Fusswohl, Hirschtalg Creme (Krem do stóp z łoju jelenia)

Fusswohl, Hirschtalg Creme (Krem do stóp z łoju jelenia)

Fusswohl krem z łoju jelenia dzięki olejkom migdałowym i alantoinie pielęgnuje i nawilża skórę. Wyciąg z białej herbaty zwalcza wolne rodniki. Skóra staje się delikatna i elastyczna. Krem może być stosowany także na dłonie.

kremy do stóp
wygładzające, nawilżające, zapobiegające starzeniu, regenerujące, ujędrniające
zapachowa
w tubce
wrażliwa, popękana, sucha

Nie przekonał

Przez przypadek kupiłam ten krem, nie zwróciłam uwagi, że jest w nim łój z jelenia. Wiadomo, że to nie wygląda tak, że to jakiś obrzydliwy łój, jednak gdybym była uważniejsza na pewno bym go nie kupiła. Sam ten składnik jest dla mnie obrzydzający, ale w związku z tym, że to produkt do stóp to go spróbowałam go zużyć, a nuż by mnie do siebie przekonał. Krem nieintensywnie lekko pachnie, wcale nie brzydko. Konsystencja dość tłusta i takie też są stopy po posmarowaniu. Krem też trochę nawilża, ale bez rewelacji. Bardziej bym powiedziała, że natłuszcza niż nawilża. Słabo się wchłania i ten tłusty film pozostaje na skórze. Głębokiej regeneracji nie zauważyłam. Ma wygodne opakowanie na klik, moje ulubione w przypadku kremów do stóp. Za tę cenę nie jest nie jest najgorszy, ale są lepsze kremy z tej serii. Nie przekonał. Raczej nie polecam...

Dobry krem, dobry skład

Korzystam z kremów do stóp codziennie, często rano i wieczorem, mam ich mnóstwo w każdej kosmetyczce i na każdej półce. Stopy mam zdrowe, ale skóra jest skłonna do przesuszenia i rogowacenia, szczególnie latem, gdy chodzę w klapkach.

MARKA

Lubię markę Fusswohl i używam jej wielu produktów do stóp. Uważam, że są skuteczne i mają moje zaufanie od wielu lat.
ZAPACH I KOLOR

Krem pachnie słabo. Kolor jest standardowy biały.

KONSYSTENCJA

Krem ma normalną konsystencję, rozsmarowuje się dobrze. Pozostawia cienką warstwę, ale ta warstwa bardzo szybko się wchłania. Z tego względu stosuję ten krem często rano przed włożeniem skarpetek czy butów, pomimo tego noga się nie ślizga.
DZIAŁANIE

Krem jest moim zdaniem w sam raz jeśli chodzi o działanie na skórę stóp. Dobrze nawilża i natłuszcza, skóra pozostaje miękka po nakremowaniu. Nie ma tu jednak efektów spektakularnych takich, jakie mamy przy kremach do stóp z mocznikiem.
POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Tubka ma pojemność 75 ml, dość popularną w kremach do stóp. Jest wydajna, to będzie moja dawka na dwa miesiące.

ERGONOMIA

Tubka jest poręczna, ma zamykanie na klik, łatwo się otwiera, można wygodnie nabrać produktu tyle ile mamy ochoty.

GRAFIKA

Grafika jest niebiesko-zielona, dość prosta, ale charakterystyczna od wielu lat dla Fusswohl.
CENA

Cena jest bardzo dobra, zawsze poniżej 10 zł.

