Hebe

Odświeżający tonik do twarzy z aloesem i rumiankiem. Idealnie koi i gasi pragnienie skóry oraz przygotowuje do dalszej pielęgnacji. Posiada atest ECO CERT.

łagodzące, nawilżające, odświeżające
bez parabenów
płyn
tonizowanie twarzy
odwodniona, wrażliwa, dojrzała, normalna, sucha

Tonik feel free

Tonik odświeżający Feel Free to produkt, który zaskoczył mnie swoją delikatnością i skutecznością. Jego lekka formuła nie tylko odświeża skórę, ale także delikatnie ją nawilża, pozostawiając uczucie odświeżenia i komfortu. Po użyciu toniku skóra staje się przyjemnie miękka i gładka w dotyku. Dodatkowo, zapach toniku jest subtelny i świeży, co dodaje przyjemności podczas codziennej pielęgnacji. Po regularnym stosowaniu zauważyłam, że moja skóra staje się bardziej promienna i wyrównana. Tonik Feel Free to idealny produkt dla osób poszukujących łagodnego, a zarazem skutecznego sposobu na odświeżenie i nawilżenie skóry.

Świetny tonik

Może nie jest to tonik nie wiadomo jak wysokich lotów, ale nawet mi go brakuje. Zapach był mocno średni, tak samo jak opakowanie, ale sam produkt sprawdził mi się bardzo dobrze. Świetnie oczyszczał twarz oraz odświeżał. Był na dodatek bardzo wydajny i starczył mi na wiele czasu.

Nie kupię ponownie

Tonik to obowiązkowy punkt w mojej rutynie pielęgnacyjnej. Ten niestety nie do końca przypadł mi do gustu.
Ma dość specyficzny, ziołowy zapach, który bardzo długo (aż mój nos się do niego nie przyzwyczaił) mnie drażnił.
Drugi minus to opakowanie. Jasne napisy na jasnej butelce z jasną zawartością - nie da się z tej etykiety niczego przeczytać. Do tego dość masywny i ciężki korek...

Sam tonik w działaniu jest w porządku - przyjemnie odświeża i koi skórę. Z ulgą jednak przywitałam denko. Zdecydowanie do niego nie wrócę.

Kocham ten tonik

Tonik Feel free bardzo sprawdził się na mojej skórze.

Cudownie pachnie, przyjemnie koi skórę po umyciu, nawilża, jest bardzo wydajny. Polecam przelać do buteleczki z atomizerem- ten sposób bardzo mi się sprawdził. Druga dobra opcja to aplikacja dlońmi. Unikniemy wtedy pocierania skóry płatkami i produkcji śmieci.

Bardzo doceniam za certyfikat eco cert- jestem pewna za jakość tego produktu.

Po raz kolejny ta marka mnie nie zawiodła.

Dobry wybór kosmetyku

Mam złą tendencję do próby usuwania niedoskonałości na własną rękę, ten produkt ratuje po takich zabiegach sytuację. Na nienaruszonych wypryskach też się dobrze sprawdza, nie brudzi pościeli, co jest bardzo dużym plusem w kwestii takich preparatów. Bardzo wydajny.

Feel Free, Refreshing Facial Toner (Odświeżający tonik do twarzy)

Bardzo przyjemny tonik jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Przyjemny zapach chociaż nie każdemu może przypaść do gustu. Pozostawia uczucie świeżości po nałożeniu. Zauważyłam przy niektórych opakowaniach, że zdarzało się że się pienił lekko przy nakładaniu rękoma, jeśli ktoś preferuje aplikacje toniku wacikiem to nie powinno być problemu. Ogólnie bardzo polecam.

