

Dość ciekawy i stuprocentowo męski. Na początku czuję miks kadzidlanego dymku, mchu i kamfory przypominającej tą, którą otwiera się Gucci by Gucci EDP dla kobiet. Dalszy rozwój zapachu jest koloński i chłodny, ale wciąż czuć trochę kamfory i kadzidła. Warto przetestować. Może mnie nie powalił na łopatki, ale nie sposób odmówić mu klasy.
Buteleczka ładna

Energetyzujący
Chwilami chłony
Momentami szalenie uwodzicielski
Nowoczesny
Oryginalny, wyróżnia się z tłumu
Zapada w pamięć - trwale (!)

Moje najnowsze odkrycie wsród zapachów dla Niego, oszałamijący, niespotykany, trwały, absolutnie nie infantylny, genialny!!!
Swoją drogą wiem, że bardzo dobrze się sprzedaje i wygląda na to, że zapowiada nam się prawdziwy Hit!

A i przypomina mi coś- Romance Silver Ralph Lauren, nota bene moj dotychczasowy KWC wśród męskich zapachów.

Gorąco polecam tą elektryzującą nowość :)

Używam tego produktu od: On używa od paru tygodni