SKŁAD

Cetearyl Alcohol - to dobry alkohol pochodzenia roślinnego poprawiający poziom nawilżenia skóry oraz skutecznie usuwający sebum.
Gliceryna w składzie jest skutecznie nawilżająca i dobrze transportującą substancje w głąb skóry.
Adept Cervinus to łój jelenia, który jest używany przez zawodowych biegaczy i kolarzy ze względu na długotrwałą, minimum kilkugodzinną zdolność do zapobiegania podrażnieniom skóry.
Betaina to naturalny aminokwas, który nawilża i łagodzi podrażnienia, dodatkowo uelastycznia skórę i czyni ją jedwabiście gładką.
Prunus Amygdalus Dulcis Oil to naturalny olej ze słodkich migdałów, bogaty w witaminy oraz kwasy oleinowy i linolowy, który jest polecany do skóry delikatnej, suchej, podrażnionej. Ma działanie nawilżające, natłuszczające, wygładzające, regenerujące i ochronne.
Camellia Sinesis Leaf Extract - to naturalny i bardzo cenny wyciąg z zielonej herbaty, który zawiera garbniki i alkaloidy (kofeina) oraz witaminy i sole mineralne. Ma działanie bakteriobójcze, ściągające, odkażające, oczyszczające, odświeżające, chłodzące, łagodzące i ochronne.

Krem do stóp

Poręczna tubka o pojemności 75 ml. Pod względem estetycznym opakowanie nie wyróżnia się niczym szczególnym, może po za grafiką Jelenia zamiast stóp.
Zakretka typu klik, ułatwia codzienną aplikację.

Posmarowaniu chwilę się wchłania, ale to zależy od stopnia intensywności aplikacji. Nie brudzi pościeli, czy skarpet od środka.

Zapach nie jest zły, ale jednak wolę umyć ręce po nim, bo czuję że na palcach u dłoni zostaje taka warstwa, może nie lepkości ale takiego filmu zapachowego.

Daje się zauważyć przede wszystkim jego działanie zmiękczające, nawilżenia ale natłuszczenia jest już mniej, ja dla moich stóp nie wystarczające.

Do codziennej pielęgnacji ten krem do stóp z łoju jelenia jest w porządku.

Dobre działanie zmiękczające, nawilżenia

Zakretka typu klik, ułatwia codzienną aplikację.

Do codziennej pielęgnacji ten krem do stóp z łoju jelenia jest w porządku.

dobrze nawilżający , ale długo sie wchłania

Krem zamknięty w tubce o poj. 75ml. Gęsta konsystencja o przyjemnym zapachu , najlepiej aplikować na noc i na to skarpetki bawełniane ponieważ mega długo sie wchłania czasami nawet rano czuję go na stopach . Ogólnie dobrze nawilża stopy , czuć komfort , zniwelował mi twarda skórę na piętach więc dlatego dobry produkt za niewielką cenę

Polubiłam go przyznam, ale jednak dla moich stóp jest zbyt lekki.

Słowem wstępu: lubię zmieniać kosmetyki pielęgnacyjnie, w przypadku tych do stóp postawą wyboru był zawsze ok. 15% mocznika w składzie. Fusswohl krem z łoju jelenia chwyciłam na półce w R. dość przypadkiem, zerknęłam na recenzję na Wizaż oczywiście - tani, prosty skład, no i stwierdziłam, że spróbuję.

Moje stopy: bardzo wymagające, suche, z tendencją do rogowacenia naskórka , nagniotków itp. meh
Jak stosowałam? Codziennie wieczorem przed snem, na umyte stopy.

# OPAKOWANIE:
Miękka, przyjemna w dotyku tubka, którą łatwo wyzerować, zamykana na klik.
Bardzo słaby design, taki na pograniczu kiczowatości wg mnie, ale przełknęłam to jakoś bo leży przy łóżku i nie muszę na niego patrzeć w łazience.

#PRODUKT/DZIAŁANIE:
Muszę zacząć od tego, że to naprawdę przyzwoity krem do codziennej pielęgnacji stóp - polubiłam go bardzo.
Ma dobrą konsystencję - pomiędzy lekką a średniogęstą, ale nietłustą.
Wydajność - przy regularnym stosowaniu raz dziennie starczy na 1-1.5 miesiąca.
Bałam się trochę zapachu jak zobaczyłam napis łój z jelenia, ale okazał się bardzo trafiony, taki delikatny, nienachalny, w sumie nie budzi moich skojarzeń w żadną stronę, a ja lubię takie neutralne klimaty.
Składowo jest również w porządku, chociaż mnie tam zabrakło mocznika..., ale jest olejek migdałowy,alantoina.
Jeśli chodzi o samo działanie - ładnie pielęgnuje skórę, po aplikacji skóra szybko staje się delikatna, taka zdrowo napięta, ale ten efekt w przypadku problematycznych pięt jak moje nie utrzymuje się tak długo jak powinien, nawet przy regularnym stosowaniu.
Co ciekawe, krem może być stosowany także na dłonie i przyjemnie się na nich u mnie sprawdził.
Jest bajecznie tani uważam i dobrze dostępny.

Ode mnie dostaje dobrą czwórkę, ale polecam Wam go mimo wszystko spróbować jeśli nie macie bardzo wymagających stópek, a ja szukam dalej swojego ideału!

Dobry

Krem z Łoju jelenia ma przyjemny delikatny zapach. Dość dobrze nawilża i zmniejsza uczucie zmęczonych stop. Konsystencja dość gęsta. Jedyny minus jak dla mnie to to, że długo się wchłania.

to jest to!

Świetny krem naprawdę godny polecenia.
Treściwa formuła, gęsty, nie śmierdzi, nawilża i nie lepi się.
Dobrze się wchłania ale przede wszystkim spełnia swoją funkcję i to za świetną cenę.
Nigdy nie miałam lepszego kremu do stóp - na pewno do niego wrócę jak wykończę pierwsze opakowanie :)

Dobry!

Krem skusił mnie dobrą ceną. Ma bardzo dobrą konsystencję, dobrze nawilża ale niestety do idealnego nawilżenia trochę mi brakuje.

Krem jest tani, wydajny, ładnie pachnie. Dobrze nawilża stopy, ale nie aż tak jakbym chciała. Kupię go ponownie. Nie odczuwam żadnych złych skutków stosowania łoju jelenia. Moja skóra na stopach jest bardziej sprężysta, nawilżona, oraz zadbana, aniżeli nie stosując tego produktu. Ze względu na to że moje stopy wymagają naprawdę mocnej pielęgnacji i cotygodniowego złuszczania nie mogę ocenić tego kremu jako idealnego aczkolwiek jest On całkiem przyjemny.

mocne nawilżenie

Marka cieszy się dużym uznaniem ze względu na dobre składy więc ten krem nie był dla mnie zaskoczeniem. Co prawda odstraszać może trochę łój jelenia, jednak ani zapach ani konsystencja w żaden sposób nie podkreślają jego obecności. Krem bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Skóra pozostaje miękka, przyjemna w dotyku i dobrze zabezpieczona przed otarciami czy innymi intruzami.

Rewelacyjny

Nie wiem jak wy ale ja uważam że Rossmannowe kremy do stóp Fuss Wohl są porównywalnie dobrej jakości co Sholl a dużo tańsze. Aktualnie jestem na wykończeniu tego kremu Zawsze latem, kiedy stopy są odkryte moja skóra bardzo się przesusza i nie wyobrażam sobie ich wieczorem nie posmarować. Muszę mieć nawilżone bo nie mogę zasnąć. Ta wersja kremu jest bardzo dobra. Już kiedyś go miałam ale opakowanie miało inną szatę graficzną. Przynosi mi ukojenie i sprawia że skóra jest elastyczna. Serdecznie polecam!

Fusswohl, krem do stóp z łoju jelenia

Jak dla mnie przeciętny krem. Ładnie pachnie, jest wydajny ale nie sprawia że stopy są gładkie. Tylko trochę nawilża i nic więcej. Dla wzmocnienia efektu dawałam grubszą warstwę i nakładałam skarpetki ale nic się nie zmieniło.