Under Twenty, Fall in Love Skin, Maseczka głęboko nawilżająca

Under Twenty, Fall in Love Skin, Maseczka głęboko nawilżająca

Odkryj swoje prawdziwe piękno z głęboko nawilżającą maseczką. Skutecznie ukoi i optymalnie nawilży skórę. Innowacyjna formuła powstała z połączenia wyciągu z winogron oraz oleju ryżowego, sprawi, że skóra zasmakuje w soczystym orzeźwieniu. Nawilżający olej ryżowy zapewni jej uczucie kojącego komfortu. Witaminy E i C nasycą ją nową energią. Wzmacniający wyciąg z winogron troskliwie ją ochroni.

Czegoś brakuje

Maseczka ma przyjemną konsystencję, zapach i cena (w promocji) też zachęca. Po nałożeniu stan skóry wyraźnie się poprawił, całkiem dobrze nawilża. Kiedyś na pewno do niej wrócę, mam jeszcze wiele maseczek do przetestowania ;)

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Ulubiona

Moja ulubiona maseczka nawilżająca :)
+świetny zapach
+niezły efekt-skóra jest gładka i porządnie nawilżona
+nie tworzy skorupy po zaschnięciu
+łatwo się zmywa
Wad nie widzę :D

Ilość zużytych opakowań: kilka

Warto wypróbować

Maseczka na początku nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Konsystencję ma w porządku (taki delikatny kremik), ale zapach intensywnie naperfumowany :(
(mnie akurat się nie podoba). Poza tym szczypała chwilę po nałożeniu, a nie było to zbyt komfortowe.
Trzymałam ją zazwyczaj kilka minut dłużej niż przepisowe 5 min, ale wielka pochwała za to, że naprawdę działa w tak krótkim czasie. :) Efektem jest porządnie nawilżona skóra i w sumie o to chodziło :D
Po starciu maseczki pozostaje tłusta warstewka, dlatego lepiej stosować ją wieczorem.
Na cztery gwiazdki zasługuje jak najbardziej :) Polecam, gdy skóra potrzebuje natychmiastowego nawilżenia.

Używam tego produktu od: 4 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Świetnie nawilża

Skóra świeci się po jej użyciu, ale w końcu wchłania całą maseczkę i jest miękka, ale ze względu na świecenie się radziłabym zrobić ją sobie na wieczór.

+ zapach
+ nawilżenie

- ciężko ją wklepać po tych pięciu minutach, które zaleca producent ;)

Mogę polecić z czystym sumieniem :)

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Naprawde nawilża :)

Konsystencja jest przyjemna, dobrze się ją rozprowadza po skórze. Co prawda trochę za dużo jest jej w opakowaniu ale to szczególik. Zawsze można rozłożyć na dwa użycia jedną część :). Przez 5 minut niestety nie wsiąka ale po 10 min prawie jej nie widać, wystarczy dobrze wklepać resztki i obędzie się bez zmywania. Po użyciu cera jest troche świecąca ale na następny dzień już nie widać. Maseczka do użycia raczej wieczorem. Cera naprawdę jest nawilżona, maseczka spełnia swoje zadanie więc na pewno ją znów kupię. I co więcej zapach jest wręcz rewelacyjny. Przyjemnie się przez to zasypia. Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

taka sobie

Zwykła maseczka. Nie zauważyłam jakich konkretnych efektów, skóra po użyciu jest miła i gładka, nawet nawilżona. Zapach ok, konsytencja także. Niestety po użyciu skóra mocno się świeci, dla mnie samo starcie wacikiem nie wystarczy. Ogólnie już jej nie kupię-taki gadżecik.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

Warto spróbować

Bez jakieś wielkiej rewelacji, trochę dziwnie się ja stosuje bo nakłada ją się na 5min po czym ściera suchym wacikiem (nie zmywa wodą) maseczka jednak zostawia dość tłustą świecącą warstwę tym samym nie nadaje się zbytnio na dzień, ja stosuje ją na noc ponieważ zmycie maski skutkuje zmniejszeniem jej działania (wolę się trochę poświeci podczas snu). Pozatym jej działanie w kwestii nawilżania jest takie sobie, owszem nawilża dosyć dobrze ale nie na tyle by można było by to nazwać głębokim nawilżeniem, zapach ma naprawdę OK, polecam ponieważ ze względu na cenę (2zł) warto spróbować. Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 4x2 saszetki

Średnia

Efekty daje niezłe - wygładza, zmiękcza, nawilża, choć raczej na krótko. Pachnie cudownie, ma konsystencję lekkiego kremu.
ALE: zostawia na twarzy okropną, tłustą warstwę, której moja cera nie chce wchłonąć - wklepuję, wklepuję i nic! Buzia dalej lepi się i świeci, choć nakładam mniej niż 1/2 saszetki i czekam dłużej niż te 5 min, które zaleca producent. Buuuu...
Trzeba jednak użyć żelu, który trochę niweczy wcześniejsze starania. Poza tym przy pierwszej aplikacji cera lekko mnie piekła, zwłaszcza w okolicy ust i skrzydełek nosa. Nadmieniam, że nie mam cery wrażliwej, wymagającej, zresztą produkt jest teoretycznie przeznaczony dla nastolatek, więc taka reakcja dziwi tym bardziej. Przy kolejnych próbach było już lepiej. W każdym razie obiecywanego ukojenia brak.
Podsumowując: za tłusta, niezbyt komfortowa i za słabo nawilża. Już do niej nie wrócę.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodni