Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Bezparabenowa formuła bazy o neutralnym kolorze i delikatnej, kremowej konsystencji gwarantuje trwałość makijażu oka. Zawiera kompleks witamin A, E i F, oraz naturalny olej z krokosza barwierskiego, które skutecznie wygładzają, przeciwdziałają starzeniu się skóry i wyrównują koloryt. Skóra jest chroniona przed promieniowaniem UV i szybciej się regeneruje. Produkt zapewnia intensywny, głębszy kolor oraz eliminuje efekt zbierania się nadmiaru pigmentów w załamaniach powiek.

przedłużające trwałość makijażu
bazy pod cienie
bez parabenów
w słoiczku

Porażka

To była jedna z pierwszy z baz pod cienie jakie kupiłam i od razu rozczarowanie.
Na plus można jej zaliczyć:
-Dostępność
-Cenę
-Dobre trzymanie cieni z lepszych marek

Do zdecydowanych minusów można zaliczyć:
- To że ciężko się ja rozprowadza, i bardzo trzeba uważać, żeby ją równomiernie rozprowadzić
-Nie utrzymuja się na niej cienie z gorszych firm
-Sprawia, że cienie na niej strasznie bledną.

Nie polecem .

Średnia

Baza bardzo średnia. I to wszystko za sprawą konsystencji. Baza jest bardzo twarda i przed użyciem trzeba ją dobrze "rozgrzać" opuszkiem palca. Jednak gdy uda nam się już ją rozprowadzić trzyma cienie. Te gorszej jakości mogą blednąć, ale jeśli używamy dobrych cieni wszystko jest ok. Dałam za nią 10,50 cena troszkę wygórowana jak na jakość tego produktu. Trudno dostępna. Narazie jej używam bo działa ale nie wiem czy kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 3 dni

prawie ideał

bardzo dziwi mnie, że pojawiają się tu negatywne opinie o bazie,
żeby odejmować gwiazdkę za konsystencję?
hm...powiem tak, baza świetna, po calym dniu na twarzy nie mam nic już zwykle, ani pudru, podkładu...a z tą bazą cienie są w nienaruszonym stanie, nawet te średniej jakości, które wytrzymywały kilka godzin i łamały się na powiece..

konsystencja specyficzna, ale trochę wprawy i nie widzę powodu do krytyki.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Nie dla mnie

+ znacznie przedłuża trwałość cieni (nawet o 8 h)
+ cena
+ pojemność
+ wydajność

+/- ma małe drobinki (co mi osobiście nie przeszkadza)

- strasznie twardy
- trudno równomiernie rozprowadzić tę bazę na powiece

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Masakra

Ten produkt to chodząca porażka. Jego konsystencja sprawia ,że bardzo ciezko rozprowadza się na powiece i ciężko go nabrać na palec. Bardzo szybko wysycha. Roluje sie na powiece i z pewnością nie przedłuża długości trzymania się cieni na powiekach.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

byłaby świetna gdyby nie ta tępa konsystencja!

uważam, że pieniądze wydane na tą bazę wyrzuciłam w błoto
baza owszem świetnie trzyma cienie cały dzień, ale nałożenie jej na powieki graniczy z cudem
u mnie kończy się ogromnym podrażnieniem, gdyż nie sposób bez tarcia rozprowadzić tak tępą miazgę na powiece
nie używam jej bo to żadna przyjemność, to wręcz męka

plusy:
+utrwala cienie na powiece, trzymają się bez zarzutu cały dzień
+baza ładnie podbija kolory cieni na powiece
+niska cena

minusy:
-tępa konsystencja, po prostu nie da się tej bazy rozprowadzić bez skutków ubocznych, jakimi są podrażnienie i zaczerwienienie cienkiej skóry na powiekach
-połyskujące drobinki (mnie osobiście przeszkadzają w bazie, której używam na co dzień)

nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, ale chyba wyląduje w koszu

Po odpowiednim liftingu świetna!

Jeszcze do niedawna baza pod cienie kojarzyła mi się z niepotrzebną bzdetą w kosmetyczce. Co za głupi błąd! Przez jeden malutki kosmetyk mozna się cieszyć makijażem calutki dzień :)
Wybrałam bazę Virtual bo była tania i dostępna pod ręką (kupowałam w drogierii Jasmin).

Początkowo faktycznie konsystencja była trudna we współpracy, cięzko się nakładało na powieke i trzeba było przy tym "męczyć" skórę. Ale jest na to sposób. Po dodaniu kilku (3-4) kropel gliceryny i wymieszaniu konsystencja jest idealna!