Dobrze go mieć

Bardzo lubię ten produkt. Doceniam go szczególnie w okresie letnim. Idealnie sprawdza się w upalne dni kiedy mam potrzebę odświeżenia cery. Jest też dobrym rozwiązaniem przy replikacji kremu z filtrem. Jest bardzo delikatny i ma świetny skład. Nie ściąga skóry i ma bardzo przyjemny delikatny zapach.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Jeden mały minut za opakowanie. Niestety nie przepadam za korkiem przy tej butelce. Fajnie że jest drewniany ale czasem ciężko jest trafić w gwint żeby zakręcić buteleczkę. Mimo wszystko 5 gwiazdek :)

Uwielbiam ten tonik

Tonika używam od dłuższego czasu, zużyłam kilka opakowań. Kupując w promocji produkty tej serii dostajemy całkiem fajny zestaw do oczyszczania twarzy w dobrej cenie. Tonika używam rano i wieczorem po oczyszczaniu twarzy innymi produktami z serii (żel, pianka). Ma przyjemny zapach, opakowanie dobrze się prezentuje.

Dobry, ale za małe nawilżenie

Produkt jest bardzo dobry. Ładnie odświeża twarz, zostawia ją przygotowaną na kolejne kroki w pielęgnacji. Ma bardzo ładny naturalny zapach. Bardzo ładne opakowanie, chociaż jest dość problematyczne jeżeli nie chce się używać wacików do twarzy. Jest dostępny w Hebe w świetnej cenie. Jak dla mnie daje za małe nawilżenie. Sprawdzi się u większości, jednak ja potrzebuję bardzo dużego nawilżenia już od momentu aplikacji toniku.

Idealny tonik dla mojej skóry!

Wyczytałam o tym produkcie wiele pozytywnych opinii, postanowiłam to sprawdzić i się nie zawiodłam! Moja skóra bardzo się z nim polubiła. Zużyłam już około 3 buteleczki i myślę, że chętnie będę do niego wracać.

Idealnie odświeża skórę, jest bardzo delikatny, nie podrażnia oraz nie powoduje uczucia ściągnięcia. Zapach jest dla mnie odpowiedni, bardzo świeży i niedrażniący.

Jedynym minusem jest dla mnie buteleczka. Produkt jest idealny do aplikacji wacikiem... Ja niestety nie przepadam za tą metodą aplikacji, więc wylewam go na rękę i wtłaczam w skórę. Zdecydowanie wolałabym go w wersji z atomizerem.

Produkt jest również przystępny cenowo, można go znaleźć w Hebe. Zdecydowanie sięgnę po kolejne opakowanie tego toniku.

Łagodzi i tonizuje.

Tonik jest w plastikowej butelce o pojemności 200 ml z odkręcaną, nakrętką. Tonik jest w kolorze żółtym i ma zapach delikatny ziołowy. W toniku jest aloes, gliceryna, ekstrakt z cytryny, rumianku oraz ekstrakt z tymianku. Ze względu na zawartość aloesu nawilża skórę i nie powoduje ściągnięcia, nie podrażnia i nie uczula. Rewelacyjnie koi moją skórę po oczyszczeniu. Świetnie współgra z innymi moimi produktami do pielęgnacji. Codziennie stosuję go po oczyszczeniu twarzy rano i wieczorem.

Neurtalny kosmetyk w pięknym opakowaniu

Tonik wpadł mi w oko dzięki swojemu pięknemu opakowaniu- producenci wiedzą jak przykuć naszą uwage- i od razu wylądował ze mną w domu. Uwielbiam testować nowości więc podekscytowana przetestowałam swoją nowość i szczerze przyznam zadziwił mnie swoją ... zwykłością. Po dłuższym codziennym używaniu nie zmienił nic w mojej pielęgnacji, nie poprawił stanu cery an nie wzbogacił jej o nic. Ot, zwykły tonik zmieniający ph. Ma dośc przyjemny zapach jednak dla osób które nie lubią mocnych zapachowych kosmetyków, ten będzie nieodpowiedni. Na plus przystępna cena. Reasumując- jeśli masz mało w portfelu, nie zależy ci na spektakularnym działaniu to wybierz ten produkt a ozdobi twoją półkę.