Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Bezparabenowa formuła bazy o neutralnym kolorze i delikatnej, kremowej konsystencji gwarantuje trwałość makijażu oka. Zawiera kompleks witamin A, E i F, oraz naturalny olej z krokosza barwierskiego, które skutecznie wygładzają, przeciwdziałają starzeniu się skóry i wyrównują koloryt. Skóra jest chroniona przed promieniowaniem UV i szybciej się regeneruje. Produkt zapewnia intensywny, głębszy kolor oraz eliminuje efekt zbierania się nadmiaru pigmentów w załamaniach powiek.

przedłużające trwałość makijażu
bazy pod cienie
bez parabenów
w słoiczku

TO JEST TO!!!!!!

CUDO!Kupiłam baze zachęcona recenzjami na wizażu i to był najlepszy kosmetyczny zakup w ostatnim okresie.
Baza rozprowadza sie bez problemu (troche malo poreczne opakowanie, ale to naprawdę drobiazg w tej sytuacji). Cienie - nawet średniej jakości utrzymują sie na powiece przez cały dzień (wcześniej poprawiałam makijaż nawet 2 - 3 razy w ciągu 9h pracy;-() baza wydobywa tez głebie koloru cieni.
Używam tego produktu od tygodnia i dalej z niedowierzaniem zerkam czy aby nie musze poprawic makijażu - i nie muszę;-)))

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek 1.

KWC!!! wsrod baz

Baza jest rewelacyjna i tylko 9 zl, zawsze mialam problem z cieniami poniewaz mam tluste powieki, po 2 godz od nalozenia rolowały sie. Przeczytalam na wizazu o niej i postanowilam kupic.....pozytywne zaskoczenie!!! cienie sa ladniejsze, intensywniejsze, nawet wodoodporne i co najwazniejsze....nie zbiegaja sie..... polecam!!!!!!!!

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

Rewelacja za 9 zł =)

Rewelacyjna baza za niewielkie pieniądze. Przedłuża trwałość cieni o 10 godzin, bez względu na to, czy są to cienie za 2 zł czy za 20 zł. Dobrze się ją rozprowadza, nie wysusza skóry... Ogólnie ujmując- same plusy. Polecam w szczególności paniom posiadającym tzw. "tłustą" powiekę.

Rewelacyjny kosmetyk =)

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo dobra baza

Faktycznie trudno uwiezryć, że kosmetyk za 9zł jest tak rewelacyjny. Nakładam cienie rano, zmywam wieczorkiem i są w nienagannym stanie. Bardo mnie cieszy, że mogę sobie teraz kupić jaki mi się tylko zamarzy kolorek np. w kiosku za 3zł i cały dzień się utzryma na tej super- bazie!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:

Tak, tak, tak!!!!!!!

Oj cudeńko moje, taka tania, a jest po prostu rewelacyjna, cienie nałożone na nią trzymają się cały dzieć, baza jes niewidoczna. Nie mogę uwierzyć, że wystarczy kupić byle cienie za kilka zł. a trzymają sie jak te z najdroższej półki :0 BAAAAARDZO POLECAM

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:

Kosmetyk o jakim się marzy !!!

Ta baza jest moim ulubionym kosmetykiem, cienie tyzymają się na niej tak długo jak są na powiekach. Jest niewidoczna, świetnie się rozprowadza, cienie są intensywniejsze, w dodatku jest tania jak barszcz i superwydajna ;) REWELACJA, bardzo się cieszę, że nie zainwestowałam w artdeco :) kupujcie dzewczęta

Używam tego produktu od:3tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

Tania i dobra

Na kupno tej bazy namówiła mnie ciotka, która nie malowała oczu tylko dlatego, że cienie utrzymywały się jej na powiekach góra 2 h - do momentu aż nie kupiła tej bazy. Nie czekając wiele pobiegłam do drogerii, by za 8 złotych nabyć to cudeńko. I od tej pory nie inwestuję w cienie do oczu, bo każde - nawet te za złotych pięć ;) trzymają się 12 godzin (nie sprawdzałam czy dłużej, bo chodzę spać ;) ) Ponadto kolor cieni nabiera intensywności i blasku... Wiem wiem, cuda i dlatego właśnie KWC dla tej bazy :)

Ilość zużytych opakowań: odrobinka

wspaniały

Jest wspaniały. Dołączam się do poprzednich pięciogwiazdkowych opinii. Cień po 16 godzinach od nałożenia, włączając w to godzinną sieste, wyglądał jak tuż po zrobieniu make-upu. Jak tak dalej pójdzie, to przestane w ogóle zmywać makijaż na noc ;) haha

Używam tego produktu od: kilku dni

rewelacja!