+ utrzymuje makijaż cały dzień, wieczorem wygląda idealnie tak samo jak rano
+ każde cienie zyskują na jakości, bardzo poprawia wygląd nawet tych najtańszych i trudnych do nałożenia
+cena
+dostępność

+/- konsystencja - bo jednak musiałam nad nią popracować (za co dejmuję pół gwiazdki) ale efekt jest baaardzo zadowalający :)

Podsumowując napewno jeszcze wrócę do tej bazy i pomimo że jest to pierwszy tego typu kosmetyk już nie będę szukać innych, bo nie wyobrażam sobie lepszych efektów :)

A wszystko to dzięki Wizażowi ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zdecydowanie nie

Jest to moja pierwsza paza pod cienie. Po wielu poszukiwaniach, buszowaniu po wizazu wybrałam bazę Virtual. Szukałam jej długo w moim mieście, ale w końcu znalazłam. Moja radość nie miała końca!

Na początku było pięknie. Kolory cieni cudownie wydobyte, ładnie się nakładała, cud miód i orzeszki.

Po ok 2 miesiacach baza zaczęła gęstnieć. Zrobiła się tępa, trzeba było trzeć powiekę, aby rozetrzeć grudki nanoszone na powieki. Nawet rozcieranie w palcach nic nie pomagało.

Baza ma w sobie delikatne drobinki, ma ładny, cielisty kolor. Opakowanie plastikowe, raz mi spadło i ułamał się kawałek nakrętki.

Nie polecam, nie warto męczyć powiek.

Używam tego produktu od: listopad 2012

Dobra, ale poszukam innej

Kupiłam z ciekawości, skusiła mnie też cena.
Baza ogólnie dobrze się sprawowała, cienie się trzymały, co do działania nie mam zastrzeżeń. Niestety nie podobało mi się to że często długo ją wsmarowywałam a i tak pozostawały takie jakby nie rozsmarowane ślady. Poza tym, to chyba najbardziej mnie zniechęciło, baza jest bardzo gęsta i trudna do wydobycia. Na samym początku bardzo mnie to zdenerwowało, pierwsza próba a tu problem z wydobyciem - zbyt sucha.
Myślałam, że może kupiłam jakąś starą ale przeczytałam tu kilka opini i teraz wiem, że ta baza po prostu taka jest.
Tak więc działanie - nie mam zastrzeżeń
Konsystencja i jakoś - nie pasuje mi

rewelacja

To pierwszy tego typu kosmetyk jakiego używałam. Mimo wielu opinii, że jest ona oporna i dość ciężko się ją nakłada kupiłam. Nie chciałam inwestować dużych pieniędzy w produkt o którego potrzebie stosowania nie byłam przekonana.
Jestem bardzo zaskoczona działaniem tej bazy - nie zawiodła mnie jeszcze nigdy a właśnie wczoraj zużyłam produkt do końca. Nigdy wcześniej nie sądziłam że mój makijaż oka wykonywany o godz. 6 rano tak ladnie bedzie prezentowal sie wieczorem. Czasem tak cięzko przychodzilo mi zmywanie go :D.

a tak w punkcikach:
- opakowanie plastikowe, ale super trwałe -jej... ile razy lądowało na podłodze i nic się z nim nie stało
- pojemność opakowania standardowa jak na tego typu kosmetyk - podobno cięzko wydobywać bazę ? polecam skrucić pazury :D
- baza ma naturalny-cielisty kolor pieknie wyrównuje kolor powieki, mialam wrażenie jakby miala tyci drobinku, które ładnie rozświetlaly oko, ale absolutnie nie świeciły się jak choinka
-praca z cieniami jest przez bazę troszkę utrudniona, ale ja zastosowałam sie do rady wielu już dziewczyn by bazę przypruszyć pudrem

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: zużyte 1

tak tak tak !

kupiłam bo poleciła mi ją sprzedawczyni w drogerii, gdyż od zawsze moim problemem bylo to że powieki mi się tłuściły i cienie się rolowały. to moja pierwsza baza ale już wiem że nie zamienię ją na inną.
plusem jest to że faktycznie utrzymuje cień na powiece przez bardzo długi czas. w moim przypadku od 6 rano do 18. Wad nie dostrzegam !:)

Ilość zużytych opakowań: 1 kończy się

Bardzo dobra .

Baza spełnia swoje zadanie.Przedłuża trwałość cieni co dla mnie jest sukcesem - tłusta cera ma wymagania ;/
Jest zamknięta w estetycznym plastikowym słoiczku.Nic się nie zbije :D
Jednak jej konsystencja pozostawia trochę do życzenia.Trudno ją rozprowadzić,kruszy się i często nie wiem w których miejscach jeszcze jej nie nałożyłam : /
Mimo wszystko polecam - obietnice producenta są spełnione.

Używam tego produktu od: sporadycznie