Bardzo dobry utrwalacz!
wszystkie cienie miałam po 4 godzinach zrolowane a tutaj niespodzianka!
cienie (Inglot,Mac) trzymaja się od 10 kiedy zrobię makijaż do późnego wieczora(12 godzin bez poprawek!), a jak zdarzy mi się nie zmyć makijażu to nawet do rana!
Nie sprawdzałam wodoodporności, ale da się to nadrobić.

Za bazę zapłaciłam 15,50 zł i nie zamienię jej na żadną inną!

Używam tego produktu od:3 tygodni

imponujący na początku

Bazę kupiłam pod wpływem wizażu :)

+ tania
+ cienie trzymają się cały dzień , ostatnio nosiłam cienie od 8.00 do 21.00 , nic się nie zrolowało, rozmazało, starło byłam w szoku, zazwyczaj robię intensywny czarny makijaż, i rozmazuję się po 2 godzinach , sciera , roluje, a z tą bazą wyglądał jakbym go przed chwilą nołożyła
+ cienie są wodoodporne na tej bazie - myślałam, że to tylko czcze obietnice producenta, ale to prawda, zwykle zmywałam twarz wodą i cienie schodziły, a tu nic , trzymają się idealnie, dopiero muszę zmywać oczy płynem do demakijażu
+ jest nietestowana na zwierzętach
+ wydajna

- minusów prawie żadnych, chociaż gdyby baza była w tubce byłaby fajniejsza w nakładaniu i mogłaby być mniej twarda i bardziej dostępna ( trochę jej się w Krakowie naszukałam)

Edit:

Po jakimś czasie baza stała się twardą skała - nie mogę za nic nałożyć jej na oko, roluje się, ściera, wchodzi za paznokcie. Jedyna opcja to rozgrzewanie na kaloryferze lub mikrofali, ale rano nie mam czasu na takie zabawy. Więcej jej nie kupię.
Używam tego produktu od:połowy miesiąca

Swietna!

Swietna!

Mialam juz baze Lumene okazala sie dla mnie klapa, cienie bowiem rolowaly mi sie jak zwykle;/, po prostu jakbym niczego nie miala na oczach. Pozniej nakladalam na oczy baze pod podklad - to samo, puder, korektor- to samo.

Stwierdzilam, ze sprobuje jeszcze raz (za sprawa wizazu), bo baza virtual to nie az taki wydatek pomyslalam i....jest swietna! Cienie trzymaja sie praktycznie caly dzien!. Kolory cieni sa uwydatnione, pieknie wygladaja, dobrze sie cieniuje. Wczoraj mialam cienie na oczach (nie krzyczec!) 18h:P i sie nie zrolowaly! Powaznie baza swietna i za taka cene!
Jedynie co mogloby byc inne- wolalabym tubke do wyciskania. Na razie pojemniczek nie jest az takim problemem, bo aktualnie mam krotkie paznokcie, ale chcialabym zapuscic za jakis czas...

Naprawde polecam, genialny kometyk! Ba! i jeszcze ma skladniki odzywcze!

Dam 5 gwiazdek jak zmienia opakowanie:) (tylko dla tego 4 gwiazdki)

Używam tego produktu od: opakowanie

Tak jak poprzedniczki : KWC

Poprzedniczki powiedziały już wszystko :) na codzień miałam problemy z rolowaniem się cieni już po kilku godzinach, szykowałam się do bazy artdeco ale w mojej
mieścinie jej nie było a przypadkowo na zakupach wypatrzyłam tą. Pomyślałam że 8 zł z groszami to nie majątek i kupiłam. No i cóż, jestem nią zachwycona :)

*Cienie trzymają się idealnie caaały dzień (przykładowo wczoraj inglot i euphora wytrzymały na mojej powiece w stanie nienaruszonym od 6 ra
55f
no do 20! )

*Zastrzeżeń większych nie mam, jedynie słoiczkowe opakowanie przy długich paznokciach nie jest szczęśliwym rozwiązaniem, ale pokochałam ją tak bardzo że i paznokcie spiłowałam więc nie odejmuję gwiazdki :)

edit: kupiłam ArtDeco i do joko już nie wrócę. Działanie identczne ale konsystencja ArtDeco sprawia że bije ona Joko na głowę :)

Używam tego produktu od:3 tygodni